VIKTORIIN VII – XII KLASSI ÕPILASTELE

Tulemused

Maakond
Õppekeel
Vanus
Kool
Nimi Kool Klass Õppekeel Punkte
Borodina, Jekaterina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 59
Kirs, Julia Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 59
Ratkovitš, Aleksandra Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 58
Heinla, Mirjam Matilda Lüganuse Keskkool 9 eesti 58
Shumejev, Nikita Tallinna Juudi Kool 11 vene 57
Juuremaa, Jass Häädemeeste Keskkool 12 eesti 56
Bokarjova, Viktorija Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 56
Shilman, Alina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 56
Bespalova, Jelizaveta Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 56
Sirelpuu, Violetta Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 55
Pertsev, Alexei Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 55
Pärnoja, Delis Saaremaa Ühisgümnaasium 11 eesti 55
Kvetnitski, Marek Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 54
Miškov, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 53
Sapkowski-Kazimiers, Lukasz Tallinna Tondi Põhikool 10 eesti 53
Kislaja, Anastassia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 53
Matsinskaja, Olga Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 53
Pavlenko, Aleksandr Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 53
Tretjakov, Daniil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 53
Murašina, Janika Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 53
Kruusi, Helen Tallinna 21. Kool 12 eesti 53
anonüümne Tallinna Läänemere Gümnaasium 9 vene 52
Pill, Kairo Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 52
Paas, Talis Tallinna Inglise Kolledž 9 eesti 52
Kivimäe, Mirjam Võru Kesklinna Kool 9 eesti 52
Rubanovic, Hanna Tallinna Juudi Kool 11 vene 51
Kovalenko, Alina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 51
anonüümne Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 51
Sursoho, Maksim Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 51
anonüümne Tallinna Läänemere Gümnaasium 10 vene 51
Susi, Teele Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 51
Amand, David Tallinna Juudi Kool 11 vene 50
Rõvkina II, Rommi Tallinna Juudi Kool 12 mitme õppekeelega 50
Levina, Kristina Tallinna Juudi Kool 11 vene 50
Heinla, Annika Puhja Gümnaasium 12 eesti 50
Armand, Daniel Tallinna Kadaka Põhikool 11 vene 50
anonüümne Tallinna Juudi Kool 10 vene 50
anonüümne Puhja Gümnaasium 12 eesti 50
anonüümne Puhja Gümnaasium 12 eesti 50
anonüümne Tallinna Humanitaargümnaasium 10 vene 50
Amelina, Aleksandra Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 50
tupitsõna, jana Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 50
Grigorjev, Simon Tallinna Juudi Kool 11 vene 50
anonüümne Tallinna Juudi Kool 10 vene 50
Savina, Karina Tallinna Juudi Kool 11 vene 49
anonüümne Puhja Gümnaasium 12 eesti 49
Saar, Kenno Puhja Gümnaasium 12 eesti 49
Peinre, Robert Puhja Gümnaasium 12 eesti 49
Germonenko, Mariel Tallinna Juudi Kool 9 vene 49
Fedorovits, Nikita Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 49
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus mitme õppekeelega 49
Rõvkina, Rommi Tallinna Juudi Kool 12 mitme õppekeelega 49
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 49
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 49
Aia, Kelli Antsla Gümnaasium 12 eesti 49
Tammistu, Grete Puhja Gümnaasium 12 eesti 48
Ivanov, Edgar Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus mitme õppekeelega 48
Lindmets, Kertu Puhja Gümnaasium 12 eesti 48
Ziljajeva, Alina Tallinna Juudi Kool 11 vene 48
Stjuf, Alisa Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 48
Past, Elina Tallinna Juudi Kool 10 vene 48
Lamp, Joosep Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 48
Pihlap, Martin Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 48
Gita, Karolina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 48
Sosnovik, Polina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 48
Denisov, Saara Võru Kesklinna Kool 9 eesti 48
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 48
Kuklane, Richard Võru Gümnaasium 10 eesti 48
Alavere, Adele Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 48
Honger, Denis Tallinna Juudi Kool 11 vene 47
Judin, Tarmo Puhja Gümnaasium 12 eesti 47
Kozlova, Veronika Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 47
Kruusimäe, Triin Marleen Tallinna 21. Kool 12 eesti 47
Pulling, Anette Puhja Gümnaasium 12 eesti 47
anonüümne Puhja Gümnaasium 12 eesti 47
Neiman, Mark Tallinna Juudi Kool 12 vene 47
Männik, Jane Saku Gümnaasium 9 eesti 47
Lirisman, Li Tallinna Juudi Kool 12 vene 47
Kuri, Arno Pärnu Raeküla Kool 10 eesti 47
Bobõlski, Kerti Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 47
Maastik, Mailis-Heleen Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 47
Terehhanov, Aleksei Tallinna Juudi Kool 11 vene 46
Redkina, Sofiaa Tallinna Juudi Kool 10 vene 46
Afanasjeva, Arina Tallinna Juudi Kool 9 vene 46
Fiacchi, Margot Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 46
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 46
Legovich, Sergej Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 46
Golubenko, Alexandra Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 46
Стрельцов, Дмитрий Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 46
Radvilavičius, Merilin Viimsi Keskkool 9 eesti 46
Parman, Karl-Robert Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 46
Kikas, Liis Võru Gümnaasium 12 eesti 46
Mee, Kätriin Võru Gümnaasium 12 eesti 46
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 46
anonüümne Tallinna Reaalkool 11 eesti 46
Voronkov, Aleksandr Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 8 vene 46
Lindlo, Nele Karolin Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 46
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 46
Leenpalu, Rain Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 46
Petermann, Ege-Ly Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 46
Martinsone, Laima Tabasalu Ühisgümnaasium 12 inglise 45
Loomets, Marilyn Tallinna 21. Kool 12 eesti 45
Laabe, Georg Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 45
anonüümne Tapa Gümnaasium 10 eesti 45
Мазаев, Арсений Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 45
nevonen, pavel Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 45
Fedotenkov, Maksim Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 45
Filonov, Kirill Tallinna Juudi Kool 10 vene 45
Garifullina, Guzäl Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 45
Кясперова, Надежда Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 45
Puusepp, Heiko Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 12 vene 45
lamov, fjodor Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 45
Šumejev, Nikita Tallinna Juudi Kool 11 vene 45
Johanson, Vanessa Saku Gümnaasium 9 eesti 45
Seppern, Timo Simuna Kool 9 eesti 45
Kottisse, Carol Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 45
Lubi, Sandra Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 45
Kivi, Marianne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 45
anonüümne Häädemeeste Keskkool 12 eesti 45
anonüümne Tallinna Kristiine Gümnaasium 11 eesti 45
Seppern, Mona Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 45
Pikk, Epp Piia Võru Gümnaasium 10 eesti 45
Ovtsinnikova, Ann Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 45
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 45
Kuslap, Jakob Võru Gümnaasium 10 eesti 45
Aasa, Anete Võru Gümnaasium 10 eesti 45
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 45
Toome II, Koit Tallinna Juudi Kool 12 vene 44
Toome, Koit Tallinna Juudi Kool 12 vene 44
Гусева, Ирэна Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 44
anonüümne Tallinna Juudi Kool 11 vene 44
Mostovaja, Elina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 44
Захарова, Вероника Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 44
Viil, Rasmus Saku Gümnaasium 9 eesti 44
Mikulski, Mohamed Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 12 vene 44
anonüümne Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus mitme õppekeelega 44
Zasõpkin, Robert Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 44
Kuropatkina, Aljona Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 44
Kalinovskaja, Julia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 44
Alekseev, Danil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 44
Mashkov, Andrei Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 44
Dorfmann, Mark Tallinna Juudi Kool 11 vene 44
Kumeiko, Jevgeni Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 44
Persidski, Sander Tallinna Juudi Kool 12 mitme õppekeelega 44
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 44
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 44
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 44
Sali, Andrei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 44
Kuusik, Annabel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 44
Põder, Sander Saku Gümnaasium 9 eesti 44
Kongi, Anett Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 44
anonüümne Antsla Gümnaasium 12 eesti 44
Kasuk, Steven Võru Gümnaasium 10 eesti 44
Ansi, Gervin Paide Gümnaasium 10 eesti 44
Kuus, Kadi Võru Gümnaasium 11 eesti 44
anonüümne Tartu Kivilinna Kool 8 eesti 44
Zopp, Raido Võru Gümnaasium 11 eesti 44
Winters, Gabrielle Tallinna 21. Kool 12 eesti 44
anonüümne Võru Gümnaasium 9 eesti 44
Pihlas, Marie Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 44
Vislapuu, Romet Võru Gümnaasium 9 eesti 44
Pruuli, Linda-Loora Võru Gümnaasium 10 eesti 44
Pilt, Anette Võru Gümnaasium 11 eesti 44
Põldsepp, Karl Joosep Antsla Gümnaasium 9 eesti 44
Tuul, Andre Paide Gümnaasium 10 eesti 44
Lensment, Markus Võru Gümnaasium 12 eesti 44
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 44
Dontsov, Annabell Võru Gümnaasium 11 eesti 44
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 44
Puusaar, Markus Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 44
Hohensee, Artti Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 43
Ool, Jelizaveta Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 43
Lomakina, Andriana Paide Gümnaasium 10 eesti 43
SNIPERSON, VASILI Tallinna Rocca al Mare Kool 11 vene 43
Мальм, Юлия Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 43
дегтярев, марк Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 43
margalnikova, polina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 43
Timko, Danil Tallinna Juudi Kool 10 vene 43
Vislapuu, 1Romet Võru Kesklinna Kool 9 eesti 43
markov, igor Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 43
anonüümne Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 43
Aia, Joosep Võru Gümnaasium 11 eesti 43
Martin, Vool Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 43
anonüümne Võru Kesklinna Kool 9 eesti 43
Piirsalu, Iris Lümanda Põhikool 9 eesti 43
Rohtmets, Maileen Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 43
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 43
Altsaar, Kaupo Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 43
Parman, Karl-Richard Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 43
Orav, Tiina Viljandi Gümnaasium 12 eesti 43
Ruul, Hanna-Reet Võru Gümnaasium 10 eesti 43
anonüümne Antsla Gümnaasium 10 eesti 43
Lang, Joosep Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 43
Babitš, Kaimar Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 43
Soomre, Marie Elise Tallinna 21. Kool 12 eesti 43
Saar, Diana Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 43
räis, Liisa-Airiin Lüganuse Keskkool 9 eesti 43
Ivahnenko, Anna Tallinna Juudi Kool 12 mitme õppekeelega 43
Laaspere, Reimo Gert Saku Gümnaasium 7 eesti 43
Piibeleht, Helina Loksa Gümnaasium 12 eesti 43
Järvekülg, Made Saku Gümnaasium 9 eesti 43
Jäädmaa, Reili Võru Gümnaasium 11 eesti 43
Raudauk, Sander Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 43
Reimann, Kadri Kiltsi Põhikool 9 eesti 43
Siirak, Liisa Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 43
Ruuder, Marit Võru Gümnaasium 12 eesti 43
Soome, Mai-Brit Võru Gümnaasium 10 eesti 43
Klishin, Daniil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 42
Merilaht, Keidi Are Kool 9 eesti 42
Romanov, Georgi Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 42
Suvorova, Nastja Tallinna Juudi Kool 10 vene 42
Boiko, Roma Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 42
Sõtsugova, Anita Tallinna Juudi Kool 10 vene 42
Alges, Albert Tartu Kesklinna Kool kutseõppeasutus eesti 42
Aleksejev, Konstantin Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 42
KALLAS, RENE Tallinna Balletikool 11 vene 42
anonüümne Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 42
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 42
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 42
Emma-Lotte, Viirnurm Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 42
Räppo, Henry Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 42
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 42
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 42
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 42
Sootalu, Anna-Liisa Saku Gümnaasium 12 eesti 42
Kuld, Elina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 12 vene 42
Jääger, Eleen Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 42
Lõhmus, Markus Häädemeeste Keskkool 10 eesti 42
Adrat, Melani Paide Gümnaasium 11 eesti 42
Soomer, Jaanis Lüganuse Keskkool 9 eesti 42
Tars, Tuule Tartu Hansa Kool 9 eesti 42
Sööt, Eric Antsla Gümnaasium 10 eesti 42
Azojan, Sandra Laulasmaa Kool 9 eesti 42
Viil2, Rauno Saku Gümnaasium 7 eesti 42
Muiste, Teet Võru Gümnaasium 11 eesti 42
Johanson, Henni-Maria Saku Gümnaasium 10 eesti 42
Kiisk, Egerti Võru Kesklinna Kool 9 eesti 42
Uussaar, Triin Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 42
Kubi, Kerli Võru Kesklinna Kool 9 eesti 42
Hillak, Hanna Antsla Gümnaasium 10 eesti 42
Mälton, Eliise Võru Gümnaasium 12 eesti 42
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 42
Rämson, Anna-Leena Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 42
Kupratsevits, Jegor Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 41
anonüümne Narva 6. Kool 11 vene 41
Panov, Denis Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 41
korobka, daniil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 41
Logunov, Nikolai Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 41
anonüümne Ääsmäe Põhikool 7 eesti 41
tahan, viit Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 41
Khramcova, ksenia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 41
Kahre, Kaisa Võrumaa Kutsehariduskeskus 10 eesti 41
Kurašov, Nikita Tallinna Juudi Kool 11 vene 41
Шут, Никита Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 41
Tuul, Brittany Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 41
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 41
Külv, Laury Rõngu Keskkool 9 eesti 41
Rembel, Ruben Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 41
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 41
Tammesoo, Christopher Võru Kesklinna Kool 9 eesti 41
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 41
Marken-Vask, Joonas Sonda Kool 8 eesti 41
Liivamägi, Grete Otepää Gümnaasium 12 eesti 41
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 41
Kogan, Maria Tallinna Juudi Kool 12 mitme õppekeelega 41
Lehiste, Lauri Võru Gümnaasium 10 eesti 41
Mälton, Gabriel Kambja Põhikool 9 eesti 41
Jaek, Monika Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 41
Laanemaa, Kirke Võru Gümnaasium 11 eesti 41
Zuppur, Hain Võru Gümnaasium 11 eesti 41
Klaassen, Willem Laulasmaa Kool 9 eesti 41
Kaljuste, Tiina Tartu Hansa Kool 9 eesti 41
Klemets, Martti Võru Gümnaasium 11 eesti 41
Dominguez Ortiz, Salome Lole Tartu Hansa Kool 9 eesti 41
Marjapuu, Marleen Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 41
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 41
Peelo, Kertu Võru Kesklinna Kool 7 eesti 41
Kiss, Raido Võru Gümnaasium 10 eesti 41
Zopp2, Risto2 Võru Gümnaasium 11 eesti 41
Juss, Silver Võru Gümnaasium 12 eesti 41
Ainola, Barbara Tallinna 21. Kool 12 eesti 41
Koobakene, Liivika Võru Gümnaasium 12 eesti 41
Pohlak, Keneli Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 41
Proshin, Nikita Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 40
Tamla, Iris Are Kool 9 eesti 40
Kuzmenkov, Stanislav Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 40
anonüümne Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 40
Slivinskiy, Nikolai Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 40
anonüümne Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 40
anonüümne Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 40
Solovjova, Karina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 40
meltser, katarina Tallinna Juudi Kool 10 vene 40
anonüümne Kehtna Põhikool 7 eesti 40
Paap, Martin Võru Gümnaasium 12 eesti 40
Alep, Laura-Liisa Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 40
Tisler, Rauno Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium 12 eesti 40
Ruben, Marcus-Sander Heimtali Põhikool 8 eesti 40
knowaboutme, youwillnever Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 40
Armand, David Tallinna Juudi Kool 11 vene 40
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 40
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 40
Mäger, Mariann Paikuse Põhikool 9 eesti 40
Erm, Cäthy Paikuse Põhikool 9 eesti 40
Ploom, Gregor Võru Gümnaasium 12 eesti 40
Kogri, Ingmar Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 40
Kiviberg, Hanna-Eliise Loksa Gümnaasium 11 eesti 40
Jaas, Oliver Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 40
anonüümne Räpina Ühisgümnaasium 9 mitme õppekeelega 40
Vihlver, Aule-Merlin Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 40
Kall, Maria Võru Kesklinna Kool 9 eesti 40
Ruven, Anett Antsla Gümnaasium 7 eesti 40
Tralla, Kadi Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 40
Vara, Erki Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 40
Tamm, Taavi Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 40
Moks, Maarja Loksa Gümnaasium 11 eesti 40
Aimse, Railo Tallinna 21. Kool 12 eesti 40
Aleksandrova, Viktoria Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 40
Peiponen, Kadi-Liis Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 40
Remmel, Mario Tartu Hansa Kool 9 eesti 40
Veegen, Birgit Laulasmaa Kool 9 eesti 40
Kaseste, Siim Paide Gümnaasium 8 eesti 40
Järvekülg, Säde Saku Gümnaasium 9 eesti 40
Õunapuu, Silver Võru Kesklinna Kool 8 eesti 40
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 40
Honger, Dennis Tallinna Juudi Kool 11 vene 40
Bulgarin, Hanna Saku Gümnaasium 9 eesti 40
Reimets, Laura Laulasmaa Kool 9 eesti 40
Helm, Vanessa Võru Gümnaasium 10 eesti 40
Laidver, Anett Võru Kesklinna Kool 7 eesti 40
Kaljumäe, Marlene Saku Gümnaasium 10 eesti 40
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 12 eesti 40
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 40
Randmaa, Eliise Paide Gümnaasium 10 eesti 40
Ruut, Erki Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 40
Oidingu, Veronica Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 40
Murd, Emma Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 40
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 40
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 40
Veddel, Liisa Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 40
Kremer, Emily Are Kool 9 eesti 39
Andrejev, Markus Saku Gümnaasium 9 eesti 39
Prelova, Sofia Tallinna Juudi Kool 9 vene 39
Moissejev, Dmitrii Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 39
Tagunova, Anastasija Tallinna Juudi Kool 11 vene 39
Fomin, Dmitri Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 39
Сливинский, Максим Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 39
Chesnokov, Bogdan Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 39
Vare, Are Võru Gümnaasium 10 eesti 39
Viks, Triini Are Kool 9 eesti 39
Meinberg, Taavi Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 39
Reidla, Eviisaaa Valga Gümnaasium 12 eesti 39
Komarov, Daniil Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 39
Amanov, Ard A Sonda Kool 9 eesti 39
Kõre, Adele Karolina Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 39
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 39
Sarja, Janar Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 39
Laansoo, Tuule Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 39
Eimre, Laura Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 39
anonüümne Tartu Karlova Kool 9 eesti 39
Vaho, Grete Lotta Laulasmaa Kool 7 eesti 39
Reidolf, Carl-Robert Kohila Gümnaasium 12 eesti 39
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 39
Murde, Erik Martin Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 39
Kõllamets, Siim Tartu Karlova Kool 9 eesti 39
Mägi, Laur Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 39
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 39
Piiir, Joonas Paide Gümnaasium 10 eesti 39
Hiiemäe, Heli Paide Gümnaasium 10 eesti 39
anonüümne Võru Kesklinna Kool 9 eesti 39
Dolenko, Pärt Võru Gümnaasium 12 eesti 39
Vilberg, Agneta Võru Gümnaasium 11 eesti 39
Sammel, Lizanna-Michell Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 39
Evestus, Jacob Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 39
Rammul, Aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 39
Eichenbaum, Andres Võru Kesklinna Kool 8 eesti 39
anonüümne Antsla Gümnaasium 12 eesti 39
Gerassimov, Stas Tartu Hansa Kool 9 eesti 39
Uusoja, Danii Tallinna 21. Kool 12 eesti 39
suurmann, greta Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 39
anonüümne Laulasmaa Kool 9 eesti 39
Kääpakaust, Marleen Võru Gümnaasium 11 eesti 39
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 39
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 8 vene 39
Vähi, Karl Taaniel Kambja Põhikool 9 eesti 39
Laps, Kass Kadrioru Saksa Gümnaasium 12 eesti 39
Aasaküla, Vahur Võhma Kool 9 eesti 39
Malleus, Andreas Valga Gümnaasium 11 eesti 39
ots, kelly Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 39
Bergström, Anett Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 39
Lehis, Kaisa-Mari Võhma Kool 9 eesti 39
anonüümne Kose Gümnaasium 11 eesti 39
Kukalne, Helen Cornelia Võru Kesklinna Kool 9 eesti 39
Purje, Kerttu Laulasmaa Kool 7 eesti 39
Tsaplina, Marina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 39
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 39
Kööp, Karl-Silver Kiltsi Põhikool 9 eesti 39
Kägu, Katariina Tallinna 21. Kool 12 eesti 39
Soodla, Sander Tartu Karlova Kool 9 eesti 39
Kivioja, Kenten Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 39
Lember, Sandra Võru Gümnaasium 10 eesti 39
Tomson, Grete Liis Saku Gümnaasium 7 eesti 39
anonüümne Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 39
salumäe, Hanna Loore Marjeta Võru Gümnaasium 11 eesti 39
anonüümne Tallinna Juudi Kool 10 vene 38
Kutsko, Mark Tallinna Juudi Kool 10 vene 38
bodassova, liia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 38
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 38
Ivanov, Gleb Tallinna Juudi Kool 10 vene 38
ToKill, Ready Tallinna Juudi Kool 10 vene 38
Laptev, Jegor Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 38
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 38
anonüümne Tapa Gümnaasium 11 eesti 38
Anni, Jette-Mari Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 38
Kuusmaa, Jaan Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 38
Vandysh, Anastasia Loksa Gümnaasium 10 eesti 38
Põder, Grete Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 38
Tõnissoo, Mari Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 38
Juus, Andero Rõngu Keskkool 11 eesti 38
Seilmaa, Kalev Häädemeeste Keskkool 12 eesti 38
Tars, Teele Tartu Hansa Kool 9 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 38
Kipjatkov, Nikolai Loksa Gümnaasium 10 vene 38
Kangruoja, Joonas Häädemeeste Keskkool 9 eesti 38
Kariste, Cärolain Valga Gümnaasium 12 eesti 38
Kalso, Kermo Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 38
Uusküla, Agneta Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 38
anonüümne Kuldre Kool 9 eesti 38
Nielson, Mareli Valga Gümnaasium 12 eesti 38
Valge2, Getrin2 Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Vaikmaa, Renna Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Liimets, Hardi Võru Gümnaasium 11 eesti 38
Tihanov, Jürgen Tartu Hansa Kool 7 eesti 38
Kaasik, Christopher Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 38
Niit, Kertu Antsla Gümnaasium 9 eesti 38
Õunas, Kirke Lüganuse Keskkool 9 eesti 38
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 38
Torim, Gerdaa Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 38
Uri, Maarja-Liis Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Kaarma, Karel Tallinna 21. Kool 12 eesti 38
Neroznikova, Alexandra Jõhvi Gümnaasium 12 eesti 38
Ruven, Romy Varstu Keskkool 12 eesti 38
Kanal, Andreas Paide Gümnaasium 10 eesti 38
Kullerkupp, Kätlin Kohila Gümnaasium 12 eesti 38
Pärnpuu, Oliver Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 38
Must, Hannes Rõngu Keskkool 11 eesti 38
Kuus, Keity Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Raasman, Betti Laulasmaa Kool 7 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 38
Kull, Leana Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Jäädmaa, Tõnis Võru Kesklinna Kool 7 eesti 38
Paberit, Ege Paide Gümnaasium 11 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Kall, Laura Võru Gümnaasium 12 eesti 38
Jõesaar, Katrin Loksa Gümnaasium 12 eesti 38
Haljaste, Janely Võru Kesklinna Kool 8 eesti 38
Aadna, Henri Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 38
Kääpakaust, Keitlin Võru Gümnaasium 10 eesti 38
Reeder, Rodny Verner Võru Gümnaasium 12 eesti 38
Leif, Eliise Tallinna 21. Kool 12 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 38
Kõrbe, Kristiina Võru Gümnaasium 12 eesti 38
Golubenko, Natalja Valga Gümnaasium 11 eesti 38
Värnik, Kristiina Antsla Gümnaasium 10 eesti 38
Möldre, Merette Kiltsi Põhikool 8 eesti 38
Veidenberg, Karl-Hendrik Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Pruul, Hanna Võru Gümnaasium 11 eesti 38
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 38
Alev, Gendra Paide Gümnaasium 11 eesti 38
Vijard, Mari Antsla Gümnaasium 12 eesti 38
Svetlõšenko, Aleksei Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 37
Boitsov, Aljona Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 37
Batin, Jevgeni Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 37
Laidver, Jako Võru Kesklinna Kool 9 eesti 37
Kristiina, Aria Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 37
Jalajas, Kaarel Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 37
Konstantinov, Vlad Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 37
Tsekin, Egor Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 37
Piperal, Aldro Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 37
Keerdo, Raimond Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 37
Roosmann, Janar Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 37
Õunapuu, Remi-Andero Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Külmallik, Helger-Hans Tapa Gümnaasium 9 eesti 37
Pikkor, Kristi Pärnumaa Kutsehariduskeskus 10 eesti 37
Maununen, Rudolf Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 37
Stog, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 37
Lääne, Jacqueline Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 37
Lööper, Karl Jörgen Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 37
Alttoa, Grete Paikuse Põhikool 9 eesti 37
Põder, Hanna-Maris Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 37
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 37
Kaasik-Aaslav, Kärt Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 37
anonüümne Kuldre Kool 9 eesti 37
Laul, Rasmus Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 37
Praats, Maris Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 37
Räim, Ingrit Kuressaare Täiskasvanute Gümnaasium 12 eesti 37
Kangur, Kaisa Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 37
Parv, Liia Kambja Põhikool 9 eesti 37
anonüümne Tallinna Juudi Kool 12 vene 37
Nitšik, Liilia Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 37
Ilves, Kairiin Paikuse Põhikool 7 eesti 37
Tiks, Mihkel Tartu Hansa Kool 9 eesti 37
Migur, HansMikk Laulasmaa Kool 9 eesti 37
Anijalg, Eliise Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Matvejev, Maiken Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 37
Ulm, Anni Rakvere Reaalgümnaasium 11 eesti 37
Goldin, Karmen Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 37
Lehtsalu, Ingrit Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 37
Hansumäe, Aavo Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 37
anonüümne Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 37
Laht, Kristel-Merit Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 37
Kaur, Rahel Ariel Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 37
Silde, Katrin Kehtna Põhikool 9 eesti 37
Lindlo, Alice Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 37
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 37
Kinko, Kaspar Tartu Hansa Kool 9 eesti 37
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 37
Tobreluts, Kevin Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 37
Hindriksoo, Helery Kambja Põhikool 9 eesti 37
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 37
Toom, Annabel Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 37
Vuks, Laura Võru Gümnaasium 10 eesti 37
Vassiljev, Nikita Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 37
Tumanov, Kermo Antsla Gümnaasium 7 eesti 37
Lepla, Keithi Võru Gümnaasium 12 eesti 37
Kaldaru, Liselle Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 37
paju, heiko Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Lõhmus, Verner Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 37
Kaasik, Hendrik Võrumaa Kutsehariduskeskus 11 eesti 37
Pihlapuu, Kristina Võru Gümnaasium 10 eesti 37
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 37
Veeber, Marcos Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Pops, Katariina Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 37
Tillmann, Agate Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 37
Tiidemaa, Aleksandra Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 37
Pleiats, Taavi Tallinna 21. Kool 12 eesti 37
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 37
Urbla, Helena Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Kaurson, Käthrin Võru Gümnaasium 11 eesti 37
Võro, Kadi Võru Gümnaasium 10 eesti 37
Urbla, Andres Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 37
anonüümne Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Donskoi, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 36
Tra, Lol M.I. Masaažikool 12 mitme õppekeelega 36
Kuzminov, Artjem Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 36
Nikitin, llja Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 36
gdgfd, gfdfgd Adavere Põhikool 9 vene 36
Luik, Kendra Are Kool 9 eesti 36
Zemskov, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 36
Svidovits, Roman Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 36
Ivanov, Alexandr Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 36
Silberg, Regina Saku Gümnaasium 9 eesti 36
Dzembak, Daniil Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 36
Volodin, Klim Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 36
Ofljan, Diana Tallinna Juudi Kool 10 vene 36
anonüümne, anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Erika, Tsepura Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 36
Kure, Helen Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Kõiv, Maarja Tamsalu Gümnaasium 7 eesti 36
Melder, Melissa Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Tartu Hansa Kool 9 eesti 36
anonüümne Tallinna Juudi Kool 9 vene 36
Leito, Mari Tartu Veeriku Kool 9 eesti 36
Määltsemees, Carolin Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 36
Vint, Deele Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 36
Männik, Matthias Jõhvi Gümnaasium 12 eesti 36
Voitk, Sille Tartu Hansa Kool 7 eesti 36
Alekand, Janek Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 36
Lepp, Andero Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 36
Kärmas, Sandra-Saskia Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 36
Solovjova, Nika Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 36
Pärn, Mariliis Tartu Hansa Kool 9 eesti 36
Kaljumäe, Loona Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Haugasmägi, Lota-Brita Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 36
Lüüsi, Lauri Tartu Hansa Kool 8 eesti 36
Kopso, Aleksander Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 36
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 36
Ristlaan, Kätlin Saku Gümnaasium 9 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 36
Siidra, Siim Võru Kesklinna Kool 7 eesti 36
Jõemets 1, Geia Tartu Hansa Kool 9 eesti 36
Kool, Ere-Mai Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 36
Siiman, Maria Tartu Karlova Kool 9 eesti 36
Sarv, Karel Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 36
Parson, Kairi Põlva Gümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 36
Kook, Enelin Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 36
Korzhova, Marija Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 36
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 36
Randmer, Oskar Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 36
maasik, raido Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 36
Prantsus, Merilin Võhma Kool 9 eesti 36
Pastak, Randel Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 36
Kerge, Kaisa Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 36
jyrisaar, ilmar Laulasmaa Kool 9 eesti 36
Inno, Karmen Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 36
Ziugand, Sandra Võru Gümnaasium 10 eesti 36
Mooses, Marthen Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 36
Orgmets, Mattias Laulasmaa Kool 9 eesti 36
Talisaar, Robin Võru Gümnaasium 12 eesti 36
Kirsanova, Jelizaveta Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 36
Hussarr, Andree Võru Kesklinna Kool 9 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 36
Puija, Mariann Antsla Gümnaasium 12 eesti 36
Nõlvak, Sander Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 36
Lutsar, Asser Antsla Gümnaasium 7 eesti 36
Palu, Joonas Kambja Põhikool 9 eesti 36
Veeremaa, Getriin-Liisbet Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 36
Sinisaar, Helin Saku Gümnaasium 9 eesti 36
Sinkartšuk, Laura Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Kool, Andree Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 36
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 36
Laidsalu, Tiiu Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 36
Vahter, Erlanne Paide Gümnaasium 10 eesti 36
Tünts, Lilia Tallinna Mustjõe Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 36
Haug, Kristina Võru Gümnaasium 10 eesti 36
Kutsõn, Julia Rakvere Reaalgümnaasium 11 eesti 36
Koppel, Laura Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 36
Laks, Ele Võru Gümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 36
Jõesaar, Liisbeth Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Terras, Kert-Kristian Saku Gümnaasium 7 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 36
Piller, Kristjan Võru Gümnaasium 10 eesti 36
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 36
Renser, Markus Paide Gümnaasium 8 eesti 36
niidu, ano Pärnu Ülejõe Põhikool 9 eesti 35
Papushin, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 35
Tsvetaeva, Evilina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 35
Skripko, Alina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 35
Kutnik, Evelin-Erika Tallinna Juudi Kool 11 vene 35
Poljanskii, Artjom Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 35
Гапоненко, Максим Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 35
malva, karmen Võru Kesklinna Kool 7 eesti 35
Siimut, Liisa Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 35
Lehtme, Carl Hartvig Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 35
Medvedev, Makar Tallinna Juudi Kool 10 vene 35
anonüümne Tartu Hansa Kool 9 eesti 35
anonüümne Pärnu Rääma Põhikool 9 eesti 35
Vissel, Stefani Võru Gümnaasium 12 eesti 35
Zeigo, Sandra-Ly Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 35
Seppel, Kalista Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 35
Rauba, Mihkel Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Nõojärv, Liisi Kehtna Põhikool 9 eesti 35
Sibold, Gloria Saku Gümnaasium 9 eesti 35
Marist, Anna-Maria Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 35
Kuusk, Anette Paikuse Põhikool 9 eesti 35
Kübe, Henri Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 35
Jaakson, Janar Keit Valga Gümnaasium 11 eesti 35
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 35
Klein, Kaspar Rõngu Keskkool 9 eesti 35
Neumann, Anel Tartu Veeriku Kool 9 eesti 35
Must, Markus Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 35
Kivisto, Mattias1 Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 35
anonüümne Paide Gümnaasium 10 eesti 35
Risttee, Kristiin Tartu Hansa Kool 9 eesti 35
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 35
ots, liisi Laulasmaa Kool 9 eesti 35
Rajatamm, Marie-Helena Antsla Gümnaasium 9 eesti 35
Kukumägi, Krislin Valga Gümnaasium 12 eesti 35
Mõttus, Stella Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Trestip, Richard-Erich Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 35
Hanni, Maive Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 35
Kalk, Margit Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 35
Riives, Elisabeth Lüganuse Keskkool 9 eesti 35
Trump, Kristin Antsla Gümnaasium 12 eesti 35
Bauer, Mikk Saku Gümnaasium 12 eesti 35
Vaher, Carmen Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 35
Säinas, Maigi Valga Gümnaasium 10 eesti 35
Rüütli, Gert Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Lakiza, Sander Paide Gümnaasium 10 eesti 35
Sooniste, Sandra Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 35
Prikker, Melonia-Arelia Tartu Karlova Kool 9 eesti 35
Tõniste, Trine Antsla Gümnaasium 9 eesti 35
Uuspalu, Ken Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 35
Pärnaste, Birgit Laulasmaa Kool 9 eesti 35
Oru, Tarko Võru Kesklinna Kool 8 eesti 35
Lepp, Kert Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 35
Ossis, Kaarel Antsla Gümnaasium 12 eesti 35
Ruben, Rasmus Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 35
Suviste, Katrin Sabina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 35
Kruutmann, Age-Djana Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 35
Mõttus, Rene Võru Gümnaasium 10 eesti 35
Pajumägi, Andrus Kambja Põhikool 9 eesti 35
Kadak, Keidy Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 35
Karm, Laura Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 35
Alavere, Mariel Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 35
Lepik, Henri Lukas Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 35
Nopason, Gladis Võru Kesklinna Kool 7 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Hernits, Marten Antsla Gümnaasium 8 eesti 35
Rätto, Anete Rõngu Keskkool 12 eesti 35
Hipponen, Laura Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 35
Raudvee, Jarmo Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 35
Puusepp, Kaialiis Audru Kool 9 eesti 35
anonüümne Maardu Gümnaasium 12 vene 35
Ilmjärv, Lisette Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 35
Blinova, Polinq Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 35
Pung, Piret Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 35
Mägi, Anne Võru Gümnaasium 12 eesti 35
Gabrite, Gert Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 35
Penijainen, Anneli Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 35
Soosaar, Karro Kambja Põhikool 9 eesti 35
Teder, Kristi Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Aedla, Anett Saku Gümnaasium 9 eesti 35
Saago, Elen Võru Gümnaasium 10 eesti 35
Mägi, Eneli Väike-Maarja Gümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Antsla Gümnaasium 10 eesti 35
Hlevno, Georg Paide Gümnaasium 11 eesti 35
Aabla, Germo Paide Gümnaasium 11 eesti 35
anonüümne Loksa Gümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 35
Kuhi, Marko Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 35
Kahre, Kai Võru Gümnaasium 12 eesti 35
Vassiljev, Laura Antsla Gümnaasium 8 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 35
Kaleva, Berta Paide Gümnaasium 10 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 35
Tiits, Eva-Maria Antsla Gümnaasium 10 eesti 35
Rehemaa, Liis Saku Gümnaasium 9 eesti 35
Ruuder, Laura Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Poldov, Robin Võru Gümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 35
Ojar, Richard Võru Gümnaasium 12 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Mänd, Magnus Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 35
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 35
Adams, Merily Saku Gümnaasium 9 eesti 35
Roost, Anny Paide Gümnaasium 8 eesti 35
Kivi, Karoli Võru Gümnaasium 10 eesti 35
Rumvolt, Kirke Võru Kesklinna Kool 8 eesti 35
Vlassenko, Victoria Võru Kesklinna Kool 9 eesti 35
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 35
Vendt, Epp Võru Gümnaasium 12 eesti 35
Meister, Getriin Võru Kesklinna Kool 9 eesti 35
Prost, 1Richard Tartu Hansa Kool 9 eesti 34
anonüümne Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 34
Mjastsova, Viktoria1 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 34
Tumanov, Karmen Antsla Gümnaasium 11 eesti 34
Serjozenkova, Darja Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 34
Alex, Tammearu Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 34
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Aegviidu Kool 12 eesti 34
гаремс, савелий Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 7 vene 34
Haamer, Helen Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 34
Liiske, Märten Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Punnisk, Egert Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Kivi, Heili Lüganuse Keskkool 12 eesti 34
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 34
Voloshko, Vlad Tallinna Juudi Kool 12 vene 34
Virusiim, Argo Uhtna Põhikool 9 eesti 34
Paulberg, Robyn Paikuse Põhikool 7 eesti 34
Ivask, Ines Laiuse Põhikool 9 eesti 34
Sild, Katriin Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 34
Dimov, Igor Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 34
Palujanov, Doris Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 34
Toomik, Teodor Manivald Võru Gümnaasium 11 eesti 34
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 34
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 34
Randmer, Karl Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 34
Suur, Geiri Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 34
Kuusk, Joosep Paikuse Põhikool 8 eesti 34
Tull, Marta Paide Gümnaasium 10 eesti 34
Vogelainen, Georg-Andreas Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 34
Värva, Älis Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 34
Liim, Mihkel Mart Tartu Hansa Kool 7 eesti 34
Silluta, Elias Paide Gümnaasium 8 eesti 34
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 34
anonüümne Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 34
Kask, Johanna Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Riimand, Getriin Saku Gümnaasium 8 eesti 34
Rumvolt, Richard Võru Gümnaasium 10 eesti 34
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Luik, Brigitta Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 34
Mikk, Norman Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Leivo, Markus Tartu Hansa Kool 7 eesti 34
Johanson, Maret Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 34
Veebel, Anella Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 34
Habanen, Anette s Tartu Karlova Kool 9 eesti 34
Luptov, Lauri Saarepeedi Kool 9 eesti 34
Nahk, Sigrid Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Zarubin, Helena Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 34
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 34
Amanov, Arbo Sonda Kool 7 eesti 34
Sau, Albert Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 34
Peru, Hendrik Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 34
Loorits, Art Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 34
Turnas, Reelika Antsla Gümnaasium 8 eesti 34
Pentinen, Romet Saku Gümnaasium 7 eesti 34
Vaabel, Heiki Kehtna Põhikool 8 eesti 34
Kask, Toomas Aegviidu Kool 9 eesti 34
Põder, Lianna Antsla Gümnaasium 9 eesti 34
Kirs, Taigri-Ly Antsla Gümnaasium 10 eesti 34
Kikas, Joosep Võru Gümnaasium 10 eesti 34
Kalm, Kert Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 34
Ploompuu, Kevin Antsla Gümnaasium 10 eesti 34
Reinvee, Kevin Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Saku Gümnaasium 9 eesti 34
Bondar, Angela Valga Gümnaasium 10 eesti 34
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 34
kold, Kristjan Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 34
Arras, Karina Rõngu Keskkool 11 eesti 34
Veelaid, Richard Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 34
Saavel, Emma Emilie Antsla Gümnaasium 9 eesti 34
anonüümne Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 34
Kriisa, Mirella Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 34
Helstein, Michael Ardu Kool 9 eesti 34
Halapuu, Joonas Võru Gümnaasium 10 eesti 34
Dzjuba, Jana Võru Kesklinna Kool 9 eesti 34
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 34
unt, Ilona Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 34
Saviste, Crislyn Paide Gümnaasium 11 eesti 34
Hanson, Marianne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 34
Pindis, Moonika Võru Gümnaasium 11 eesti 34
Mägi, Melani Võru Gümnaasium 11 eesti 34
Luht, Raina Võru Gümnaasium 11 eesti 34
Pähn, Janari Võru Gümnaasium 10 eesti 34
Esperk, Annabel Saku Gümnaasium 7 eesti 34
Piirisild, Anna-Britt Võru Kesklinna Kool 7 eesti 34
Adamson, Jürgen Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 34
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 34
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 34
Leis, Marit Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 34
Pihl, Arnet Kehtna Põhikool 8 eesti 34
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 34
Kendaru, Kert Paide Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 34
Tigane, Priit Võru Gümnaasium 10 eesti 34
anonüümne Narva Kreenholmi Gümnaasium 11 eesti 34
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 34
Nikolajev, Juri Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 33
Semenova, Kristina Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 33
Ivanov, Platon-Jan Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 33
Abramova, Maarika Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 33
Smagarinskaja, Marija Tallinna Juudi Kool 9 vene 33
Tumme, Erika Tallinna Juudi Kool 10 vene 33
Mahova, Alina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 33
Mogila, Danka Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 33
Sokolova, Marija Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 33
Tätte, Robin1 Tartu Hansa Kool 9 eesti 33
allas, risto Uhtna Põhikool 9 eesti 33
Artla, Greete-Liis Paide Gümnaasium 9 eesti 33
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 33
perov, nikita Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 33
Vaino, GeraV Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 33
Lamson, Daved Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 33
tamm, martin Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 33
Gammer, Vilumets, Robert, Jana Tallinna Juudi Kool 10 vene 33
anonüümne Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 33
Saar, Marko Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 12 eesti 33
Luik, Jasper Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
anonüümne Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool 7 eesti 33
Peks, Anne-Mari Paikuse Põhikool 9 eesti 33
anonüümne Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 33
Maasikmets, Sarah Tartu Hansa Kool 8 eesti 33
Kiil, Kert Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 33
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 33
paumets, anet marii Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
Tammur, Emili Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 33
Piho, Ingely Tartu Hansa Kool 8 eesti 33
Randmäe, Rando Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Arnek, Maigrit Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 33
Laur, Kadri Lüganuse Keskkool 12 eesti 33
Krihvel1, Merilyn1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 33
Selart, Riin Tartu Hansa Kool 8 eesti 33
Ollin, Hendry Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 33
Ereline, Romet Kambja Põhikool 8 eesti 33
Meus, Karl-Andreas Tartu Hansa Kool 9 eesti 33
Belõh, Sebastian Loksa Gümnaasium 9 eesti 33
Mirma, Rasmus Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 33
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Täpsi, Liis Maidla Kool 9 eesti 33
Rosenfeldt, Roland Valga Gümnaasium 10 eesti 33
Vinkmann, Violanda-Susanna Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 33
Kalu, Hedi-Liis Valga Gümnaasium 12 eesti 33
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 33
Värnik, Karin Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Tõemets, Aili Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 33
Mäesaar, Renalt Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Kärt, Egert Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Riska, Krister Kohila Gümnaasium 12 eesti 33
Pungar, Mariel Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 33
Kallari, Gunnar Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Kivi, Hanna-Ketter Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
Tolmik, Gerli Valga Gümnaasium 12 eesti 33
Schütz, Andero Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Viiksaar, Johanna Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Püssa, Hanna-Lotta Tartu Karlova Kool 9 eesti 33
Schütz, Kaisa-Helena Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Kambja Põhikool 9 eesti 33
Saaremägi, Simon-Georg Uhtna Põhikool 7 eesti 33
Vulf, Oliver-Markus Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 33
Mägi, Miina Rõngu Keskkool 9 eesti 33
Oja, Anete Võru Kesklinna Kool 9 eesti 33
Marks, Kevin Võru Gümnaasium 12 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Näkk, Marilin Kambja Põhikool 9 eesti 33
Oja, Kristel Antsla Gümnaasium 9 eesti 33
Andruse, Elerin Võru Kesklinna Kool 7 eesti 33
Sarapuu, Elvi Ardu Kool 12 eesti 33
Galkina, Elizaveta Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 33
Õunas, Kaur Lüganuse Keskkool 9 eesti 33
Kajalin, Nikita Narva Kesklinna Gümnaasium 10 eesti 33
Puusild, Kevin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 33
Moks, Ethel Võru Gümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 33
Diits, Taive Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 33
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 33
Tõnurist, Helerin Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 33
Kannimäe, Marko Antsla Gümnaasium 8 eesti 33
Vaikla, Sandra Valga Gümnaasium 10 eesti 33
Muni, Grete Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 33
Familija, Imja Ääsmäe Põhikool 12 vene 33
Tšeprasov, Devid Võru Gümnaasium 12 eesti 33
Piiritalo, Helys Anette Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Rand, Catrin Kelly Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Kuusk, Kretel Tallinna 21. Kool 12 eesti 33
Gudkova, Alina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 33
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 33
MARTIN, NATALI Paide Gümnaasium 8 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Novi, Anton Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 33
Ernits, Erki Võru Gümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Tobreluts, Kirke Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Ilves, Lishanna Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Kompus, Juhan Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Kaasik, Erik Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 33
Adusoo, Dan Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 33
Düna, Maria Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 33
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 33
Raudla, Ketlin Rakvere Reaalgümnaasium 11 eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 33
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 33
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 33
Kivimägi, Karel Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Müürsepp, Marcus Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Vaiknemets, Tõnis Kuldre Kool 9 eesti 33
Firsanova, Anastasija Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 33
Abrosimov, Janeriin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 33
Leibur, Berta Võru Gümnaasium 11 eesti 33
Pihlak, Gunnar Paide Gümnaasium 10 eesti 33
Vasilkovski, Getriin Võru Kesklinna Kool 9 eesti 33
Kallion, Signe Võru Gümnaasium 10 eesti 33
Toomet, Carmen Paide Gümnaasium 10 eesti 33
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 32
Hromov, Vlad Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 32
Gundjajeva, Ksenia Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 32
Zavorotny, Jegor Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 32
Vorobjova, Alexandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 32
Boranav, Jevgeni Narva Kesklinna Gümnaasium 10 eesti 32
Vorobjova, Tatjana Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 32
koer, kirju Pärnu Rääma Põhikool 9 eesti 32
Izotova, Darja Narva Kesklinna Gümnaasium 10 eesti 32
Sepp, Milaana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 32
Nairis, Jaanus Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 32
Lamson, David Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 32
suurmõts, jaakob Räpina Ühisgümnaasium 12 eesti 32
Varzin, Kevin Rakvere Ametikool 10 eesti 32
Ojasalu, Marianne Rakvere Põhikool 9 eesti 32
Kullamäe, Siim Tallinna Südalinna Kool 7 eesti 32
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 32
Raig, Elisabet Saku Gümnaasium 8 eesti 32
Armulik, Jaanika Antsla Gümnaasium 11 eesti 32
anonüümne Audentese Spordigümnaasium 11 eesti 32
Suurmets, Edgar Maardu Gümnaasium 12 vene 32
Mišeljova, Veronika Tallinna Juudi Kool 11 vene 32
Kiisler, Robert Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
Paasik, Joosep Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Kinks, Leila Saku Gümnaasium 9 eesti 32
Valge, Kristin Varstu Keskkool 9 eesti 32
Kari, Kendra Loksa Gümnaasium 10 eesti 32
Kangur, Carol Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 32
Feldman, Karin Tallinna Juudi Kool 11 vene 32
Talts, Eliise Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Oidsalu, Reio Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 32
Ader, Karmel Võru Kesklinna Kool 9 eesti 32
Popp, Mattias Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Šakirzjanova, Deniza Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 32
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 32
Keskra, Brit Kohila Gümnaasium 12 eesti 32
Pent, Lisette Are Kool 9 eesti 32
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 32
anonüümne Rakvere Ametikool 10 eesti 32
Söödor, Gerli Paide Gümnaasium 9 eesti 32
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 32
Liiske, Sander Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 32
Aarde, Ander Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
Laanemäe1, Marko1 Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
Sepp, Milana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 32
Saar, Elisabeth Saku Gümnaasium 8 eesti 32
Tihhonova, Melissa Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 32
Kasemets, Kertu Paikuse Põhikool 9 eesti 32
anonüümne Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium kutseõppeasutus eesti 32
Kustala, Timo Lüganuse Keskkool 12 eesti 32
anonüümne Antsla Gümnaasium 9 eesti 32
Domashkin, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 32
Räis, Kaarel Lüganuse Keskkool 12 eesti 32
Goidin, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 32
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 32
anonüümne Saku Gümnaasium 9 eesti 32
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 32
Kraak, Katariina Võru Kesklinna Kool 9 eesti 32
anonüümne Võru Kesklinna Kool 9 eesti 32
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 32
Reiter, Nicole Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 32
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 32
Loss, Karolyn-Kristiina Tartu Karlova Kool 9 eesti 32
Birsi, Kirsi Hiiumaa Gümnaasium 12 eesti 32
Allas, Robin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 32
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 32
Kulu, Mihkel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 32
Jõela, Kadi Antsla Gümnaasium 10 eesti 32
Laks1, Sandra Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 32
Lill, Oliver Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 32
Tori, Greete Ardu Kool 9 eesti 32
Nurmepaju1, Katarina Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 32
Kustasson, Heleryn Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Mööl, Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 32
Kaelep, Janeli Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Kulman, Valeri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 32
Piirisild, Gendra Võru Gümnaasium 11 eesti 32
Hanni, Kristiine Paikuse Põhikool 7 eesti 32
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 32
Õis, Marte-Kristiine Häädemeeste Keskkool 12 eesti 32
Latuta, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 32
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 32
Hallikma, Erik Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 32
Järvemäe, Elis Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 32
Vilberg, Jaagup1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 32
Põldsepp, Andri Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 32
Saarepera, Eliise Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 32
Tammann, Riine Haapsalu Kutsehariduskeskus 11 eesti 32
Võro, Grete Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
Pulst, Theresa Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 32
Metsik, Robert Võru Gümnaasium 10 eesti 32
Raag, Eliisa Võru Gümnaasium 11 eesti 32
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 32
Esko, Dan-Marten Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 32
Tops, Erki Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 32
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 32
Tomasov, Liis Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 32
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 32
Kängsepp, Egert Võru Kesklinna Kool 8 eesti 32
Maksimova, Arina Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 32
Kuusk, Anne-Mai Ardu Kool 12 eesti 32
Hainas, Laura Võru Gümnaasium 10 eesti 32
anonüümne Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 32
Aljaste, Johanna-Elisabeth Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 32
Peedel, Mart Antsla Gümnaasium 7 eesti 32
Pärn, Triin Tartu Hansa Kool 9 eesti 32
Lääts, Laura Antsla Gümnaasium 8 eesti 32
Pähn, Brigita-Veronika Võru Gümnaasium 10 eesti 32
Helve, Joosep Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 32
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 32
Schmeiman, Grete Võru Gümnaasium 12 eesti 32
Huma, Mattias Võru Gümnaasium 10 eesti 32
Mukk, Adriana Tartu Kivilinna Kool 9 eesti 32
Pähn, Lauri Võru Gümnaasium 12 eesti 32
Rosenberg, Doris Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 32
Miadzielec, Janely Kiltsi Põhikool 8 eesti 32
Talts, Kendra Rõngu Keskkool 9 eesti 32
Saar, Elise Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 32
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 32
Kann, Helis Võru Gümnaasium 11 eesti 32
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 32
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 32
Külm, Jürgen Võru Gümnaasium 12 eesti 32
Toming, Karina Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 32
Allas, Ivo Võru Gümnaasium 10 eesti 32
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 32
loopere, Paula Marie Saku Gümnaasium 9 eesti 32
Jegorova, Jevgeni Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 31
Jefimov, Aleksei! Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 31
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 31
Gadzovskaja2, Polina Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 31
Upaleva, Alina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 31
Prelova, Marietta Tallinna Juudi Kool 9 vene 31
Parv, Karl1 Võru Kesklinna Kool 9 eesti 31
Silaroog, Vilmar Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 31
Krot, Anastassiya Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 31
Kotkas, Kenor Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 31
Pärn, Simon Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
Nurme, Mari Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 31
vogelainen, eliisa-maria Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 31
uusna, alice juliette Laulasmaa Kool 8 eesti 31
Arro, Mattis Valga Gümnaasium 12 eesti 31
Pohla, Anu Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 31
Õuemets, Gerly Kohila Gümnaasium 9 eesti 31
Mikk, Silvija Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 31
Teessar, Risto Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 31
anonüümne Tallinna 21. Kool 11 eesti 31
Oras, Kaija-Liisa Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 31
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 31
Bräutigam, Merilin Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 31
anonüümne Lagedi Põhikool 9 eesti 31
Teearu, Krete Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Sander, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 31
Oks, Aaron Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 31
Paavel, Mark Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 31
Rosenthal, Martin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 31
Lipson, Kätriin Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 31
Jahu, Mette Maarit Tartu Hansa Kool 7 eesti 31
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 31
Pärnoja, Markus Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Sillastu, Christo Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Loodus, Rain Räpina Ühisgümnaasium 12 eesti 31
Kübarsepp, Kaspar Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Vijar, Karl-Steven Valga Gümnaasium 11 eesti 31
Aringo, Romeo Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Malmberg, Karin Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 31
Tamm, Tauno-Taimar Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 31
Arras, Andreas Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 31
anonüümne Kolga-Jaani Põhikool 7 eesti 31
Soolepp, Kärolin Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 31
Sild, Triin Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 31
Mereküla, Karmen Kohila Gümnaasium 12 eesti 31
Tera, Marten Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Koitla, Liis Kohila Gümnaasium 12 eesti 31
Goda, Adelina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 31
Alnek, Hanna Luisa Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 31
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 31
anonüümne Tartu Hansa Kool 9 eesti 31
Härsing, Mattias Võru Kesklinna Kool 8 eesti 31
King, Karmen Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 31
Õun, Kreete Tartu Karlova Kool 9 eesti 31
Vahtla, Marten-Egert Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 31
Arand, Stefan Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
Tenno, Cristofer Paikuse Põhikool 8 eesti 31
ozol, õnnely Laiuse Põhikool 7 eesti 31
Malm, Maarja 1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Basmanova, Margit Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 31
Orin, Kristen Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 31
Männik, Kirke Saku Gümnaasium 7 eesti 31
Belials, Siim Erik Laulasmaa Kool 7 eesti 31
Virkala, Melany Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 31
Uibo, Ethel Tartu Hansa Kool 9 eesti 31
anonüümne Rõngu Keskkool 11 eesti 31
kangro, markus Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 31
Vuht, Getrin Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 31
Laht, Oskar Johannes Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 31
Halgma, Triinu Tartu Karlova Kool 9 eesti 31
Laine, Gertel Lisett Võru Kesklinna Kool 7 eesti 31
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus 10 eesti 31
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 31
Anonüümne, Anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
anonüümne Kambja Põhikool 7 eesti 31
Sild, Martin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
Kuusk, Taavi Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 31
Veilberg, Melissa Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 31
Kuhi, Kerttu Võru Kesklinna Kool 9 eesti 31
Berišvili, Lika Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 31
Kala, Kaspar Aleks Antsla Gümnaasium 9 eesti 31
Jürisoo, Raoul-Remy Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 31
fischer, kirke Tartu Karlova Kool 9 eesti 31
Korotkov, Andras Tartu Hansa Kool 9 eesti 31
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 31
Kortin, Kristel Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 31
anonüümne Kambja Põhikool 7 eesti 31
Minonen, Grisha Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 31
Kallaste, Helis Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 31
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 31
Hermann, Sille Loksa Gümnaasium 12 eesti 31
Kaart, Sten Valga Gümnaasium 11 eesti 31
Luiv, Even Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Boitsov, Andrei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 31
Piir, Mariken Võru Gümnaasium 11 eesti 31
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 31
Nurmeots, Ave Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 31
Jerjomina, Alesia Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 31
Aste, Hardo Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Järvetar, Jennifer Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Jashin, Ilja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 31
Luzyanin, Daniil Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 31
Aavistu, Helena Valga Gümnaasium 10 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Uleksin, Marcus Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
Ilves, Steven Valga Gümnaasium 12 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Ots, Diana Antsla Gümnaasium 7 eesti 31
Turvas, Helena Võru Kesklinna Kool 7 eesti 31
Malva, Markel Võru Gümnaasium 12 eesti 31
anonüümne Kose Gümnaasium 9 eesti 31
Mälton, Marleen Võru Kesklinna Kool 9 eesti 31
Panksepp, Johannes Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Lõhmus, Andre Tartu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 31
Laansalu, Asko Koeru Keskkool 11 eesti 31
Vetemäe, Markus Võru Kesklinna Kool 8 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 31
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 31
Aisag, Zahra Tallinna 21. Kool 12 vene 31
Kostjukovskij, Jüri Ahtme Kool 9 vene 31
Sulin, Serena Saku Gümnaasium 9 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Kurkin, Kirill Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 31
Hanni, sanderz Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 31
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 31
Ambos, Rainer Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 31
Ermel, Regina Antsla Gümnaasium 12 eesti 31
Seljonov, Nifkir Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 31
Heinmaa, Anna Helena Maidla Kool 7 eesti 31
Rebane, Stella Mai Paide Gümnaasium 10 eesti 31
Heinsaar, Erik Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 31
Veenpere, Johan Tartu Karlova Kool 9 eesti 31
Kallin, Kaisa Lüganuse Keskkool 12 eesti 31
Kons, Kristel-Kai Võru Gümnaasium 11 eesti 31
Kikerpill, Creete Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 31
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 31
Kundla, Lii Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 31
Blat, Raissa Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 31
Hallik, Kertu Kääpa Põhikool 9 eesti 31
mazhura, niktia Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 30
Sepp, Milanaa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 30
Zvan, Vladislav Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 30
Shutova, Anitaaa Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 30
Solovjeva, Veronika Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 30
Jerjomenko, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 30
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 30
Laskaja, Dina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 30
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 30
Varik, Urve Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Koitve, Viktoria-Saar Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 30
Harkina, Maria Tallinna Juudi Kool 10 vene 30
Saluorg, Triin Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 30
Tenin, Dmitri Tallinna Juudi Kool 9 vene 30
Piibemann, Kevin Loksa Gümnaasium 7 eesti 30
Kivisoo, Kaisa Valga Gümnaasium 12 eesti 30
Tomingas, Hanna Tallinna Rahumäe Põhikool 8 mitme õppekeelega 30
anonüümne Tartu Hansa Kool 8 eesti 30
anonüümne Antsla Gümnaasium 10 eesti 30
Stamm, Timo Lehtse Kool 7 eesti 30
Pabo, Sander Tallinna Juudi Kool 9 vene 30
anonüümne Laulasmaa Kool 8 eesti 30
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Saarme, Martti Võru Gümnaasium 11 eesti 30
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 30
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 30
Uusoja, Elis Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
Münzer, Rene Paide Gümnaasium 8 eesti 30
Tootson, Kadi-Liis Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 30
Saarepuu, Joosep Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 30
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 30
Sauter, Martem Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
Liias, Kristin Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 30
anonüümne Tallinna Juudi Kool 11 vene 30
Tuulik, Marimar Saku Gümnaasium 7 eesti 30
Mironjuk, Aleksandria Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 30
Teine, Petet Tallinna Kopli Ametikool 12 eesti 30
Kruusamäe, Raili Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 30
Mürk, Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
anonüümne Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 30
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 30
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
Einalo, Renet Kambja Põhikool 7 eesti 30
Lehtlaan, Richard Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Kashin, Denisssssss Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 30
Villenberg, Georg Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 30
Vissak, Sander Uhtna Põhikool 9 eesti 30
anonüümne Ambla Lasteaed-Põhikool 7 eesti 30
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Puusalu, Raido Valga Gümnaasium 12 eesti 30
Murre, Anna-Liisa Saku Gümnaasium 8 eesti 30
Kosemets, Karin Valga Gümnaasium 11 eesti 30
Isakar, Ott1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 30
Viin, Kaspar Kambja Põhikool 8 eesti 30
anonüümne Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 10 vene 30
Leiten, Laura Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 30
Mäesaar, Marite1 Võru Kesklinna Kool 8 eesti 30
Tali, Daniel Paikuse Põhikool 9 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Mirka, Kaur-Markus Tartu Hansa Kool 9 eesti 30
Kokmann, Reno Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 30
Kiilaspää, Martin Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 30
Kruus, Kaie Mariette Lüganuse Keskkool 7 eesti 30
Peterson, Merilin Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 30
Hunt, Henry Saku Gümnaasium 7 eesti 30
Tärno, Elo Maidla Kool 7 eesti 30
Tkatsjova, Aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 30
Bogdanovics, Anett Tartu Hansa Kool 9 eesti 30
Ossul, Laura Võru Gümnaasium 10 eesti 30
Soe, Kevin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 30
Kodu, Tauno Antsla Gümnaasium 9 eesti 30
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
Puusepp, Rene Tartu Hansa Kool 9 eesti 30
Brand, Sandra Loksa Gümnaasium 12 eesti 30
hea, richard Paikuse Põhikool 9 eesti 30
anonüümne Kambja Põhikool 7 eesti 30
Kriisa, Kristjan Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 30
Tomson, Markus-Thom Tartu Hansa Kool 9 eesti 30
Reimann, Aiki Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Tihhomirova, Ines Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 30
Saago, Ander Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 30
anonüümne Varstu Keskkool 12 eesti 30
Aart, Kermo Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 30
Visnapuu, Lisette Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 30
Laul, Liis Võru Gümnaasium 11 eesti 30
Vain, Maria Helena Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 30
Kelt, Tom Enriko Saku Gümnaasium 9 eesti 30
põld, maria Sonda Kool 8 eesti 30
Adamson, Kerli Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 30
Raat, Jasper Paikuse Põhikool 7 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 30
Vihalem, Rando Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
Toom, Rando Ralf Võru Kesklinna Kool 7 eesti 30
Sõukand, Kaidi Kambja Põhikool 8 eesti 30
Muravjov, Erik Sonda Kool 7 eesti 30
Mitt, Victoria Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Savi, Merilin Tartu Karlova Kool 9 eesti 30
Loot, Heidi Rõngu Keskkool 9 eesti 30
Koppel, Siim Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Loomets, Mikk Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
Kipper, Christy-Mary Rõngu Keskkool 9 eesti 30
Talvik, Kristina Võru Gümnaasium 10 eesti 30
Ruotsi, Kärt Valga Gümnaasium 10 eesti 30
Braust, Marko Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 30
Talv, Margo Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
Hinn, Kelli Võru Gümnaasium 10 eesti 30
Roots, Pille-Riin Paikuse Põhikool 9 eesti 30
Rosenberg, Triin Valga Gümnaasium 10 eesti 30
klais, kirke Tartu Hansa Kool 9 eesti 30
Strelovskaya, Daria Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 30
Sooman, Senell Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Mändla, Lotta Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 30
Perillus, Sten* Paide Gümnaasium 10 eesti 30
anonüümne Loksa Gümnaasium 11 eesti 30
Zubkov, Artem Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 30
Talv, Tambet Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 30
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 30
Iljushin, Johandra-Lisett Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 30
Lõhmus, Sten Võru Kesklinna Kool 8 eesti 30
Kuhi, Iris Paide Gümnaasium 10 eesti 30
Perk, Elisabeth Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
Nõmmik, Ervin Võru Kesklinna Kool 9 eesti 30
Liivalaid, Kerly Haapsalu Kutsehariduskeskus 11 eesti 30
Lastname, Firstname Narva Pähklimäe Gümnaasium 8 vene 30
Strazev, Argo Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
Tealane, Marek Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 30
Einmann, Elen Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Annus, Anna-Liis Paikuse Põhikool 7 eesti 30
Vilbiks, Tony-Brei Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 30
Zamatajeva, Martina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 30
Trakmann, Kevin Kohila Gümnaasium 9 eesti 30
Volodin, Juri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 30
Värnik, Ingrid Võru Gümnaasium 10 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 30
Kislenkov, Lev Ahtme Kool 9 eesti 30
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Fluss, Regina Võru Kesklinna Kool 9 eesti 30
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 30
Mõts, Meeri Emili Võru Gümnaasium 11 eesti 30
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 30
Veeremaa, Analiis Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 30
Hõrak, Ally-Cahtryn Kohila Gümnaasium 9 eesti 30
Remmelg, Liis-Mariin Saku Gümnaasium 9 eesti 30
Parts, Mihkel Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Helekivi, Hanna Lisette Võru Gümnaasium 11 eesti 30
Rand, Maris Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 30
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 30
SAMA, ANONÜÜMNE Pärnu Ülejõe Põhikool 9 eesti 29
Papusin, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 29
Lobõšev, Maksim Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 29
Oleksjuk, Ljubim Narva Kesklinna Gümnaasium 10 eesti 29
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 29
Glushkova, Iliana Tallinna Juudi Kool 9 vene 29
Borissov, Olga Tallinna Juudi Kool 9 vene 29
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 29
Bulanova, Elya Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 29
Vähi, Riko Võru Kesklinna Kool 9 eesti 29
Noormägi, Jaanika Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 29
anonüümne Saku Gümnaasium 10 eesti 29
Sims, Kristjan Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Rudõka, Oleg Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 29
Kõiv, Kevin Varstu Keskkool 12 eesti 29
Zyaikin, Artyom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 29
Rannula, Marie-Theres Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 29
Priz, Seliina Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
Vainomaa, Mark Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 29
Vingertšuk, Nicole Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 29
Valgre, Gerli Valga Gümnaasium 12 eesti 29
anonüümne Audentese Spordigümnaasium 11 eesti 29
anonüümne Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 29
Alekseeva, Darija Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 29
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 29
anonüümne Tartu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 29
Pilden, Tauris Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 29
Pärnamägi, Kirily Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
Mere, Lauri-Ürjo Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 29
Pärnapuu, Vahur Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 29
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 29
Joakit, Ly Valga Gümnaasium 12 eesti 29
Schvede, Siim Paikuse Põhikool 8 eesti 29
Väät, Hanna Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 29
Jersova, Anastassia Sillamäe Gümnaasium 12 vene 29
Truumure, Triin Kuressaare Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 29
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
Morozov, Kristina Maria Saku Gümnaasium 9 eesti 29
Toomla, Tanel Kehtna Põhikool 8 eesti 29
Skantsev, Jegor Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 29
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 29
Nelke, Alex Tabasalu Ühisgümnaasium 11 eesti 29
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 29
lind, oskar Saarepeedi Kool 9 eesti 29
Vahtramäe, Liisa-Mary Saaremaa Ühisgümnaasium 8 eesti 29
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 29
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 29
Rist, Kerttu Paikuse Põhikool 8 eesti 29
ANONÜÜMNE, ANONÜÜMNE Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 29
Piiskoppel, Kirke Tartu Veeriku Kool 9 eesti 29
karu, karola Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 29
Letlane, Merit Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 29
Soom, Anita Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Klauks, Birgit 1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 29
Kuiv, Marten Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 29
Pungar, Urmet Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 29
Aasmäe, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 29
Jürissaar, Kärt Kristina Kohila Gümnaasium 9 eesti 29
anonüümne Häädemeeste Keskkool 12 eesti 29
Aland, Aron Laiuse Põhikool 8 eesti 29
Teesalu, Grete-Janette Võru Kesklinna Kool 9 eesti 29
Nõmm, Sten Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 29
Vainumäe, Maiken Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 29
Piho, Jaanika Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Tolmik, Tairi Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 29
Rimm, Brigitta Valga Gümnaasium 11 eesti 29
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Luik, Lisbet Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 29
Kirsipuu, Andrus Tallinna Polütehnikum 11 eesti 29
Ots, Susan Antsla Gümnaasium 9 eesti 29
anonüümne Heimtali Põhikool 8 eesti 29
Koha, Kevin Varstu Keskkool 12 eesti 29
Hirvi, Aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 29
anonüümne Ruhnu Põhikool 9 eesti 29
Jaanson, Tim Kohila Gümnaasium 12 eesti 29
Plovits, Ragne Kehtna Põhikool 9 eesti 29
Alström, Vanessa Võru Kesklinna Kool 8 eesti 29
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 29
Tikka, Mariin Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 29
Lovjägin, Kristin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 29
Gubaydullina, Ruzana Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 10 vene 29
Tomingas, Anete Väike-Maarja Gümnaasium 7 eesti 29
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 29
Erik, Sandra Võru Gümnaasium 11 eesti 29
Sasi, Marko Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 29
anonüümne Varstu Keskkool 12 eesti 29
Agarkova, Jekaterina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 29
Kreek, Karin Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 29
Laht, Uku Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 29
Umbsaar, Eneli Kehtna Põhikool 8 eesti 29
Lang, Rando Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 29
anonüümne Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 29
Raud, Susanna Lüganuse Keskkool 9 eesti 29
Vosmi, Reno Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 29
Vasman, Sofia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 29
Paulus, Liset Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 29
Sulbi, Liisi Paide Gümnaasium 9 eesti 29
Käspri, Annabel Tartu Hansa Kool 9 eesti 29
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 29
Õlge, Rait Paide Gümnaasium 9 eesti 29
Toombu, Andry Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 29
Kivijärv, Katrin Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 29
anonüümne Loksa Gümnaasium 12 eesti 29
nikker, märt Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 29
Paaver, Maria Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 29
anonüümne Tartu Hansa Kool 9 eesti 29
Николаев, Артём Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 29
Kons, Kristo-Davo Võru Gümnaasium 11 eesti 29
Särg, Viktoria Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 29
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 29
anonüümne Kambja Põhikool 9 eesti 29
Plato, Annaliisa Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 29
Land, German Võru Kesklinna Kool 8 eesti 29
Külli, Alina Tallinna Polütehnikum 12 mitme õppekeelega 29
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 29
Nummert, Helily Antsla Gümnaasium 8 eesti 29
ERNESAKS, LIISI Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 29
Freienthal, Karmen Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 29
Viinapuu, Karmen Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 29
Klippberg, Herman Saku Gümnaasium 9 eesti 29
Barabanov, Aleksandr Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 29
Liivat, Hanna Tartu Kivilinna Kool 9 eesti 29
Miliste, Karl Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 29
anonüümne Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 29
Plees, Loretta Tallinna Teeninduskool 10 eesti 29
Sööt, Sanna Antsla Gümnaasium 7 eesti 29
Tõnstrem, Triinu Saku Gümnaasium 9 eesti 29
Tõsjatova, Jelena Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 29
Rämson, Karen Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Ossipenko, Dmitri Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 29
Kaurson, Kalmer Võru Gümnaasium 10 eesti 29
Valdok, Rutt Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 29
anonüümne Paide Gümnaasium 10 eesti 29
Osis, Aleksandr Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 28
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 28
Jürjens, Gerta Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 28
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 28
Ilves, Indria-Kristine Ülenurme Gümnaasium 8 inglise 28
Õun, Pilleriin Ääsmäe Põhikool 9 eesti 28
тростина, эвелина Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 28
Trofimova, Kristina Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 28
Höövelson, Mikk Rakvere Ametikool kutseõppeasutus eesti 28
Nevonen, Izabella Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 28
anonüümne Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 vene 28
Jesse, Kristo Valga Gümnaasium 11 eesti 28
anonüümne Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 28
Kaljumäe, Egle Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 28
Mälk, Anna-Liisa Tallinna Juudi Kool 10 vene 28
Chest, Boan Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 28
vau, kaisa Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Zolotarenko, Vadim Tallinna Juudi Kool 9 vene 28
Konnula, Herbert Kuldre Kool 9 eesti 28
Tepaskind, Berta Ly Tartu Hansa Kool 8 eesti 28
Saral, Marko Maidla Kool 8 eesti 28
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
Põld, Rain Tartu Hansa Kool 8 eesti 28
Kaasik, Karmeli Lähte Ühisgümnaasium 8 eesti 28
Nopason, Merlin Võru Kesklinna Kool 9 eesti 28
Suurmets, Saskia Laulasmaa Kool 8 eesti 28
Lobja, Merit Tõstamaa Keskkool 12 eesti 28
anonüümne Saku Gümnaasium 9 eesti 28
anonüümne Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool 7 eesti 28
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 28
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Uibo, Märt Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 28
Kustala, Karolina Lüganuse Keskkool 12 eesti 28
Karu, Markko Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 28
Maschi, Christina Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 28
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 28
Mäestu, Jaagup Valga Gümnaasium 11 eesti 28
Baiduža, Kristjan Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 28
Viru, Kevin Tartu Hansa Kool 9 eesti 28
Merit, Männiste Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 28
Varik, Heleriin Tartu Hansa Kool 9 eesti 28
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 28
Pihlap, Anna-Liisa Tartu Hansa Kool 7 eesti 28
Viikmäe, Alvar Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 28
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 28
Klaanberg, Hanna Võru Kesklinna Kool 7 eesti 28
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 28
Koort, Lukas Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 28
Botsarova, Sofjs Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 28
Ehrlich, Elis Kambja Põhikool 9 eesti 28
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 7 eesti 28
Maasik, Marvin Tartu Karlova Kool 9 eesti 28
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 28
Noot, Villem Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Laan, Margot Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 28
Puusild, Mario Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
Roos, Andre Tartu Hansa Kool 7 eesti 28
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 28
Turu, Õnnela Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 28
Virroja, Martin Ardu Kool 9 eesti 28
Allmann, Hando Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 28
Kikerpuu, Kätlin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 28
linnas, ketlin Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 28
Suun, Markkus Tartu Hansa Kool 9 eesti 28
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 28
Kalvik, Merit Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 28
anonüümne Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 28
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 28
Sepping, Thomas Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 28
Kass, Siim Tartu Hansa Kool 9 eesti 28
Haabmets, Hannar Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
Zestjakova, Ellina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 28
anonüümne Antsla Gümnaasium 12 eesti 28
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 28
anonüümne Tartu Karlova Kool 9 eesti 28
Puusaar, Karoliina Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 28
Hallik, Cris Antsla Gümnaasium 12 eesti 28
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 28
Jürisoo, Raigo Tartu Karlova Kool 9 eesti 28
Heinla, Hanna Hermione Lüganuse Keskkool 7 eesti 28
anonüümne Viljandi Paalalinna Kool 9 eesti 28
Loos, Gert Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 28
Guth, Sippie Võru Kesklinna Kool 9 eesti 28
Kase, Kätlin Tallinna Südalinna Kool 7 eesti 28
Šprenk, Rihard Valga Gümnaasium 10 eesti 28
Jaanimägi, Andre Antsla Gümnaasium 10 eesti 28
Hindoala, Eliise Tartu Karlova Kool 9 eesti 28
anonüümne Loksa Gümnaasium 11 eesti 28
Tasa, Janeli Võru Gümnaasium 10 eesti 28
Podnieks, Grete Valga Gümnaasium 11 eesti 28
Božedarov, Denis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 28
Evel, Erko Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 28
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Täht, Andero Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 28
Polištšuk, Anna Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 28
Leben, Mari-Liis Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 28
Suvorov, Agnes Paikuse Põhikool 7 eesti 28
Võhma, Nele-Liis Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 28
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 28
Kunimägi, Mairold Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
Zoglo, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 28
Virtonen, Vladislav Sillamäe Vanalinna Kool 9 vene 28
Tõnne, Elisabeth Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Rang, Ott Kuldre Kool 9 eesti 28
Nikanorov, Vladimir Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 28
anonüümne Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 28
Ivanova, Katrin Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 28
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 28
Pehter, Liisa-Lotte Ülenurme Gümnaasium 7 mitme õppekeelega 28
Kaus, Kai-Liis Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Virunen, Nikita Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 28
Viibur, Tarmo-Randar Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 28
Vares, C Võru Kesklinna Kool 7 eesti 28
Lõhmus, Samantha Laiuse Põhikool 7 eesti 28
Bitter, Laura Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 28
Ille, Nikita Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 28
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 28
Kurrikoff, Pille-Riin Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 28
Sokolova, Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 28
Langerpaur, Kätlin Paide Gümnaasium 10 eesti 28
Nikker, Mari-liiz Paide Gümnaasium 10 eesti 28
Alliksaar, Melani Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 28
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 28
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 28
Sander, Robin Võru Gümnaasium 10 eesti 28
Valge, Karl Paide Gümnaasium 8 eesti 28
Raznotovskaja, Anastassia Narva Kesklinna Gümnaasium 10 eesti 28
Vetstomova, Mari Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 28
Põder, Heliis Võru Kesklinna Kool 9 eesti 28
Õunapuu, Greete Gustav Adolfi Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 28
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 28
laasma, indrek Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 28
Kallasmaa, Karel Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 28
anonüümne Tallinna 21. Kool 12 eesti 28
Viks, Enely-Birgit Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 28
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 28
Piller, Britten Võru Gümnaasium 12 eesti 28
Sulg, Sandra Võru Kesklinna Kool 7 eesti 28
Hurt, Krete Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 28
Liivamägi, Kadri Tallinna Prantsuse Lütseum 11 eesti 28
Markna, Marian Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 28
444, 555 Tallinna Tööstushariduskeskus 12 eesti 27
Zemskov, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 27
ivanova, karina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 27
Uibu, Arno Antsla Gümnaasium 7 eesti 27
Kender, Dominice Tallinna Juudi Kool 10 vene 27
Palojärv1, Merily Võru Kesklinna Kool 9 eesti 27
Novak, Saveli Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 27
Moiseev, Vlad Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 27
Lall, Leane Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Rüüt, Georg-Erik Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 27
Tamm, Miikael Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 27
Chinyaevvv, Anton Narva Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 27
Kovaljova, Valerija Tallinna Juudi Kool 10 vene 27
Kuznetsov, Andrew Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 27
Sarapuu, Rasmus Võru Kesklinna Kool 9 eesti 27
Kase, Kairo Kehtna Põhikool 9 mitme õppekeelega 27
Pook, Anett Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 27
Koll, Tauri Tartu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
Müür, Jan Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 27
Kaldas, Kristina Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 27
Enok, Egerd Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 27
Karelaid, Cristopher Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 27
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 27
Zaletajev, Tim Jürgen Saku Gümnaasium 7 eesti 27
Talirand, Kuido Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 27
Sasori, Susan Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 27
Peiponen, Anette Lähte Ühisgümnaasium 7 eesti 27
Põldsepp, Anette Võru Gümnaasium 12 eesti 27
Salu, Jaan Tobias Tartu Hansa Kool 8 eesti 27
Urvak, Ingmar Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Labi, Oliver Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 27
Jakovlev, Jegor Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 27
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 27
Värva, Elvis Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 27
Leppik, Elis-Hetty Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 27
anonüümne Tartu Hansa Kool 8 eesti 27
Villand, Nelemariin Saku Gümnaasium 8 eesti 27
Kashnikova, Irma Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 27
Talimaa, Sire Paide Gümnaasium 8 eesti 27
anonüümne Pärnu Ülejõe Põhikool 9 eesti 27
anonüümne Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 27
Jugova, Samanta Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
Kutsar, Liis Kristiin Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Puurand, Marie Tartu Hansa Kool 9 eesti 27
Trump, Mart Maardu Gümnaasium 7 eesti 27
Lasn, Margaret Paikuse Põhikool 9 eesti 27
Miks, Mihkel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Leib, Tõnis Tartu Hansa Kool 8 eesti 27
Kikerpill, Cätlyn Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 27
Kangro, Katriin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 27
Ojakann, Maiko Paikuse Põhikool 8 eesti 27
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 27
anonüümne Antsla Gümnaasium 12 eesti 27
Tishler, Siim Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 27
Noor, Liset Tartu Hansa Kool 9 eesti 27
Kobrusepa, Margoo Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 27
anonüümne Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 27
Kask, Kevin Paikuse Põhikool 8 eesti 27
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 27
Merirand, Helena Lüganuse Keskkool 9 eesti 27
anonüümne Uhtna Põhikool 9 eesti 27
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 27
Sarap, Jana Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 27
Nurme, Lota Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 27
Kask, Käroliina Tartu Hansa Kool 7 eesti 27
Petrova, Alina Valga Gümnaasium 10 eesti 27
rämmal, gregor Tartu Hansa Kool 7 eesti 27
anonüümne Lagedi Põhikool 9 eesti 27
Muru, Laurits Tartu Karlova Kool 9 eesti 27
ong, laura Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 27
Prangli, Anni-Liis Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 27
anonüümne Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 27
Lepiku, Elisa Johanna Saku Gümnaasium 12 eesti 27
Ehrlich, Kristo Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 27
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 27
Saaremäel, Sten Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 27
Idion, Ketlyn Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Pille, Kevin Tartu Karlova Kool 9 eesti 27
Kikkas, Kris Valga Gümnaasium 12 eesti 27
Hint, Deryli-Loreen Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 27
Lobov, Kirill Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 27
Jõuram, Reelika Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 27
Savtsenko, Anna Tallinna Läänemere Gümnaasium 12 vene 27
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 27
Roman, Helen Paikuse Põhikool 8 eesti 27
Aart, Erik Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 27
Sitkin, Maksim Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 27
Saar, Elina Valga Gümnaasium 12 eesti 27
Luik, Krisneth Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 27
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 27
Rohtmets, Kristjan Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 27
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 27
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 27
kauri, annika Kehtna Põhikool 9 eesti 27
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 27
Kartau, Janis Võru Gümnaasium 10 eesti 27
Tabur, Brita Võhma Kool 9 eesti 27
Lõomets, Karmen Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 27
Apri, Gert Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
Nagel, Lisete Antsla Gümnaasium 9 eesti 27
Pärli, Lisett Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 27
Põder, Agnes Tartu Hansa Kool 7 eesti 27
anonüümne Loksa Gümnaasium 11 eesti 27
Annus, Grete Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 27
Karron, Rando-Rolf Ardu Kool 9 eesti 27
Panasjuk, Olesja Narva Kesklinna Gümnaasium 12 vene 27
Saarme, Mattias Võru Gümnaasium 10 eesti 27
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Boitsova, Alena Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 27
Tamm, Maria Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 27
Simmul, Arlis-Sander Kehtna Kutsehariduskeskus 10 eesti 27
Pihlap, Deivi Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 27
Leis, Melany Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Kõvask, Robin Valga Gümnaasium 11 eesti 27
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 27
Salumets, Sandra Kuldre Kool 9 eesti 27
Maksimova, Erika Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 9 vene 27
Saavel, Brigitta Chrislea Valga Gümnaasium 11 eesti 27
Salij, Andrei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 27
Järv, Berit Paikuse Põhikool 9 eesti 27
Bulankin, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 mitme õppekeelega 27
Zukov, Edwin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
müller mölder, iris Tartu Karlova Kool 9 eesti 27
Kruusmaa, Hanna Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Zemtsugova, Viktoria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Treier, Harry Richard Elva Gümnaasium 7 eesti 27
Kortšak, Stefa Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 27
J, Johannes Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 27
Meelandi, Mathias Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Tiits, Elisabet Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 27
Zuts, Robi Võru Gümnaasium 11 eesti 27
Orukask, Christofer Valga Gümnaasium 10 eesti 27
Kasela, Markus Maidla Kool 8 eesti 27
Orgus, Lilian Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 27
anonüümne Häädemeeste Keskkool 12 eesti 27
Pild, Teele-Mai Antsla Gümnaasium 10 eesti 27
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
teder, kevin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 27
Prudõvus, Jana Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 27
Savin, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Parv, Hanna Võru Kesklinna Kool 7 eesti 27
Aleksandrova, Evgenia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Purge, Pert-Erik Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 27
anonüümne Võru Gümnaasium 12 eesti 27
Jefimova, Kristina Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 27
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 27
Poolakese, Katriin Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Paidre, Birgit Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
anonüümne Tallinna Kristiine Gümnaasium 10 eesti 27
Keis, Karel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 27
Savi, Reelika Valga Gümnaasium 12 eesti 27
Kadakmaa, Karmen Tartu Hansa Kool 9 eesti 27
mj, l Kalamaja Põhikool 10 vene 27
Dobrõnets, Viktoria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Batashkov, Vitali Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 27
anonüümne Tallinna 21. Kool 12 eesti 27
Vissel, Stefani Võru Gümnaasium 12 eesti 27
Karindi, Miina Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Viilol, Elis Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 27
Rakita, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 27
Väits, Merit Võru Gümnaasium 10 eesti 27
Bernhardt, Marika Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 27
Boiko, Roman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 27
Raba, Mattias Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Konsap, Liina Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Palev, Diane Laulasmaa Kool 7 eesti 27
Kaaristo, Hanna-Liisa Võru Gümnaasium 10 eesti 27
anonüümne Põlva Kool 9 eesti 27
Silla, Marget Pärnu Vanalinna Põhikool 12 vene 26
Jerjomenko, Maksiim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 26
Sugatova, Angelina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 26
pivovarova, lada Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 26
Kello, Karl-Gustav Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 26
Kovaljova, Valerija Tallinna Juudi Kool 10 vene 26
Kelner, Krislina Võru Kesklinna Kool 9 eesti 26
Jaan, Sokorov Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Mätlik, Helina Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 26
Adamson, Aleks Saku Gümnaasium 10 eesti 26
Kruusamägi, Annali Räpina Ühisgümnaasium 12 eesti 26
Mogilnoi, Danik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 26
Sõlg, Marlen Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 26
Linnaste, Annika Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Aduson, Carlis Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 26
Pungar, Martin Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 26
anonüümne Paikuse Põhikool 9 eesti 26
Raudsepp, Hardi Rõngu Keskkool 7 eesti 26
Kaynelaynen, Sergei Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 26
Haidak, Helena-Krõõt Lähte Ühisgümnaasium 8 eesti 26
Sirel, Eleri Jõgeva Põhikool 7 eesti 26
Jerkomenko, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 26
Konist, Alo Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 26
Kaha, Mait Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 26
Õunsaar, Ralf Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Tamberg, Kristin Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 26
Reimann, Kristiine Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 26
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 26
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 26
Tõnisma, Karina Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 26
Näkk, Hanna Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool 7 eesti 26
Hussar, SabrinaH Lüganuse Keskkool 8 eesti 26
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 9 vene 26
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 mitme õppekeelega 26
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 26
Vahesalu, Annabel Uhtna Põhikool 8 eesti 26
Kübe, Mariana Kambja Põhikool 8 eesti 26
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 26
Räis, Kevin Lüganuse Keskkool 8 eesti 26
Koort, Sten Rasmus Kehtna Põhikool 8 eesti 26
pihlak, siim Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Talumees, Kärt Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 26
Purde, Keily Paide Gümnaasium 10 eesti 26
Larin, Edgar Valga Gümnaasium 12 eesti 26
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 26
Mäggi, Merit Häädemeeste Keskkool 12 eesti 26
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Popov, Aleksei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 26
Rahn, Karl Häädemeeste Keskkool 8 eesti 26
Veber, Reelika-Maria Lüganuse Keskkool 12 eesti 26
Tomasson, Karl Tartu Hansa Kool 8 eesti 26
Arak, Rauno Richard Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 26
Maaring, Ege Katariina Tartu Hansa Kool 7 eesti 26
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 26
saarik, anete Laulasmaa Kool 8 eesti 26
Jaomaa, Janeli Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 26
Adamberg, Johann Saku Gümnaasium 8 eesti 26
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 26
Pohlak, Maris Väike-Maarja Gümnaasium 12 eesti 26
Semidotski, Erki Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 26
anonüümne Vinni-Pajusti Gümnaasium 10 eesti 26
Uugam, Mirjam Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 26
Kets, Elise Tartu Karlova Kool 9 eesti 26
Boisen, Liis-Aleksandra Tartu Hansa Kool 7 eesti 26
anonüümne Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool 7 eesti 26
Adson, Marika Varstu Keskkool 8 eesti 26
Kohk, Nele-Liis Tartu Karlova Kool 9 eesti 26
Viirg, Marek Uhtna Põhikool 9 eesti 26
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 26
Vans, Koit Tallinna Balletikooli üldharidusklassid 12 vene 26
Mällo, Mirjam Tartu Hansa Kool 8 eesti 26
Liba, Maarja Antsla Gümnaasium 8 eesti 26
Rogova, Niina Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 26
Palusalu, Andres Räpina Ühisgümnaasium 10 eesti 26
Kaasiku, Kevin Väike-Maarja Õppekeskus kutseõppeasutus eesti 26
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 26
Tuusis, Deivi Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 26
Kaska, Elmar Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 26
Kuiv, Raimond Tartu Hansa Kool 7 eesti 26
anonüümne Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Shakur, Tupac Võru Täiskasvanute Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 26
Reile, Ristemari Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Frost, Francis Tallinna Südalinna Kool 7 eesti 26
Lang, Georg Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 26
Org, Robin Saku Gümnaasium 9 eesti 26
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 26
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
toms, patrick Kolga-Jaani Põhikool 9 eesti 26
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Lutšihhin, Mari Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 26
Fokejeva, Anett Paikuse Põhikool 9 eesti 26
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 26
Markus, Karl-Edmond Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Oll, Egert Lümanda Põhikool 9 eesti 26
Lüüding, Diane Lümanda Põhikool 9 eesti 26
anonüümne Loksa Gümnaasium 11 eesti 26
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 26
Mjakosina, Anastasija Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 26
Meri, Karl-Kaspar Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 26
Aleksandrova, Elizaveta Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Evestus, Ele-Liis Ülenurme Gümnaasium 7 mitme õppekeelega 26
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 26
lellep, siimon Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Martov, Alina Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 26
Vider, Sander Tartu Hansa Kool 9 eesti 26
Raudla, Anett Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 26
Kivit, Kristina Võru Kesklinna Kool 8 eesti 26
Sagaja, Miria Ardu Kool 9 eesti 26
anonüümne Saku Gümnaasium 10 eesti 26
Loorits, Kerstin Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 26
Heinsoo, Grete Paikuse Põhikool 9 eesti 26
Panov, Deniss Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 26
Visnapuu, Lisbeth Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 26
Zayats, Yana Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 26
Korzova, Darja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
Liivo, Tanel Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus mitme õppekeelega 26
Nikiforov, Kirill Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 26
Püvi, Deisi Kuldre Kool 8 vene 26
Kriiva, Säde Kambja Ignatsi Jaagu Põhikool 7 eesti 26
Rekker, Eelika Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 26
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 26
Altement, Taavi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 26
Kuris, Markus Rõngu Keskkool 7 eesti 26
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 26
Männik, Carina Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 26
Välba, Meelis Paide Gümnaasium 9 eesti 26
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 26
anonüümne Häädemeeste Keskkool 12 eesti 26
Öövel, Kaur - Erik Tartu Hansa Kool 9 eesti 26
Kotiesen, Katre Kristiine Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Huik, Annabel Võru Gümnaasium 11 eesti 26
Selevjorstova, Anastasia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 26
Möksi, Kelli Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 26
Somelar, Alexandra Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Kallas, Kevin Kristian Antsla Gümnaasium 8 eesti 26
Truss, Evelyn Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 26
Ritari, Romet Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Väljaots, Annaliisa Laiuse Põhikool 7 eesti 26
Huma, Joonatan Võru Gümnaasium 11 eesti 26
Tsernusits, Valeria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 26
Kulikova, Darja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 26
Hanson, Henri Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Tarvi, Arbma Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Sild, Eliisa Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 26
Kongo, Marie-Anett Võru Kesklinna Kool 8 eesti 26
Niit, Aigi Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 26
Freienthal, Mari-Liis Tamsalu Gümnaasium 7 eesti 26
Gannotšenko, Artur Maardu Põhikool 7 vene 26
Reimann, Anu Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 26
Lazurin, Vlad Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 25
Hinn, Anna Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 25
Krutelov, Erik Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 25
Ojapalu, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Grigorjeva, Dariaa Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 25
Gladõshev, Anton Sillamäe Vanalinna Kool 9 vene 25
Viista, Gane Kohtla-Järve Maleva Põhikool 9 eesti 25
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Hutorovskaja, Polina Tallinna Juudi Kool 9 vene 25
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
Silanarusk, Denis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 25
Aare, Sass Tartu Karlova Kool 9 eesti 25
Raja, Dana-Ly Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
kert, indrek Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Teesaar, Sandra-Lone Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 25
Marran, Eva-Liisa Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Puzanova, Anastasia Tallinna Juudi Kool 10 vene 25
anonüümne Tartu Veeriku Kool 9 eesti 25
Matrov, Karli-Joosep Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 25
Ratmanov, Artur Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 25
anonüümne Viljandi Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 25
Otsepp, Lotta Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 25
anonüümne Loksa Gümnaasium 7 eesti 25
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 mitme õppekeelega 25
Margus, Marckus-Henry Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
Kardin, Angeelika Haapsalu Kutsehariduskeskus 11 eesti 25
Põldsepp, Ott-Mait Valga Gümnaasium 12 eesti 25
Raidma, Hanna Samantha Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 25
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 25
Tali, Kristiina Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
Ennuste, Enn Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 25
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 25
medvetski, kaspar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 25
Jäämets, Pilleriin Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 25
mets, Kaspar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 25
Vesso, Raido Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 25
Pihlapuu, Pille Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 25
Valgma, Gertu-Liis Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Palits, Maarja-Liis Saarepeedi Kool 9 eesti 25
Rassadkin, Kerlin Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Pilliroog, Rebecca Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Laast, Markus Kohila Gümnaasium 12 eesti 25
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 25
Kuiv, Melissa Tartu Hansa Kool 8 eesti 25
Roots, Janne Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 25
Poomann, Triinu Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Reinart, Marleen Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Mattis, Arel Laiuse Põhikool 7 eesti 25
Rohtmäe, Ervin Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
saluvee, indrek-ivari Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 eesti 25
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 25
Kändmaa, Marye Kolga-Jaani Põhikool 9 eesti 25
anonüümne Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 25
Drozdova, Po-lina Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 25
Sukk-Tiks, Marcus Võru Kesklinna Kool 8 eesti 25
anonüümne Tartu Veeriku Kool 9 eesti 25
Mänd, Joosep Tiitus Loksa Gümnaasium 9 eesti 25
Pruul, Hugo Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Rehema, Romet Tartu Hansa Kool 8 eesti 25
Klauks, Karin Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 25
Herem, Eeva-Lotta Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
Varik, Mariliis Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
miggur, kaspar Laulasmaa Kool 8 eesti 25
Habonen, Anessa Kambja Põhikool 8 eesti 25
Aksjonov, Aleksei Tartu Hansa Kool 9 eesti 25
Keevallik, Kevin Laulasmaa Kool 9 eesti 25
Mandel 1, Kristi Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
anonüümne Tartu Hansa Kool 8 eesti 25
Neljand, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Vabamäe, Mihkel Saarepeedi Kool 9 eesti 25
anonüümne Rakvere Ametikool 10 eesti 25
Väljaots, Eveliis Laiuse Põhikool 8 eesti 25
Mikus, Pavel Keila Kool 9 vene 25
Leppik, Lars Saku Gümnaasium 8 eesti 25
anonüümne Antsla Gümnaasium 12 eesti 25
Uibo, Raimond Paikuse Põhikool 7 eesti 25
Roos, Miikal Kambja Põhikool 7 eesti 25
Merilaid, Ketlin Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
Belausev, Raiko Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 25
Vaikla, Gert Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Uukivi, Greete-Lee Kehtna Põhikool 9 eesti 25
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 25
Lukso, Vanessa-Victoria Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
Seliverstov, Kristjan Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
Ulmiste, Alex Kehtna Põhikool 9 eesti 25
Langus, Maarja Varstu Keskkool 9 eesti 25
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 25
Poks, Cryslin Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 25
Lukk, Henry Kambja Põhikool 8 eesti 25
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 25
Kutsar, Eva Marie Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Lundblad, Eggert Fredrik Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
anonüümne Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 25
Parts, Lisette Tartu Karlova Kool 9 eesti 25
Tollimägi, Triinu Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 25
Kiisk, Carolina Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
Normak, Hanna Tartu Hansa Kool 8 eesti 25
Tormet, Laura Saku Gümnaasium 8 eesti 25
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 25
Savi, Gailin Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
lootus, rainer Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Siirak, Sandra Häädemeeste Keskkool 10 eesti 25
Adams, Elisabeth Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Karro, Kaili Võru Kesklinna Kool 8 eesti 25
Ivanov, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 25
Vissor, Viljar Tartu Hansa Kool 9 eesti 25
anonüümne Maardu Põhikool 11 vene 25
Roosipuu, Urmo Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Mikk, Mirko Merte Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 25
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 25
Kiljak, Getter-Marion Tartu Hansa Kool 9 eesti 25
Bergmann, Tristan Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Aitsen, Kirke Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Gasymova, Gülgäz Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Truss, Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Laht, Liisi Laulasmaa Kool 8 eesti 25
Kurg, Deelia Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Eensoo, Maria Tartu Hansa Kool 8 eesti 25
kasela, sander Häädemeeste Keskkool 8 eesti 25
lubkova, aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 25
kask, edvika Antsla Gümnaasium 9 eesti 25
anonüümne Võru Täiskasvanute Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 25
Karpov, Grete Anete Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Rumjantsev, Karl-Markus Kambja Põhikool 7 eesti 25
anonüümne Maidla Kool 9 eesti 25
Kodu, Tarmo Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Jurkevitš, German Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 25
Konksi, Juhhannes Varstu Keskkool 12 eesti 25
Kellap, Endel Varstu Keskkool 12 eesti 25
Puis, Oskar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 25
Lukin, Iris Tartu Hansa Kool 7 eesti 25
Voog, Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Saare, Milana Tallinna Kopli Ametikool 11 eesti 25
Kotšur, Marina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 25
Roosi, Oskar Tartu Karlova Kool 9 eesti 25
Keerov, Karl-Erik Antsla Gümnaasium 8 eesti 25
Huik, Maris Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 25
Meedla, Meeri Paikuse Põhikool 8 eesti 25
Piskunova, Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 25
anonüümne Kohila Gümnaasium 9 eesti 25
Laas, Robert Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 25
Rebane, Birgit Paikuse Põhikool 8 eesti 25
Eding, Erling1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Vaarik, Celly Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 25
Mikk, Markus Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 25
Tanaga, Platon Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 25
Ovtsinnikova, Anna Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 25
Varblane, Kevin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Kivipõld, Mairo Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 25
anonüümne Kambja Põhikool 8 eesti 25
Kams, Janner Lüganuse Keskkool 7 eesti 25
Pill, Aron Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Hudaiberdieva, Maria Võru Järve Kool 11 vene 25
Konsin, Carmel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Dubolazov, Jane-Mai Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 25
Baranov, Yevgeni Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 25
Russak, Keidi Valga Gümnaasium 10 eesti 25
Lindre, Lisanne Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 25
Ader, Krista Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Muru, Andrea Kambja Põhikool 7 eesti 25
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 25
Kala, Egeriin Rakvere Reaalgümnaasium 11 eesti 25
Laur, Toomas Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 25
Pihu, Katrina Kolga-Jaani Põhikool 9 eesti 25
Rammul, Anastasija Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 25
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 25
anonüümne Laiuse Põhikool 7 eesti 25
uibomägi, Kaari Valga Gümnaasium 10 eesti 25
Lon, Angelina Valga Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 25
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Varusk1, Robin Võru Kesklinna Kool 8 eesti 25
Aasmaa, Gendra-Marleen Kambja Põhikool 8 eesti 25
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 25
Rämman, Reimo Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Hiielaid, Siim Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 25
Makarenko, Paavel Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Freimann, Derek Tartu Karlova Kool 9 eesti 25
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 25
Viin, Pille-Riin Paikuse Põhikool 7 eesti 25
Remmelg, Oskar-Daniel Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 25
Masnits, Vladislava Valga Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 25
Möldre, Allan Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 25
Remiküll, Rasmus Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Manukjan, Anzela Valga Gümnaasium 11 eesti 25
Põder, Robin Antsla Gümnaasium 7 mitme õppekeelega 25
Urban, Alice Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Liiv, Romi Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Truss, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Remsel, Jesper Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Soosaar, Liisa Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Vill, Kerttu Võru Kesklinna Kool 7 eesti 25
Põdra, Martin Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 25
Kägra, Daana-Loreen Võru Gümnaasium 11 eesti 25
Kuigo, Eliise Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Saulenko, Olesja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 25
Eerme, Greete - Liis Saku Gümnaasium 7 eesti 25
Kuznets, Rodion Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 mitme õppekeelega 25
Tuuna, Jan Joonas Saku Gümnaasium 7 eesti 25
Raal, Elis Võru Gümnaasium 10 eesti 25
Kits, Kert Antsla Gümnaasium 9 eesti 25
Maat, Maarja Võru Kesklinna Kool 8 eesti 25
Murikse, Andrus Paide Gümnaasium 10 eesti 25
Lehtla, Anella Laiuse Põhikool 7 eesti 25
Rikas, Janek Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 25
Djomina, Julia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Sinelnik, Lena Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 25
Ermakova, Alina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 25
Munski, Kärt Võru Kesklinna Kool 7 eesti 25
Otti, Robert Võru Kesklinna Kool 7 eesti 25
Timmi, Tanel Antsla Gümnaasium 10 eesti 25
Tiivas, Kadi Võru Kesklinna Kool 8 eesti 25
Soo, Kutt Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 10 mitme õppekeelega 25
Keerov, Elisabeth Antsla Gümnaasium 12 eesti 25
Koll, Getter Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 25
Stokmann, Marko Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 25
Janson, Janari Võru Kesklinna Kool 9 eesti 25
Höövel, Robert Tartu Karlova Kool 9 eesti 25
Novak, Polina Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 25
Gutjuma, Anette Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Kannel, Karel Marten Saku Gümnaasium 7 eesti 25
Õunapuu, Annika Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 25
Oblakov, Pjotr Tallinna Lasnamäe Gümnaasium 12 vene 24
ivanov, nikita Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 24
Kalaud, Miron Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 24
Jerjomenko, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 24
Philipova, Liisa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 24
Hunt, Arvo Tartu Veeriku Kool 9 eesti 24
Ralli, Mira Tallinna Juudi Kool 9 vene 24
Semjonova, Jana Tallinna Juudi Kool 9 vene 24
Popova, Annnna Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 mitme õppekeelega 24
anonüümne Tallinna Juudi Kool 10 vene 24
Buzin, Ivan Narva Kesklinna Gümnaasium 12 vene 24
Martinez Revert1, Aaron Tartu Hansa Kool 7 eesti 24
Papushin, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 24
anonüümne Haapsalu Linna Algkool 7 mitme õppekeelega 24
Roots, Kristjan Henri Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Lannusalu, Lisa Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 24
Garanina, Veronika Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 24
Kaup, Taimar Valga Gümnaasium 10 eesti 24
Kopjev, Edward Tallinna Juudi Kool 10 vene 24
anonüümne Loksa Gümnaasium 8 eesti 24
karheiding, kermo Tartu Hansa Kool 8 eesti 24
Solovjov, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 24
anonüümne Kallavere Keskkool 10 eesti 24
Tatolder, Alvar Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
anonüümne Paide Gümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Anderson, Merili Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 24
Piirma, Annabel Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Kraus, Kristo Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
tameri, anette Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Niitov, Milena Tallinna Juudi Kool 10 vene 24
NAARITS, KIRKE Tartu Veeriku Kool 9 eesti 24
tiitsma, laura Haapsalu Kutsehariduskeskus 11 eesti 24
Davõdova, Julia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 24
Beilish, Milena Tallinna Juudi Kool 10 vene 24
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 24
anonüümne International School of Estonia kutseõppeasutus eesti 24
Reinkort, Marsella Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Nelk, Risto Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Pastik, Laura Tartu Hansa Kool 8 eesti 24
Luhtsalu, Laura Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Ellermaa, Aulika Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Maardu Gümnaasium 11 vene 24
Rahu, Andry Saku Gümnaasium 7 eesti 24
Kiviväli, Kirke Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Aulik, Talis Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 24
Väin, Erko Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 24
Konsap, Pille-Riin Räpina Ühisgümnaasium 12 eesti 24
Kull, Joonas Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 24
Maksimtšuk, Varvara Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Hansumäe, Atko Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Suik, Ann Viktoria Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 24
Hein, Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
Belinska, Hanna Tartu Hansa Kool 8 eesti 24
anonüümne Räpina Ühisgümnaasium 10 eesti 24
Anderson, Karoli Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Kaha, Maria Anett Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Leisberg, Marko Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 24
Toom, Oliver Saku Gümnaasium 8 eesti 24
Grünthal, Renate Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Loos, Renaldo Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 24
anonüümne Tartu Veeriku Kool 9 eesti 24
anonüümne Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 24
Uleksin, Anre Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 24
Tekkel, Rolan Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Ivanova, ANITA Viljandi Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 24
Liinat, Kert Audentese Spordigümnaasium 11 eesti 24
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 24
Podgornõi, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 24
Ummus, Andreas Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 24
Tšepurova, Cathrin Tartu Hansa Kool 7 eesti 24
Kaljuvald, Tiina Britt Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
Rohumets, Helena-Triin Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
anonüümne Antsla Gümnaasium 9 eesti 24
Randmaa, Airo Väike-Maarja Õppekeskus kutseõppeasutus eesti 24
Tomingas, Hans Martin Tartu Hansa Kool 8 eesti 24
Alu, Merilin Saku Gümnaasium 8 eesti 24
Koldmets, Annabel Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 24
Annimäe, Mari-Liis Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 24
Amanda, Veide Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 24
stafinjak, vanessa Tartu Hansa Kool 9 eesti 24
Traks, Angela Laiuse Põhikool 8 eesti 24
Kreegimäe, Karmen-Ketter Tartu Hansa Kool 7 eesti 24
Kala, Risto Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Kõiv, Carmen-Ketter Tartu Karlova Kool 9 eesti 24
Raudava, Janne-Liis Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 24
Andreso, Daniel Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 24
Delil, Kiril Paldiski Põhikool 12 vene 24
Hämarsalu, Andra Kehtna Põhikool 9 eesti 24
anonüümne Paikuse Põhikool 9 eesti 24
Adrat, mirjam Laulasmaa Kool 7 eesti 24
Rusak, Aleksei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
Kõrkjas, Markus Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 24
Roosaar, Brenda Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 24
Palts, Mathias Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 24
Ainsam, Patrick Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 24
stefanjuk, artur Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 24
Lepist, Karl Kambja Põhikool 8 eesti 24
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 mitme õppekeelega 24
Kumpas, Kairi Laiuse Põhikool 7 eesti 24
Kaare, Kaspar Laulasmaa Kool 8 eesti 24
Mägi, Maiko Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 24
Eboldt, Nathali Kohila Gümnaasium 9 eesti 24
Saar, Timon1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 24
anonüümne Tartu Karlova Kool 9 eesti 24
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 24
Schüle, Delen Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 vene 24
Sukk, Sten-Erik Tartu Hansa Kool 7 eesti 24
Järv, Markkus-Tiiit Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 24
Krimberg, Raul Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 24
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 24
Vaabel, Siim Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Kaunissaar, Karmen Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
anonüümne Paikuse Põhikool 9 eesti 24
Kreek, Kailys Paide Gümnaasium 10 eesti 24
Soe, Thomas Egor Antsla Gümnaasium 8 eesti 24
Tee, Triin Tartu Karlova Kool 9 eesti 24
Pelisaar, Mairo Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Häädemeeste Keskkool 9 eesti 24
Ruht, Sandra-Keitli Saku Gümnaasium 7 eesti 24
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
Kotiesen, Kreete Kristiine Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 24
Tamme, Kirsika Tartu Hansa Kool 8 eesti 24
Mõttus, Merit Valga Gümnaasium 11 eesti 24
Johanson, Maiann Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 24
siilsalu, henry Võru Gümnaasium 10 eesti 24
Urban, Gert Kehtna Kutsehariduskeskus 10 eesti 24
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Lapmaa, Ralf Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 24
Verte, Kristiina Saku Gümnaasium 8 eesti 24
Plakso, Kirke-Marie Võru Kesklinna Kool 7 eesti 24
Geier, Elisabeth Antsla Gümnaasium 7 eesti 24
Johanson1, Sebastian Võru Kesklinna Kool 8 eesti 24
Bogatõrjova, Svetlana Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 mitme õppekeelega 24
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 24
anonüümne Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 24
Muravskaja, Irina Laulasmaa Kool 9 eesti 24
Uibo, Brigitta Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Fjodorov, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
Joor, Joosep Kiltsi Põhikool 9 eesti 24
anonüümne Saku Gümnaasium 9 eesti 24
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 24
Kauts, Helen Saku Gümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 24
Kits, Kairit Lähte Ühisgümnaasium 12 eesti 24
Maran, Älis Valga Gümnaasium 10 eesti 24
Zezjulina, Darja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 24
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 24
Kapõš, Danila Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 mitme õppekeelega 24
anonüümne Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 24
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 24
Moppel, Lola Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Jegorova, Jevgenia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 24
anonüümne Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 24
Jerjomenko, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 24
Värton, Helena Kuldre Kool 7 eesti 24
anonüümne Antsla Gümnaasium 9 eesti 24
Kreuz, Karel Kehtna Kutsehariduskeskus 10 eesti 24
Aleksejeva, Elisabet Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 24
Post, Elina Tallinna Juudi Kool 10 vene 24
Bušeiko, Ilja Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 24
Kuusk, Markus Jõgeva Põhikool 12 eesti 24
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 24
Kaaver, Andreas Võru Gümnaasium 10 eesti 24
Voolaid, Meeri Kätriin Paide Gümnaasium 10 eesti 24
Uuselu, Karmel Saku Gümnaasium 7 eesti 24
anonüümne Maardu Põhikool 9 vene 24
Raantse, Mona-Anette Laulasmaa Kool 7 eesti 24
Minka, Alandra Võru Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 24
Repän, Viiu Rõngu Keskkool 7 eesti 24
Jõesaar, Roger Paide Gümnaasium 10 eesti 24
Mustmaa, Marie Võru Gümnaasium 11 eesti 24
Chumakova, Angelina Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 23
trete, etret Jüri Gümnaasium 10 inglise 23
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 vene 23
kusnets, artur Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 23
кривоногов, даниил Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 8 vene 23
anonüümne Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 23
Zukov, Edwin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 23
Usacheva, Anastasiya Tallinna Juudi Kool 10 vene 23
Канькова, Мария Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 23
Mjastsova, Victoria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 23
Stock, Lehte Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 23
Tiidor, Egert Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 23
Veeväli, Kaspar Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 23
Sprenk1, Giisela Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Sokologorskaja, Anna Tallinna Juudi Kool 11 vene 23
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
anonüümne Lagedi Põhikool 9 mitme õppekeelega 23
Vist, Matthias Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
anonüümne Tapa Gümnaasium 10 eesti 23
Parts, Toomas Lüganuse Keskkool 11 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 23
Kõiv, Karl Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Valasevits, Viktoria Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 23
närep, andres Räpina Ühisgümnaasium 7 eesti 23
Aleksejeva, Alesja Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 23
mets, merylin Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 23
Arumäe, Tanel Rakvere Ametikool 10 eesti 23
Põdra, Alois Andreas Tallinna 21. Kool 12 eesti 23
grünberg, gregor Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Rütman, Anna-Brit Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 23
Lindret, David Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 23
Tähhe, Elis Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Rätsepso, Erik Võhma Kool 9 eesti 23
Pung, Raian Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 23
Geta, Gera Maidla Kool 11 vene 23
Frolov, Maksim Maardu Põhikool 9 vene 23
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Käär, Kauri Laiuse Põhikool 7 eesti 23
Käärik, Katriin Tartu Veeriku Kool 9 eesti 23
Raig, Kenneth Paikuse Põhikool 8 eesti 23
Püvi, Enari Valga Gümnaasium 12 eesti 23
põder, kristin Tartu Hansa Kool 8 eesti 23
Tinkus, Rihard Kuldre Kool 8 eesti 23
Alaküla, Gabriel Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Rannamets, Rhonda Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 23
Uibo, Kristel Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Rüütel, Rasmus Tartu Hansa Kool 7 eesti 23
simmul, tanel Kehtna Põhikool 9 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Lõoke, Marten Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Tuisk, Jaagup Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Tallinna Südalinna Kool 7 eesti 23
Laaneste, Kristo Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Drozdova, Pollina Narva Kesklinna Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 23
Mäemurd, Kristin Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 23
Tabo, Aleks Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Kohv, Annaliisa Paikuse Põhikool 7 eesti 23
Sepp, Mariell Kohila Gümnaasium 12 eesti 23
Mitt, Anet Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 23
Koslakova, Karina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 23
Kreutzvald, August Keila Kool 12 inglise 23
Aster, Eve Lüganuse Keskkool 8 eesti 23
Sepp, Kirsika Laulasmaa Kool 8 eesti 23
Niglas, Kenno Saku Gümnaasium 7 eesti 23
budovei, Arno Sillamäe Vanalinna Kool 8 vene 23
Nurme, Liisa Tartu Kivilinna Kool 9 eesti 23
Sarap, Lisette Tartu Veeriku Kool 9 eesti 23
anonüümne Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Treial, Rivo Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 23
Varner, Andres Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
anonüümne Loksa Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 23
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 23
Rodima, Rene Tartu Hansa Kool 7 eesti 23
anonüümne Ääsmäe Põhikool 7 mitme õppekeelega 23
anonüümne Saku Gümnaasium 7 eesti 23
anonüümne Häädemeeste Keskkool 9 eesti 23
Bahur, Daniel Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 23
Teiva, Minna Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 23
Sepamägi, Helis Uhtna Põhikool 8 eesti 23
Geidik, Kaileen Rakvere Põhikool 9 eesti 23
Talu, Ander Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 23
Palmik, Reno Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 23
Toomsalu, Margus Saarepeedi Kool 9 eesti 23
anonüümne Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Häädemeeste Keskkool 8 eesti 23
Piit, Artjom Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium 11 vene 23
Tee, Kaisa Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Oja, Silvia Kuldre Kool 9 eesti 23
Tanila, Anita Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 23
anonüümne Tallinna Täiskasvanute Gümnaasium 12 vene 23
Rüütalu, Triinu Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Laurend, Mirel Tartu Karlova Kool 9 eesti 23
Treffner, Sirli Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Kehtna Põhikool 9 eesti 23
Pedask, Kristo Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 23
Kabulov, Ragnar Tartu Hansa Kool 9 eesti 23
Virve, Fred Tartu Veeriku Kool 9 eesti 23
Lipetski, Kerttu-Leaanika Saku Gümnaasium 8 eesti 23
Trilljärv, Andreas Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Vares, Tauri Tartu Hansa Kool 9 eesti 23
Boisen, Heleriin Tartu Hansa Kool 9 eesti 23
sangla, mikk Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 23
Kens, Laura Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 23
Kiuru, Enriko Kambja Põhikool 7 eesti 23
Mikko, Ragnar Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 23
Räästas, Tanel Heimtali Põhikool 8 eesti 23
Pajoma, Jaan Hendrik Tartu Hansa Kool 7 eesti 23
õunaid, egret Kehtna Põhikool 9 eesti 23
Kops, Raido Laiuse Põhikool 7 eesti 23
Laar, Diana Võru Kesklinna Kool 9 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 23
Kaunis, Mario Võru Kesklinna Kool 8 eesti 23
Käspri, Martin Tartu Karlova Kool 9 eesti 23
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 23
Sinivee, Eliise Marie Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 23
Tamm, Kaido Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 23
Grauen, Kaur Rihard Laiuse Põhikool 8 eesti 23
anonüümne Paikuse Põhikool 7 eesti 23
Pappel, Lisanne Kolga-Jaani Põhikool 7 eesti 23
anonüümne Paikuse Põhikool 8 eesti 23
Kleitz, Keili Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 23
ervin, krislyn Paikuse Põhikool 8 eesti 23
Saksa, Monika Sillamäe Vanalinna Kool 7 vene 23
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 23
Kallasaru, Maricela Tartu Hansa Kool 7 eesti 23
Vaino, Eleriin Lähte Ühisgümnaasium 11 eesti 23
Mälberg, Mikk Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 23
Shabalin, Konstantin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 23
Värk, Harly Paikuse Põhikool 8 eesti 23
Oja, Martin Varstu Keskkool 8 eesti 23
Kling, Silver Võhma Kool 9 eesti 23
Kaljuvee, Hanna-Maret Paikuse Põhikool 9 eesti 23
Lanevski, Kristina Tartu Annelinna Gümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Tartu Karlova Kool 9 eesti 23
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 23
Kasemets, Katarina Valga Gümnaasium 11 eesti 23
Heinvee1, Kristin Võru Kesklinna Kool 9 eesti 23
Soomer, Rait Väike-Maarja Gümnaasium 12 eesti 23
Mogilnõi, Daniel Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 23
anonüümne Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 23
Tokman, Taisi-Kadi Tartu Hansa Kool 7 eesti 23
Voolaine, Kadi Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 23
kann, roosi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 23
Möllits, Jens Eric Saku Gümnaasium 8 eesti 23
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 23
Vassiljeva, Darja Sillamäe Vanalinna Kool 7 vene 23
Hamidzanova, Diana Väike-Maarja Gümnaasium 7 eesti 23
Parts, Patrick Tabasalu Ühisgümnaasium 8 eesti 23
Bondarenko, Katja Sillamäe Vanalinna Kool 7 vene 23
Gutjuma, Annaly Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 23
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 23
Selart, Leen Tartu Hansa Kool 8 eesti 23
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Kortin, Egle Väike-Maarja Gümnaasium 7 eesti 23
Siitmaa, Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Kisseljov, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 23
Zjaikin, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 23
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 23
Põlluste, Bert Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 23
Toomson, Katrin Anethe Saku Gümnaasium 8 eesti 23
Luik, Merilin Tartu Hansa Kool 9 eesti 23
Safronov, Ivan Narva Kesklinna Gümnaasium 11 vene 23
Azarova, Darja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 23
Nõmme, Anna-Kaisa Valga Gümnaasium 11 eesti 23
Borovaja, Karina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 vene 23
Borissova, Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 23
Paal, Artur Tartu Karlova Kool 9 eesti 23
Tagapere, Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Tamm, Tauno Laulasmaa Kool 7 eesti 23
Lõoke, Anet Laulasmaa Kool 7 eesti 23
Kukk, Signor Antsla Gümnaasium 7 eesti 23
Künnap, Kristjan Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus 10 eesti 23
andrejev, ilja Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 11 vene 23
Keerov, Kertty Antsla Gümnaasium 7 eesti 23
Kikas, Renor Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 23
Rohejärv, Vanessa Tartu Hansa Kool 9 eesti 23
Amor, Edith Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 23
Kask, Diana Laiuse Põhikool 7 eesti 23
Juhanson, Tanel Antsla Gümnaasium 10 eesti 23
Tuulemets, Anu Annikki Rõngu Keskkool 9 eesti 23
Koidusaar, Karolin Varstu Keskkool 12 eesti 23
Kuznets, Arina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 23
Narustrang, Kristiina Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 23
anonüümne Võru Gümnaasium 10 eesti 23
Rõbnikov, Dmitri Tallinna Linnamäe Vene Lütseum 8 vene 23
Tšertovikova, Inna Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 vene 23
Tisler, Karmo Võru Kesklinna Kool 7 eesti 23
Han2, Darja Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 23
anonüümne Võru Gümnaasium 11 eesti 23
Svetlõšenko, Maria Narva Kesklinna Gümnaasium 10 mitme õppekeelega 23
Karanina, Kristina Haabersti Vene Gümnaasium 12 vene 23
Ernits, Esper Kohila Gümnaasium 12 eesti 23
Meidla, Maria Kiltsi Põhikool 8 eesti 23
Danilov, Margo Väike-Maarja Gümnaasium 10 eesti 23
Konstabel, Gerli Võru Gümnaasium 11 eesti 23
Pannal, Georg Saku Gümnaasium 7 eesti 23
Rohtla, Emma-Stiina Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 23
Kallas, Eveliis Võru Gümnaasium 12 eesti 23
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
anonüümne Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
Tarassova, Arina Sillamäe Vanalinna Kool 9 vene 22
wrtyt, zzz Rakvere Ametikool kutseõppeasutus eesti 22
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 22
Papušin, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
Ignatova, Darja Sillamäe Vanalinna Kool 8 vene 22
anonüümne Tallinna Juudi Kool 10 vene 22
Stupnikov, J. Sillamäe Vanalinna Kool 9 vene 22
Ahven, Mark Maardu Põhikool 7 vene 22
Krunina, Lena Tallinna Juudi Kool 10 vene 22
Anufrienko, Artur Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 22
Antipov, Vladislav Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 22
Mazurov, Juri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 22
Grigorjeva, Darja Narva Kesklinna Gümnaasium 11 eesti 22
Zemskov, Martin Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
Põld, Rauno Tallinna 21. Kool 12 eesti 22
Pleksner1, Joosep Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 22
Karu, Jasmiin Paide Gümnaasium 10 eesti 22
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
Altmets, Anni Anete Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Sarina, Anna Tallinna Juudi Kool 9 vene 22
Toovis, Annaliisa Tabasalu Ühisgümnaasium 8 eesti 22
Mihkelson, Maarja Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 22
Kruusel, Jaan Kohila Gümnaasium 12 eesti 22
Roos, Heleen Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 22
Mosjakina, Angelina Tallinna Juudi Kool 8 vene 22
Sild, Hannes Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Raat, Kristel Võru Kesklinna Kool 8 eesti 22
Kreisler, Mattias Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 mitme õppekeelega 22
Pihl, Piret Saku Gümnaasium 7 eesti 22
Anufrijeva, Jekaterina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 22
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Tamkivi, Doris Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 22
Terras, Joel Markus Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 22
Alliksoo, Airin Varstu Keskkool 8 eesti 22
Paring, Hanna-Liisa Kuldre Kool 8 eesti 22
anonüümne Audentese Spordigümnaasium 11 eesti 22
Luik, Laura Liis Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Arrak, Annika Miina Härma Gümnaasium 9 eesti 22
anonüümne Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 22
Visnakov, Lisette Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 22
anonüümne Lüganuse Keskkool 12 eesti 22
Meeksa, Isabel Saku Gümnaasium 7 eesti 22
Kangur, Kelly Tartu Veeriku Kool 9 eesti 22
Palk, Mihkel Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Lehes, Roland Valga Gümnaasium 11 eesti 22
anonüümne Valga Gümnaasium 12 eesti 22
Hõim, Andre Rakvere Põhikool 9 eesti 22
anonüümne Võru Kesklinna Kool 9 eesti 22
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 22
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 22
vask, imre Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Viron, Rihard Samuel Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Varjund, Eleri Räpina Ühisgümnaasium 12 eesti 22
Põld, Laura Tartu Hansa Kool 8 eesti 22
Tisler, Stenver Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Saarestik, Revlis Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 22
simson, mark Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Kurvits, Sander Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 22
Mihkels, Sander Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Utkin, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
Viljus, Jevgeni Tallinna Juudi Kool 9 vene 22
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 22
Ollo, Reio Järvamaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Timoska, Edward Sillamäe Gümnaasium 11 vene 22
Leemet, Martin Saku Gümnaasium 7 eesti 22
Krindal, Evert Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 22
randoja, Gert Paide Gümnaasium 8 eesti 22
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 22
Kasemets, Triinu Paikuse Põhikool 7 eesti 22
Raudla, Carmen Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 22
Kuktalu, Kaarel Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 22
Paide, Keio Kambja Põhikool 8 eesti 22
Remiküll, Markus Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 22
Logatsev, Vladimir Tallinna Läänemere Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 22
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 22
Tiislar, polina Tallinna 53. Keskkool 11 vene 22
Rebane, Ralf Tartu Veeriku Kool 9 eesti 22
Tšakirov, Kaisa Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 22
Redi, Brett-Alex Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 22
anonüümne Paikuse Põhikool 8 eesti 22
Koort, Kenri Kambja Põhikool 9 eesti 22
Peegi, Kristjan Ülenurme Gümnaasium 11 eesti 22
lahe, Karl Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Sassi, Katri Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 22
Hõlpus, Kalev Kehtna Põhikool 9 eesti 22
Vink, Kerli Laiuse Põhikool 8 eesti 22
Raja, Erik Andres Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
anonüümne Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 12 mitme õppekeelega 22
Roos, Gertrud Saku Gümnaasium 8 eesti 22
anonüümne Väike-Maarja Õppekeskus kutseõppeasutus eesti 22
Reikop, Della Melany Laulasmaa Kool 8 eesti 22
Bulgarin, Madli Saku Gümnaasium 12 eesti 22
Kaldjärv, Hannaly Kirsika Laiuse Põhikool 7 eesti 22
Rikkinen, Georg Gustav Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 22
Fluss, Annela Lähte Ühisgümnaasium 9 eesti 22
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
anonüümne Räpina Aianduskool 11 eesti 22
Tšetsin, Heleryn Häädemeeste Keskkool 9 eesti 22
Rosin, Henry Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 22
Kusma, Victoria2 Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 22
Telgajev, Ruslan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
anonüümne Saku Gümnaasium 8 eesti 22
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 eesti 22
Ertmann, Egert Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 22
Oks, Jaanus Kehtna Põhikool 8 eesti 22
Volkov, Denis Valga Priimetsa Kool 9 vene 22
Servet, Ann-Mari Saku Gümnaasium 8 eesti 22
Romanjuk, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
anonüümne Võru Kreutzwaldi Kool 9 eesti 22
Mägi, Keilit Häädemeeste Keskkool 9 eesti 22
Sarap, Krislin Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 22
Matvejev, Madli Väike-Maarja Gümnaasium 7 eesti 22
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 22
Lehtla, Simur Tartu Hansa Kool 7 eesti 22
Kähr, Laura-Liis Kambja Põhikool 8 eesti 22
Arusoo, Kelly Tartu Hansa Kool 7 eesti 22
Lupp, Kevin Võru Kesklinna Kool 7 eesti 22
Mizerov, Maks Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 22
Kraaner, Taavi Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 22
Pendla, Liis-Beth Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 22
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Shashkov, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 22
Kalju, Oliver Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 22
Jalast, Janno Maidla Kool 7 eesti 22
Kikas, Maria-Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Bogatova, Viktoria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 22
Müürsalu, Ivike Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 22
Põliste, Karolina Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Lindlaan, Kevin Antsla Gümnaasium 8 eesti 22
Alliksaar, Annabel Paikuse Põhikool 8 eesti 22
Sikk, Aleksander Laulasmaa Kool 7 eesti 22
uibo, karl eerik Laulasmaa Kool 7 eesti 22
anonüümne Loksa Gümnaasium 10 vene 22
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Altmäe, Anders Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 22
škljar, Anneli Paikuse Põhikool 7 eesti 22
anonüümne Laulasmaa Kool 7 eesti 22
Bažulina, Darja Sillamäe Vanalinna Kool 9 vene 22
anonüümne Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 22
Heinmaa, Henri Paide Gümnaasium 8 eesti 22
Lihten, Elar Antsla Gümnaasium 8 eesti 22
Põder, Tair Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 22
anonüümne Antsla Gümnaasium 8 eesti 22
Assin, Martin Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Volkov, Kirill Jõhvi Vene Põhikool 9 mitme õppekeelega 22
Kuzmin, Daniil Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 22
Voll, Laura Paikuse Põhikool 7 mitme õppekeelega 22
Tšernikov, Tomas Maidla Kool 9 eesti 22
Luik, Cristel-Mariin Tartu Hansa Kool 7 eesti 22
Kond, Killu-Karoliine Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
kelgo, kaarel-andres Kiltsi Põhikool 8 eesti 22
Volmar, Raul Tallinna Südalinna Kool 9 eesti 22
Kala, Märten Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 22
Jagomäe, Ragne Tartu Karlova Kool 9 eesti 22
Sinimäe, Kertu Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 22
Sõmermaa, Ragne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 22
Soodla, Lily Tartu Karlova Kool 9 eesti 22
anonüümne Valga Gümnaasium 11 eesti 22
Pällo, Carlos Laulasmaa Kool 9 eesti 22
Tulin, Lauri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 eesti 22
Aleinikova, Anna Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 22
Ignatova, Anita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 22
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 22
Räisss, Erko Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Kirs, Andra Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Mooses, Eneliis Räpina Ühisgümnaasium 9 eesti 22
Leppik, Signe Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Sukles, Raido Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Chinyaev, Anton Narva Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 22
juurikas, Ardo Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 22
Levo, Hanna Kristiina Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 22
Kuik, Begly Tartu Karlova Kool 9 eesti 22
Jermolajeva, Anna Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 eesti 22
Järv, Romi-Liis Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Saul, Raili Maidla Kool 8 eesti 22
Mikenberg, Markus1 Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Poljanski, Artjom Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 22
Umalas, Karmen Paikuse Põhikool 9 eesti 22
Randmaa, Steven Väike-Maarja Gümnaasium 11 eesti 22
Kopanitski, Margarita Saku Gümnaasium 7 eesti 22
anonüümne Häädemeeste Keskkool 10 eesti 22
Morenko, Kirill Narva Kesklinna Gümnaasium 10 vene 22
Šumigai, Jekaterina Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 9 mitme õppekeelega 22
Ummik, Karin Tartu Hansa Kool 9 eesti 22
Nurme, Merilin Saku Gümnaasium 7 eesti 22
Vink, Kaisa Võru Gümnaasium 10 eesti 22
Reinvart, Pärli Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 22
Blumbach, Birgit Võhma Kool 9 eesti 22
Tisler, Iiris Võru Kesklinna Kool 9 eesti 22
Eksi, Lizell Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 22
Telgajev1, Ruslan1 Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 21
AUMMA, SIM Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Kaplenkov, Nikita Maardu Põhikool 9 vene 21
Mihhailova, Polina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus 11 vene 21
Lehemets, Houlden Võru Kesklinna Kool 8 eesti 21
anonüümne Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 21
Slizh, Konstantin Maardu Põhikool 9 vene 21
Boitsova, Aljona Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 21
Yudanova, Karina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 mitme õppekeelega 21
anonüümne Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Mürk, laura-liis Valga Põhikool 9 eesti 21
anonüümne Tallinna Mahtra Põhikool kutseõppeasutus eesti 21
Allahverdjan, Alisa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Ilm, Ilmar Audru Kool 9 eesti 21
Sarnit, Stella Loreen Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 21
trostina, evelina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 mitme õppekeelega 21
Jõgi, Laura-Marie Saku Gümnaasium 7 eesti 21
anonüümne Tartu Erakool (TERA) 8 eesti 21
REITER, STEN Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
anonüümne Maardu Põhikool 9 vene 21
liivamagi, stever Tartu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Borissov, Gabriel Laulasmaa Kool 8 eesti 21
Kallas, Lisette Võru Kesklinna Kool 9 eesti 21
Ilisson, Emma Ettel Tabasalu Ühisgümnaasium 7 eesti 21
Voolaid, Eric Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Куликова, Эрика Sillamäe Vanalinna Kool 8 vene 21
Sepping, Henrik Villem Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 21
Piirisild, Ott Võru Kesklinna Kool 8 eesti 21
anonüümne Tartu Hansa Kool 8 eesti 21
Putškova, Signe Paide Gümnaasium 9 eesti 21
Tištšenko, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 21
Tross, Emma Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Kams, Lydia Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 21
Haiba, Airis Rakvere Ametikool kutseõppeasutus eesti 21
Räbbin, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 21
Uukivi, Arko Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Kristal, Eliise Lisete Tabasalu Ühisgümnaasium 8 eesti 21
Roots, Kristjan Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 21
Viire, Taisi Häädemeeste Keskkool 9 eesti 21
Kondel, Ragnar Võhma Kool 9 eesti 21
anonüümne Uhtna Põhikool 7 eesti 21
pirnpuu, ken Laulasmaa Kool 7 eesti 21
taru, Almar kristofer Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
Bach, Bert Tabasalu Ühisgümnaasium 8 eesti 21
Aasorg, Daniel Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 21
Mesi, Magnus-Martin Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 21
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Tihane, Eros Paikuse Põhikool 9 eesti 21
anonüümne Kohila Gümnaasium 12 eesti 21
Fjodorov, Genri Kohtla-Järve Tammiku Põhikool 9 vene 21
Puntussov, Daniil Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 21
Tamm, Rasmus Võru Kesklinna Kool 7 eesti 21
Toompuu, Emili Kohila Gümnaasium 12 eesti 21
Lepik, Andree Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
anonüümne Lähte Ühisgümnaasium 7 eesti 21
Mädo, Markus Oliver Audentese Spordigümnaasium 11 eesti 21
anonüümne Valga Gümnaasium 11 mitme õppekeelega 21
Mitt, August Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 21
Haponen, Enely Pärnumaa Kutsehariduskeskus 12 eesti 21
anonüümne Valgamaa Kutseõppekeskus kutseõppeasutus eesti 21
järvpõld, kevin Ülenurme Gümnaasium 10 eesti 21
anonüümne Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 21
Botvina, Polina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 21
anonüümne Valga Gümnaasium 10 eesti 21
Err, Hanna-Rea Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
anonüümne Tartu Veeriku Kool 9 mitme õppekeelega 21
Volkova, Regina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
Leinstrep, Anette Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
anonüümne Antsla Gümnaasium 7 eesti 21
Saar, Helen Tartu Hansa Kool 8 eesti 21
Kingu, Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Aster, Awe Lüganuse Keskkool 8 eesti 21
Kadai, Villu Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 21
Meier, Herman Antsla Gümnaasium 9 eesti 21
Jõesaar, Daimar Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 21
Kadakmaa, Karl Kristjan Tartu Hansa Kool 8 eesti 21
Reino, Anna-Martha Lähte Ühisgümnaasium 7 eesti 21
anonüümne Tartu Veeriku Kool 9 eesti 21
Freudenberg, Julia Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 21
Leppik, Annette Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
Mõttus, Ketlin Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 21
Klemmer, Eliis-Meredy Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 21
Hunt, Ann-Marii Heimtali Põhikool 8 eesti 21
Kivi, Daniel Antsla Gümnaasium 8 eesti 21
Beljaev, Steven Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 21
Merisalu, Hanno-Bert Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Valtsev, Matthias Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 21
Lõssenko, Oksana Räpina Ühisgümnaasium 11 eesti 21
Kangur, Kadi Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 21
Kuzko, Marie Paikuse Põhikool 8 eesti 21
Viirg, Maris Uhtna Põhikool 8 eesti 21
Lopp, Lii Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
LUGENBERG, KARL Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 21
anonüümne Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 21
anonüümne Tallinna Südalinna Kool 7 eesti 21
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Lill, Caroliina Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
õunapuu, Sten Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Rohtla, Romet Tartu Hansa Kool 7 eesti 21
anonüümne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 21
Püss, Ken Rakvere Reaalgümnaasium 10 eesti 21
Lember, Patrik Kehtna Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Zirk, Armo Väike-Maarja Gümnaasium 8 eesti 21
anonüümne Kolga Kool 9 eesti 21
anonüümne Lüganuse Keskkool 7 eesti 21
Angerjärv, Armin Lähte Ühisgümnaasium 10 eesti 21
Truu, Hinge Miia Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Novi, Liisa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 21
anonüümne Tabasalu Ühisgümnaasium 9 eesti 21
Kask, Mattias Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 21
Kask, Jane Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
Metsallik, Lehar Madis Väike-Maarja Gümnaasium 9 eesti 21
Viru, Iris Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Uibo, Markus Tartu Hansa Kool 7 eesti 21
Vahtra, Karl-Kalvin Paikuse Põhikool 8 eesti 21
anonüümne Rakvere Põhikool 9 eesti 21
Sokolova, Viktoria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Lööndre, Rosilde Tartu Hansa Kool 8 eesti 21
Sokk, Märt Laiuse Põhikool 8 eesti 21
Kool, Andreas Paikuse Põhikool 7 eesti 21
Meshkova, Anissia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 vene 21
Laur, Erik Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Tagu, Sander Paikuse Põhikool 8 mitme õppekeelega 21
Ganzik, Aleksander Tallinna Kopli Ametikool 11 mitme õppekeelega 21
Viilol, Eva-Kreete Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 21
anonüümne Haapsalu Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Kõrgesaar, Pranko Saku Gümnaasium 9 eesti 21
Tiirik, Kerli Tartu Hansa Kool 7 eesti 21
Peäske, Rasmus Gustav Adolfi Gümnaasium 9 eesti 21
Tikhomirov, Robert Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 21
anonüümne Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 21
Pruuli, Mariette Antsla Gümnaasium 8 eesti 21
Virro, Kert Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 21
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 eesti 21
Kuznetsova, Kristina Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus vene 21
Tilga, Daved Väike-Maarja Õppekeskus kutseõppeasutus eesti 21
Pak, Katja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Jakubovitš, Elina Paikuse Põhikool 7 eesti 21
anonüümne Antsla Gümnaasium 9 eesti 21
Mestiljainen, Reimo Räpina Ühisgümnaasium 8 eesti 21
anonüümne Loksa Gümnaasium 9 vene 21
Grossmann, Brigithe Paikuse Põhikool 8 eesti 21
Mereküla, Anne Marit Kohila Gümnaasium 9 eesti 21
anonüümne Laiuse Põhikool 8 eesti 21
anonüümne Pärnumaa Kutsehariduskeskus kutseõppeasutus eesti 21
Blaivas, Polina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
Legkostup, Alisa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
Kadaste, Gertu Võru Kesklinna Kool 7 eesti 21
Vaisbein, Karina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 7 vene 21
Juhkov, Kaarel Lüganuse Keskkool 7 eesti 21
Viita, Evelin Paikuse Põhikool 9 eesti 21
anonüümne Antsla Gümnaasium 7 eesti 21
Tarassov, Matvei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 8 eesti 21
Baburina, Daria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Tšeskidov, Ester Ülenurme Gümnaasium 12 eesti 21
Kõressaar, Brigitta Kolga-Jaani Põhikool 9 eesti 21
salm, Erika Rakvere Põhikool 9 eesti 21
Saare, Enriko