Kodanikupäeva viktoriin 2012

Tulemused

Maakond
Õppekeel
Klass/õpperühm
Kool
Nimi Kool Klass Õppekeel Punkte
Saar, Karl Kiur Tallinna Reaalkool 10 eesti 64
Saar, Kaur Aare Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 64
Lopp, Lea Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 63
Jürgenson, Tuuli Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 63
Mere, Karl-Cardo Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 63
Kuusk, Kadri Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 62
Köörna, Karina Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 62
Räis, Mariliis Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 62
Sakk, Kristofer Saku Gümnaasium 9 eesti 61
Arjakas, Merili Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 61
Kalpus, Kaspar Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 61
Mäeots, Liis Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 61
Kabanen, Steven Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 60
Järvela, Hans-Christoph Saku Gümnaasium 12 eesti 60
Kuldmäe, Oliver Saku Gümnaasium 12 eesti 60
Allemann, Marleen Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 59
Kauge, Rain Kehra Gümnaasium 12 eesti 59
Renno, Karl Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 58
Reek, Pearu Kose Gümnaasium 11 eesti 58
Saaremõts, Sven Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 58
Jušin, Gerli Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 58
Mikkel, Ave Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 58
Kams, Kristiina Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 58
Sprengk, Gregor Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 58
Pall, Grete Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 58
Ilves, Liisi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 58
Prätz, Maarja Antsla Gümnaasium 12 eesti 58
Traagel, Kristi Kehra Gümnaasium 9 eesti 58
Tulik, Keithy Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 58
Joor, Minna Kiltsi Põhikool 8 eesti 57
Keermann, Ceilis Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 57
Hiir, Hendrik Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 57
Karu, Kertrud Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 57
Mikk, Erik Viljandi Gümnaasium 12 eesti 57
Melnikov, Klaid August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 11 eesti 56
Lind, Lennart Saku Gümnaasium 12 eesti 56
Õunas, Tanel Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 56
Rjabov, Doris Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 eesti 56
Toom, Merily Tallinna Sikupilli Keskkool 12 eesti 56
Kivi, Indrek Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 56
Nilp, Joonas Paide Gümnaasium 12 eesti 55
Kübe, Kaimar Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 55
Knäzev, Sander Antsla Gümnaasium 12 eesti 55
Veski, Mihkel Rakvere Gümnaasium 12 eesti 55
Sepa, Agnes Pärnu Koidula Gümnaasium 10 eesti 55
Lusmägi, Rainer Paide Gümnaasium 11 eesti 55
Sillaste, Margit August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 12 eesti 55
Nippolainen, Tarvo Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 55
Nael, Andri Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 55
Soodla, Helo Liis Pärnu Vanalinna Põhikool 9 eesti 55
Soe, Anna-Liisa Antsla Gümnaasium 11 eesti 55
P, Alo Kanepi Gümnaasium 10 eesti 55
Pant, Annika Antsla Gümnaasium 11 eesti 55
Koorep, Maili Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 55
Peetsalu, Kätlin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 54
Erg, Helen Tallinna Sikupilli Keskkool 11 eesti 54
Pärna, Anette Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 54
Kadak, Kea Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 54
Lanno, Caroli Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 54
Kippar, Marleen Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 54
raaper, robin2 Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 54
Nugin, Allar Antsla Gümnaasium 12 eesti 54
Kalamees, Ivar Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 54
Sihvart, Tija-Mare Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 54
Kaas, Julia Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 54
Kolats, Kaisa Antsla Gümnaasium 12 eesti 54
Kaarma, Harry Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 54
Jänes, Eva Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 54
Nilbe, Kätriin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 53
Jaani, Martin Kambja Põhikool 7 eesti 53
Joosu, Vidrik Antsla Gümnaasium 11 eesti 53
Mironjuk, Aleksandria Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 53
Vesi, Stiven Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 53
Jürgenson, Hendrik Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 53
jodsche, kärt Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 53
Orav, Getter Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 12 eesti 53
Kaersoo, Diana Paide Gümnaasium 12 eesti 53
Vähi, Triin Valga Gümnaasium 12 eesti 53
Nassar, Anne-Ly Viljandi Gümnaasium 12 eesti 53
Kruusement, Maila Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 53
Rebane, Taavi Paide Gümnaasium 12 eesti 52
Niit, Karolin Saku Gümnaasium 12 eesti 52
Saarelaid, Nele Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 52
Kalk, Margit Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 52
Kõiv, Kert Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 52
Venno, Airi Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 52
Hunt, Karl Sander Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 52
Langebraun, Indrek Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 52
Heinaste, Triin Paide Gümnaasium 12 eesti 52
Annus, Raiko Antsla Gümnaasium 12 eesti 52
Sikk, Hendrik Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 52
Aadusoo, Erik Kambja Põhikool 7 eesti 52
Allik, Annika Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 52
Möller, Egert-Marten Paikuse Põhikool 8 eesti 52
Kukk, Kati Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 12 eesti 52
Saar, Annika Suure-Jaani Gümnaasium 9 eesti 52
Järv, Elo Tuule Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 52
Annilo, Ingrid Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 52
Tilga, Kaari Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 52
Sulbi, Diana Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 52
Lepik, Marthi Saku Gümnaasium 12 eesti 52
Umbleja, Marleen Antsla Gümnaasium 11 eesti 52
Alaküla, Merlin Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 51
Anijärv, Kermo Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool kutseõppeasutus eesti 51
Tammeorg, Marleen Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 51
Jaomaa, Janeli Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 51
Suviste, Simon Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Kärner, Ülari Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 51
Neeve, Gert Antsla Gümnaasium 12 eesti 51
Kuldmaa, Karl Olaf Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 51
Nugis, Marianne Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 51
nöps, anni Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Kalda, Kaarel Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 51
Jušin, Gerda Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 51
Pehter, Steven Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 51
Kalvik, Mailis Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 51
Laas, Johannes Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Kalda, Merilin Viljandi Gümnaasium 12 eesti 51
Kuningas, Kerli Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Keerov, Kevin Antsla Gümnaasium 12 eesti 51
Zimmer, Annika Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Lubi, Selena Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Johannson, Gregor Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 51
Aluvee, Helleliina Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Pärtelpoeg, Andrea Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 51
Heinlo, Sandra Lisbeth Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 50
Taim, Sheril Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 50
Pindis, Annela Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 50
Piirak, Susan Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 50
Aas, Indrek Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 50
Saaroja, Rainis Antsla Gümnaasium 12 eesti 50
Raudsepp, Martin Antsla Gümnaasium 12 eesti 50
Prätz, Martin Antsla Gümnaasium 11 eesti 50
Putrolainen, Eija Saku Gümnaasium 12 eesti 50
Sillasoo, Heleen Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 50
Presmann, Kevin Saku Gümnaasium 9 eesti 50
Kuulmets, Hele-Andra Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 50
Komp, Kaisa Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 50
Tõlgo, Monika Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 50
Kolk, Jette Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 50
Oolup, Laura Kuressaare Gümnaasium 11 eesti 50
Pääsik, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 49
Kalme, Christian Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 49
Rannast, Liisbet Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 49
Treier, Kristi Paide Gümnaasium 12 eesti 49
Trahv, Sten Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 49
Punamäe, Ode Maria Võru Kesklinna Gümnaasium 8 vene 49
Lusmägi, Ragnar Paide Gümnaasium 11 eesti 49
Matvejev, Rauno Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 49
Martin, Sten Paide Gümnaasium 10 eesti 49
Kroon, Renee Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 49
Timmusk, Paul Artur Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 49
Hommik, Riho Antsla Gümnaasium 11 eesti 49
Paulus, Eliis Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 49
Naaber, Siim Antsla Gümnaasium 12 eesti 49
Timpka, Maali Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 49
Siska, Linda Antsla Gümnaasium 12 eesti 49
Pius, Kadri Paide Gümnaasium 10 eesti 49
Merisalu, Mariliis Paide Gümnaasium 12 eesti 49
Veber, Edwin Tallinna Juudi Kool 10 vene 49
Kuris, Heleri Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 49
Kärsna, Kelli Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 49
Sänna, Karl-Richard Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 49
Uljas, Vilmar Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 49
Vaide, Hanna- Kristin Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 49
Pedaksaar, Karl Robert Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 48
Roosik, Liisi Valga Gümnaasium 11 eesti 48
Kristerson, Marie Kambja Põhikool 9 eesti 48
Silluta, Sille Paide Gümnaasium 12 eesti 48
Eensaar, Linda Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 48
Veldre, Anna Elisabeth Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 48
Alev, Rain Saku Gümnaasium 11 eesti 48
koroleva, katarina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 48
Moks, Marek Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 48
Teder, Kristiina Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 48
Arak, Anna-Grete Viljandi Gümnaasium 10 eesti 48
Katšmazov, Allan Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 48
Lifarev, Konstantin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 48
Roos, Kadri Kambja Põhikool 7 eesti 48
Künnapuu, Taavi Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 48
Kurg, Julia Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 48
Laanisto, Leanika Antsla Gümnaasium 9 eesti 48
Vichterpal, Jaanika Antsla Gümnaasium 12 eesti 48
Hõrrak, Kristo Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 48
Laks, Kadi Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 48
Tars, Maali Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 48
Toom, Egle Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 48
Metsa, Kirke Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 48
Liik, Toomas Saku Gümnaasium 10 eesti 48
Tamm, Maali Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 48
Varipuu, Kärt Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 48
Jürine, Merilin Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 48
Kõvask, Kristo Antsla Gümnaasium 11 eesti 48
Vachtmeister, Mikk Kose Gümnaasium 11 eesti 48
Siil, Jaagup Antsla Gümnaasium 11 eesti 48
Loik, Elis Saku Gümnaasium 12 eesti 48
Jõul, Renate Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 47
Pallon, Angeliis Kambja Põhikool 9 eesti 47
Puhu, Helen Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 47
Talvik, Peeter Valga Gümnaasium 12 eesti 47
Kalda, Gerda Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 47
Ratt, Alvar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 47
Paas, Monika Regina Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 47
Siilbek, Heigo Kambja Põhikool 9 eesti 47
Vare, Lilli-Mai Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 47
Uduste, Ilmar Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 47
Kuznets, Kristina Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 47
Raiv, Kunnar Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 47
nurme, mari Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 47
Kertsmik, Kadri-Ann Paide Gümnaasium 12 eesti 47
Raudik, Sten Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 47
Juks, Steven Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 47
Väster, Mare Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 47
Belinska, Maria Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 47
Aarmaa, Siim Antsla Gümnaasium 12 eesti 47
Orav, Kardo Saku Gümnaasium 9 eesti 47
Karro, Kaspar Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 47
Lukas, Kelli Paide Gümnaasium 11 eesti 47
Kopel, Kristel Saku Gümnaasium 10 eesti 47
Korb, Merili Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 47
Liivapuu, Kevin Antsla Gümnaasium 11 eesti 47
Roots(Urd), Mona Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 47
Raat, Karl Hannes Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 47
Pondre, Eliisabet Paldiski Gümnaasium 9 eesti 47
Podgainõi, Igor Sakala Eragümnaasium 9 vene 47
Muuga, Kärol Antsla Gümnaasium 12 eesti 47
Tammela, Silvia Valga Gümnaasium 11 eesti 46
Sakkeus, Kaisa Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 46
Frolova, Anastasia Tapa Gümnaasium 10 eesti 46
Pleksner, Anete Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 46
Mitendorf, Sander Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 46
Leichter, Karl Johan Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 46
Nõmm, Mirell Viimsi Keskkool 12 eesti 46
Kasemets, Ketlyn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 46
Jõemaa, Evelin Kalmetu Põhikool 9 eesti 46
Tull, Theresia Paide Gümnaasium 12 eesti 46
Umda, Signe Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 46
Penijäinen, Kaisa Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 46
Tuurmann, Paul Saku Gümnaasium 12 eesti 46
Roonurm, Rasmus Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 46
Liivak, Sigrid Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 46
Umbleja, Mariliis Antsla Gümnaasium 12 eesti 46
Saik, Merit Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 46
Karro, Mihkel Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 46
Laks, Laura Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 46
Kiviselg, Silver Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool kutseõppeasutus eesti 46
Pohla, Heike Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 46
Tiirik, Käroli Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 46
Undrus, Relle Antsla Gümnaasium 9 eesti 46
Keerd, Katariina Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 46
Sõber, Katrin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 46
Valushev, Aleksander Valga Põhikool 9 eesti 46
Linde, Katariina Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 46
Parman, Karl-Robert Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 45
Eskla, Hannes Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 45
Käsi, Roland Kambja Põhikool 7 eesti 45
Koitmäe, Bianca Valga Gümnaasium 12 eesti 45
Mikk, Daaniel Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 45
Sootna, Pille-Riin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 45
Bollverk, Oliver Paide Gümnaasium 12 eesti 45
Laiv, Marelle Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 45
Kontro, Kristin Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 45
Haamer, Mattias Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 45
Pleksner, Gertrud Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 45
Omler, Tuuli Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 45
Jõgi, Richard Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 45
Kosk, Kaspar Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 45
Sangernebo, Karl-Markus Kambja Põhikool 7 eesti 45
Kalk, Kristi Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 45
Kuusemets, Käty Paide Gümnaasium 12 eesti 45
Naudi, Helen Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 45
Valberg, Taavi Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 45
Kaljula, Krislyn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 45
Urbanik, Karl Antsla Gümnaasium 9 eesti 45
Merila, Mikk Paikuse Põhikool 9 eesti 45
Tammoo, Hendrik Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 45
kikas, Eliise Joanna Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 45
Vahimets, Anna-Maria Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 45
Kivi, Mailiis Suure-Jaani Gümnaasium 9 eesti 45
Taniste, Katriin Kose Gümnaasium 11 eesti 45
Erm, Eric Saku Gümnaasium 12 eesti 45
Kerge, Kerly Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 45
Bindevald, Alex Paide Gümnaasium 10 eesti 45
Raun, Romet Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 45
Kirienko, Nikita Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 45
Tamsar, Timm Rainer Tallinna Reaalkool 12 eesti 45
Anni, Madis Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 45
Hausenberg, Hans Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 44
Kalgan, Britta Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 44
Õunpuu, Janno Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 44
Taal, Sten-Erik Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 44
Tammel, Gert Kuressaare Gümnaasium 9 eesti 44
Lauk, Marilis Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 44
Kaljumae, Meelis Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 44
Teng, Grete Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 44
Laansalu, Allan Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 44
Jalakas, Andra Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 44
Kalmus, Triin Paide Gümnaasium 12 eesti 44
Lilleorg, Rasmus Saku Gümnaasium 12 eesti 44
Nurk, Gerda Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 44
Demutskaja, Karina Valga Gümnaasium 12 eesti 44
Kalamees, Kadi Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 44
Paulsen, Helga Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 44
Ostrat, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 44
Põlluste, Risto Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 44
Männiste, Mariel Valga Gümnaasium 12 eesti 44
Jorro, Eleri Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 44
Kõrbe, Kristiina Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 44
Kuusik, Kris Antsla Gümnaasium 12 eesti 44
Kera, Berit Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 44
Jõevere, Ardo Antsla Gümnaasium 9 eesti 44
Sadrak, Anni Saku Gümnaasium 12 eesti 44
Kõva, Kristin Saku Gümnaasium 12 eesti 44
Napritson, Jane Viljandi Gümnaasium 12 eesti 44
Pariis, Martin Joonas Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 44
Sibul, Kristjan Antsla Gümnaasium 12 eesti 44
Kivisalu, Sten-Egert Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 44
Söörd, Merilin Paide Gümnaasium 11 eesti 44
Kaart, Keidi Antsla Gümnaasium 12 eesti 44
Vavrenjuk, Mirko Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 44
Raal, Marlene Saku Gümnaasium 8 eesti 44
Liiva, Kersti Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 44
Haagen, Karin Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 44
Uuspõld, Gerli Tallinna Sikupilli Keskkool 12 eesti 44
Oja, Mariella Viljandi Gümnaasium 11 eesti 44
Denisjuk, Mihhail Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 43
Vedom, Aleksander Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 43
Hund, Jagob Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 43
Tambaum, Karin-Liis Saku Gümnaasium 11 eesti 43
Saks, Karl Juhan Paikuse Põhikool 9 eesti 43
Altsaar, Kaupo Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 43
Raudväli, Liisi Saku Gümnaasium 10 eesti 43
Toom, Annaliisa-Helena Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 43
kruuse, hannes Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 43
Sumero, Lilian Valga Gümnaasium 12 eesti 43
Hiir, Kristina Kanepi Gümnaasium 10 eesti 43
Velijeva, Lala Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 43
Haldna, Erik Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Prii, Marii Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 43
Ruuser, Gerda Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 43
Keskpalu, Grete Kambja Põhikool 9 eesti 43
Haviko, Enelin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 43
Saar, Christopher Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 43
Kass, Eliise Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 43
Vahenõmm, Karoliina Saku Gümnaasium 10 eesti 43
Kallas, Katre Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 43
Ivask, Kelly Kambja Põhikool 7 eesti 43
Hõim, Kadi Kanepi Gümnaasium 12 eesti 43
Bergmann, Artur Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Plangi, Sepo Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 43
Kikerman, Markus Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 43
Lindpere, Loviisa Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 43
Laane, Ilona Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Oja, Egle Paide Gümnaasium 11 eesti 43
Rohi, Helerin Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 43
Puija, Greta Antsla Gümnaasium 9 eesti 43
Kivi, Hendrik Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 43
Põder, Maarjo Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 43
Paloots, Kati Antsla Gümnaasium 12 eesti 43
Unga, Ly Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 11 eesti 43
Kõverik, Sharlote Marleen Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Aland, Angela Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 43
Arula, Sven Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 43
Reinumaa, Helen Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 43
Laks, Jürgen Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Liivik, Marten Saku Gümnaasium 12 eesti 43
Kivioja, Liset Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 43
Kill, Keit Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 43
Külm, Jürgen Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 43
Austrin, Venno Viljandi Kesklinna Kool 8 eesti 43
Štenov, Sireli Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Liiv, Tiina Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 43
Gridina, Kristiina Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 43
Lubi, Hanna-Lisett Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 43
Abner, Kallo Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 42
Tamme, Silver Paikuse Põhikool 9 eesti 42
Lutsar, Saara-Liis Antsla Gümnaasium 11 eesti 42
Luts, Tõnn Paide Gümnaasium 12 eesti 42
Hokkonen, Henri Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 42
Hunt, Hanna Rakvere Gümnaasium 9 eesti 42
Viirmann, Kaideli Kehra Gümnaasium 12 eesti 42
Rosenthal, Birgit Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 42
Liiv, Marilin Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 42
Saarman, Karl Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 42
Sarja, Janar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 42
Taevere, Valdo Saku Gümnaasium 10 eesti 42
Saal, Kristiina Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 42
Zujev, Sven Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 42
Siiner, Regor Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 42
Resto, Catlyn Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 42
Kõrven, Margot Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 12 eesti 42
Mitt, Grete Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 42
Vagula, Karin Valga Gümnaasium 11 eesti 42
Toomsoo, Qahdit Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 42
Einma, Mariliis Paide Gümnaasium 11 eesti 42
Orlov, Marko Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 42
Joab, Anabel Antsla Gümnaasium 9 eesti 42
Urberg, Andres Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 42
Rulli, Roland Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 42
Laine, Kärt Kanepi Gümnaasium 12 eesti 42
Kallasmaa, Raul Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 42
Luts, Ingel Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 42
Nõu, Anders Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 42
Krabbi, Getter Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 42
Kasemaa, Helen Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 42
Tragel, Eeva Antsla Gümnaasium 12 eesti 42
grossthal, sandra Viljandi Gümnaasium 12 eesti 42
Vürmer, Jete-Maria Paide Gümnaasium 12 eesti 42
Eilart, Kelli Saku Gümnaasium 12 eesti 42
Talunik, Marit Paide Gümnaasium 11 eesti 42
Leidur, Osvald Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9 eesti 42
Ots, Maarja Antsla Gümnaasium 9 eesti 42
Pavel, Kedi Antsla Gümnaasium 9 eesti 42
Tammearu, Tiina August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 12 eesti 42
Andres, Seidi Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 42
Kasekamp, Andres Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 42
Malve, Jaanis Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 42
Soe, Kadriann Antsla Gümnaasium 11 eesti 42
Sibul, Kadri Paide Gümnaasium 10 eesti 41
Ämarik, Oliver Tallinna Ühisgümnaasium 12 eesti 41
Vool, Martin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 41
miitel, steffi Valga Gümnaasium 12 eesti 41
Põder, Rille-Riin Kambja Põhikool 9 eesti 41
Tarto, Linda Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 41
Saar, Elisabeth Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 41
Maidle, Kaari Kuressaare Gümnaasium 11 eesti 41
Talu, Martin Johannes Lasnamäe Gümnaasium 11 eesti 41
Sei, Pilleri Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 41
Kriisa, Miina Saarepeedi Kool 6 eesti 41
Mjakišev, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 41
Mäelt, Anton Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 41
Teegelmann, Kedi Paide Gümnaasium 12 eesti 41
Sillaste, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 41
Mumm, Õnneli Kambja Põhikool 7 eesti 41
Kliit, Katarina Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 41
Ploomipuu, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 41
Korela, Koit Kanepi Gümnaasium 10 eesti 41
Päiv, Susanna Viljandi Gümnaasium 11 eesti 41
Luppa, Artur Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 41
rajur, alla Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 41
Ots, Birgitta Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 41
Alev, Kelli Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 41
Kivisaar, Sindi Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 41
Katsan, Kristel Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 41
Lätt, Richard Kiltsi Põhikool 9 eesti 41
Värsi, Randon Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 41
Mitt, Karl Viljandi Gümnaasium 12 eesti 41
Linnjärv, Relika Saku Gümnaasium 10 eesti 41
Zibo, Carl Kiltsi Põhikool 9 eesti 41
Ree, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 41
Väin, Evely Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 41
Kutsar, Kaspar Paide Gümnaasium 12 eesti 41
Kivirand, Anet Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 41
Engel, Alice Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 41
Pruus, Tiina Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 41
Potivar, Ursula Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 41
Toomist, Kristjan Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 41
Kõppo, Kaisi Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 41
Helind, Tuuli Saku Gümnaasium 8 eesti 40
Moshina, Anastassia Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 40
Kuusk, Jaan Jüri Gümnaasium 6 eesti 40
Kaustel, Joonas Saku Gümnaasium 12 eesti 40
Tovstsik, Alar Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 40
Tiits, Stener Paikuse Põhikool 9 eesti 40
Tõnne, Karl Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 40
Kaljuste, Risto Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 40
Kõiv, Martin Valga Gümnaasium 11 eesti 40
Kitsingi, Merlin Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Aarma, Elerin Saku Gümnaasium 10 eesti 40
vogelainen, Eliisa Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 40
Teinfeldt, Nele Paide Gümnaasium 11 eesti 40
Rudenko, Kärolin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 40
Oissar, Ronald Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 40
Krass, Martin Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 40
Saul, Rasmus Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 40
Joa, Silver Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 40
Pensa, Tuuule Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 40
Kleitz, Keiti Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 40
Koost, Kaisa Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 40
Müller, Heleri Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Skatskov, Kristjan Jüri Gümnaasium 12 eesti 40
Piir, Erleen Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 40
Heinola, Henry William Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 40
Miidel, Mari Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 40
Paulson, Ergo Kambja Põhikool 7 eesti 40
Tagel, Ingrid Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 40
Kello, Katrin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 40
Saar, Helena Valga Põhikool 9 eesti 40
Koort, Keili Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 40
Neerut, Carmen Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 40
Vares, Magnar Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 40
Paidu, Rait Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Laur, Mikk Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 40
Luik, Andre Antsla Gümnaasium 12 eesti 40
Stafinjak, Vladislav Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 40
Lassi, Karin Paide Gümnaasium 11 eesti 40
Kilgi, Kadi Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 40
Muiste, Martin Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Uibo, Kert Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 40
Bergmann, Karlo Antsla Gümnaasium 12 eesti 40
Reinson, Kaspar Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 40
Aarniste, Monika Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 40
Kaju, Liisa Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 40
Kiholane, Kirsten Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 40
Laigna, Elmar Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 40
Bergmann, Hanna Antsla Gümnaasium 11 eesti 40
Selter, Kelly Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Elias, Elise E.Vilde nim. Juuru Gümnaasium 12 eesti 40
Jasner, Sandra Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 40
Lindmets, Mirjam Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 40
Haukamägi, Kristine Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 40
Rudissaar, Hanno Paide Gümnaasium 12 eesti 40
Varik, Kairi Antsla Gümnaasium 11 eesti 40
Urva, Sander Kehra Gümnaasium 9 eesti 40
Altpere, Reino Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 39
Kartau, Kaspar Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 11 eesti 39
Remmer, Sidney Paide Gümnaasium 12 eesti 39
Onkel, Kaspar Jüri Gümnaasium 12 eesti 39
Peegel, Joonas Viljandi Gümnaasium 12 eesti 39
Kruuser, Ken Saku Gümnaasium 10 eesti 39
Paapsi, Siim Paide Gümnaasium 10 eesti 39
Maran, Elina Valga Gümnaasium 12 eesti 39
Eendla, Gerda Saku Gümnaasium 10 eesti 39
Vooglaine, Maren Paide Gümnaasium 11 eesti 39
Grossberg ja Liivago, Gert ja Raido Valga Gümnaasium 11 eesti 39
Väin, Anna-Liisa Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 39
Kõlvart, Triin Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 12 eesti 39
Kivitar, Triinu Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 39
Truus, Deelia Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 39
Jahimees, Jürgen Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Salundo, Sigrid Tallinna Arte Gümnaasium 6 eesti 39
Märdimäe, Ülle Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 39
Virkunen, Egert Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 39
Nurmetalo, Ivo Antsla Gümnaasium 11 eesti 39
Lohk, Christer Saku Gümnaasium 9 eesti 39
Manglus, Mirjam Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 39
Jõgar, Liina Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 39
Tammsalu, Hanna-Lotta Paikuse Põhikool 8 eesti 39
Kaasik, Kristi Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Tigane, Heleriin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 39
Ahmetova, Tatjana Paide Gümnaasium 12 eesti 39
Kinko, Elina Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Sikk, Rauno Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 39
Kaleva, Birgit Kanepi Gümnaasium 9 eesti 39
Laaspere, Kadi-Liis Saku Gümnaasium 12 eesti 39
Kodasma, Kaspar Paikuse Põhikool 9 eesti 39
Selge, Joons Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Tara, Johanna Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 39
Raat, Marek Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Varik, Robert Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 39
Kuusik, Epp Paikuse Põhikool 9 eesti 39
Roosnurm, Raido Saku Gümnaasium 12 eesti 39
Võsokov, Karl Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 39
Borodkina, Gertu Antsla Gümnaasium 12 eesti 39
Sapatšuk, Ilja Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 39
Toon, Enelin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 39
Pärnalaas, Jaanika Valga Põhikool 9 eesti 39
Mikk, Kristiina Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 39
Lokk, Mari-Liis Antsla Gümnaasium 9 eesti 39
Pungar, Erik Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 39
Rihe, Janne Paide Gümnaasium 10 eesti 39
Toodo, Kristjan Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 39
Silluste, Kaisa Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 39
Männiste, Kersti Uhtna Põhikool 9 eesti 39
Liblik, Kermo Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 39
Peets, Triin Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 39
Tähnas, Liina Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 39
Talussaar, Rauno Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 39
Partsioja, Krista Tartu Jaan Poska Gümnaasium 10 eesti 39
Oja, Sander Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 39
Luik, Taavi Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 39
Sereda, Martin Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 39
Liivja, Deisy Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 39
Grant, Geidi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 39
Ilves, Margo Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 39
Mere, Mai-Brit Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 39
Annusver, Karl Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 38
Mets, Diana Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 38
Avilo, Maret Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 38
Vahisalu, Kert Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 38
Pommer, Keiti Paide Gümnaasium 8 eesti 38
Trei, Marek Paikuse Põhikool 9 eesti 38
Kompus, Sven Jüri Gümnaasium 12 eesti 38
Muru, Monika Valga Gümnaasium 10 eesti 38
Krotov, Andrei Valga Gümnaasium 11 eesti 38
Kolsar, Killu Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 38
Avarlaid, Annela Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 38
Fleišer, Pavel Tallinna Juudi Kool 9 vene 38
Läte, Eneli Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 38
Daniel, Georg Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 38
Holmen, Dag Paikuse Põhikool 9 eesti 38
Kompus, Johan Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Ruben, Sandra Viljandi Gümnaasium 12 eesti 38
Punder, Maris Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 38
Kasemetsa, Kaspar Paide Gümnaasium 10 eesti 38
Esop, Kristiina Brit Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 38
Murumets, Kristi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Kübe, Rasmus Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Jakovleva, Kristiina Valga Gümnaasium 11 eesti 38
Rohtmets, Grete Mai Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 38
Sepp, Kerlin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 38
Lätte, Jonna-Liisa Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 38
Tammeorg, Marilin Kambja Põhikool 7 eesti 38
Sepp, Geterly Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 38
Kirsip, Lauri Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 38
Ennok, Tanel Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 38
Jürisoo, Kristofer Paide Gümnaasium 10 eesti 38
Tamm, Taago Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 38
Oidsalu, Reesi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 38
Noor, Ege-Rita Saku Gümnaasium 9 eesti 38
Taal, Kaimar Antsla Gümnaasium 11 eesti 38
Jänes, Kadi Kanepi Gümnaasium 12 eesti 38
Sepp, Liis Paide Gümnaasium 11 eesti 38
Sulg, Evelin Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 38
Tera, Iiri Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 38
Kolts, Keidi Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 38
krusell, eugo Loksa Gümnaasium 9 eesti 38
Talvik, Birgit Valga Gümnaasium 11 eesti 38
Veskemaa, Kersti Kanepi Gümnaasium 12 eesti 38
Kõosalu, Mattias Saku Gümnaasium 12 eesti 38
Leimann, Kerttu Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 38
Kovaltšuk, Vladislav Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 38
Simson, Liis Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 12 eesti 38
Ööpik, Kristian Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 38
Kornelt, Kaija-Liisa Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 38
Milvek, Jane Viljandi Gümnaasium 12 eesti 38
Rebanets, Grete Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 38
Sullakatko, Stella-Kadi Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 38
Järve, Joonas Nõva Kool 9 eesti 38
Kelder, Meelis Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 38
Meronen, Merit Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 38
Lepp, Harold Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 38
Uke, Keiti Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 38
Ollo, Polina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 38
Amur, Marjana Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 38
Tumanov, Karmen Antsla Gümnaasium 7 eesti 38
Inno, Oleksii Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 37
Pommer, Kevin Paide Gümnaasium 11 eesti 37
Etkastöötab, Proovitöö Abja Gümnaasium 12 eesti 37
maavere, ken-egert Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 37
Voogma, Robert Saku Gümnaasium 9 eesti 37
Joosing, Reet Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool kutseõppeasutus eesti 37
Ostrat, Otto Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 37
Keerman, Antero Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 37
Kulbach, Suzanne Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 37
Känd, Liidia Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 37
Aas, Janek Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 37
Villo, Oliver Saku Gümnaasium 10 eesti 37
Valgo, Sander Paide Gümnaasium 12 eesti 37
Reiman, Tuuli Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 37
Gerassimov, Elina Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 37
Tammiste, Karl Oskar Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 37
Antsman, Annika Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 37
Lemvald, Anett Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Must, Ester Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Kukin, Kelly Valga Gümnaasium 11 eesti 37
Soo, Martti Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 37
Saska, Jaanika Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 37
Ertel, Egert Valga Gümnaasium 12 eesti 37
Rajasoo, Kevin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Freirik, Marten Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 37
Lehiste, Madli Kambja Põhikool 9 eesti 37
Kuhi, Maria Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 37
Täht, Kertu Valga Gümnaasium 10 eesti 37
Bondarenko, Dan Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 37
Uibo, Katre Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 37
Dzaganija, Dalia Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 37
Mitrofanova, Helen Paikuse Põhikool 8 eesti 37
Raud, Grenelin Herlis Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 37
Hansen, Karl Kristjan Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 37
Väljur, Kristi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 37
Piir, Lenard Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Kleemeier, Marielle Paide Gümnaasium 10 eesti 37
Alusalu, Saskia Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 37
Uudeküll, Grete Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 37
Kõrgesaar, Maris Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 37
Heinsaar, Norman-Harly Kose Gümnaasium 10 eesti 37
Viirsalu, Villu Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 37
Poom, Mari Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 37
Rebase, Ragnar Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 37
Taivere, Taavi Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 37
Haasma, Käty Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 37
Teesalu, Jarl Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 37
Reinmets, Rait-Erich Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 37
Raamat, Liisa Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 37
Pikkov, Veera Sakala Eragümnaasium 9 vene 37
Lemmats, Gerd-Knud Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 37
Veertee, Kristo Saku Gümnaasium 12 eesti 37
Tuuleveski, Johanna Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 37
ustal, andres Saku Gümnaasium 8 eesti 37
Anton, Fred Saku Gümnaasium 12 eesti 37
Ots, Alari Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 37
Tolbuzov, Marko Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 37
Riik, Andres Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 37
Tenno, Liina Antsla Gümnaasium 11 eesti 37
Kivastik, Gloria Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 37
Kätt, Lisette Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 37
Piiskoppel, Kauri Tamsalu Gümnaasium 11 eesti 37
Türnpuu, Reivo Are Põhikool 9 eesti 37
Luik, Keili Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 37
Kõre, Ketter Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 37
Sokolov, Grettel Saku Gümnaasium 8 eesti 37
Seegel, Mari-Liis Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 37
Lepiste, Annabel Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 37
Raag, Gerda Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 37
Gritsevski, Daniel Sakala Eragümnaasium 9 vene 37
Kullamägi, Jako Paide Gümnaasium 11 eesti 36
Saar, Johanna Maria Eliisa Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 36
Ussov, German Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 36
Peegel, Kertu Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 36
Antson, Anna-Liisa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 36
Rosumovski, Hardi Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 36
Fedorenko, Sofia Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 36
Runnel, Friedrich Felix Rakvere Gümnaasium 12 eesti 36
Raudväli, Joosep Saku Gümnaasium 7 eesti 36
Tõru, Liina Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 36
Tünts, Lilia Tallinna Mustjõe Gümnaasium 8 eesti 36
Vähi, Richard Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 36
daaniel, laura-liis Kambja Põhikool 9 eesti 36
Melnik, Priidu Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 36
Tepp, Keirily Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 36
Ütt, Madleen Paide Gümnaasium 10 eesti 36
Järvamägi, Liis Tamsalu Gümnaasium 12 eesti 36
Pagel, Maris Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 36
Lahtmets, Säde Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 36
Tolbuzova, Maarit Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 36
Hütt, Helen Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 36
Tamjärv, Agris Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 36
Eirand, Kristel Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 36
Velitško, Ksenia Valga Gümnaasium 11 eesti 36
Mironchuk, Andrey Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 36
Liivet, Laura Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 36
Essenson, Mattias-Markus Saku Gümnaasium 7 eesti 36
Jaakson, Krõõt Saku Gümnaasium 9 eesti 36
Leetus, Sander Valga Gümnaasium 12 eesti 36
Kõvask, Helis Valga Gümnaasium 12 eesti 36
Kiisler, Kairit Valga Gümnaasium 12 eesti 36
Korp, Heidi Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 36
Raide, Sten Valga Gümnaasium 11 eesti 36
Rääbis, Sten Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 36
Kitsing, Karl Märten Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 36
Trass, Karis Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 36
Ojalaid, Stella Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 36
Allik, Maiken Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 36
Mark, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 36
Kraus, Martin Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 36
Maiste, Remi-Marcus Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 36
Notberg, Konstantin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 36
Sadam, Sten Alvar Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 36
Tserezov, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 36
Sillaots, Hanna Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 36
Brand, Marleen Elyse Paikuse Põhikool 8 eesti 36
Jurs, Kevin Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 36
Toop, Reino Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 12 eesti 36
Haas, Mall Paikuse Põhikool 9 eesti 36
Miks, Mihkel Paide Gümnaasium 12 eesti 36
Põldmaa, Helena Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 36
Liinamäe, Ats Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 36
Aasmäe, Frederika Stella Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 36
Kiisküla, Kita Kiltsi Põhikool 9 eesti 36
Sule, Õnnemari Kambja Põhikool 7 eesti 36
Glinjanski, Anneli Jüri Gümnaasium 12 eesti 36
Rattus, Martin Antsla Gümnaasium 12 eesti 36
Mikson, Lisann Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 36
Nõmmik, Steven Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 36
Kesa, Erik Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 36
Vohu, Karl-Erik Paikuse Põhikool 8 eesti 36
Leon, Reilika Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 36
Teras, Terje Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 36
Taranov, Dmitri Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 36
Unt, Andres Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 36
Paeglis, Priit Antsla Gümnaasium 9 eesti 36
Kuusk, Martin Gustav Adolfi Gümnaasium 12 eesti 36
Tammeleht, Helina Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 36
Koppel, Cris Saku Gümnaasium 10 eesti 36
Kippus, Aimar Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 36
Jürgenson, Evely Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 36
Siim, Janet Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 36
Kore, Kerli Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 36
Pavel, Kertu Antsla Gümnaasium 11 eesti 36
Georgijevski, Lev Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 eesti 35
Pagil, Ralf Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 35
Pirson, Heleriin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 35
Tarkiainen, Rauno Tallinna Laagna Gümnaasium 9 eesti 35
Rannu, Grete Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 35
Jürioja, Kristjan Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 35
Jürgenson, Meeri Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 35
Madsen, Kersti Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 35
Hade, Sander Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Hass, Meelis Kanepi Gümnaasium 10 eesti 35
Zoober, Sirgit Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 35
Vooder, Kadi Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 35
Tšamjan, Tamara Jõhvi Vene Gümnaasium 10 vene 35
Lump, Sirli-Johanna Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 35
Kokk, Annelin Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 35
Vesi, Pilleriin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 35
lunde, margo Saku Gümnaasium 11 eesti 35
Laius, Silver Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 35
Leemet, Marlen Jüri Gümnaasium 12 eesti 35
Saare, Eveli Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 35
Karutoom, Raimond Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 35
Karula, Keith Saku Gümnaasium 11 eesti 35
Ratas, Siim- Kristjan Tallinna Sikupilli Keskkool 12 eesti 35
Huul, Karoliina Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium 9 eesti 35
Petrutis, Benedikte Saku Gümnaasium 8 eesti 35
Lopp, Hanna-Liina Aste Põhikool 8 eesti 35
Einola, Aile Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 35
Lantin, Berit Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 35
Villmann, Johann Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 35
Pulles, Jan Verner Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Rokk, Hendrik Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 35
Toplaan, Lisette Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 35
Vassin, Maksim Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 35
Kuus, Keili Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 35
Tännav, Jens Joonas Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 35
Pärna, Anni Elisabeth Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 35
Kaljuvald, Kristen Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 35
Kendra, Robert Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 35
Lepikult, Susanne Leene Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 35
Abragimov, Aleksandr Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 35
Unt, Keidi-Riin Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 35
Tinno, Liisu Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 35
Tahur, Ardo Valga Gümnaasium 12 eesti 35
Uus, Brita Kambja Põhikool 7 eesti 35
Dominguez, Fatima Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Harjo, Marlen Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 35
Leppik, Helina Aste Põhikool 8 eesti 35
Teppe, Triin Kehra Gümnaasium 9 eesti 35
Käpp, Diana-Lisanne Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 35
Uiga, Kadri Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Auväärt, Rigo Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 35
Kaldmaa, Kristjan Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 35
Kivilaan, Kätlin Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 35
Reinkubjas, Külli Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 35
Peedu, Ken Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 35
Põder, Annabel Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 35
Jalas, Linda Kanepi Gümnaasium 9 eesti 35
Aas, Kristjan Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 35
Kahr, Henri Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Saar, Kevin Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 35
Uibo, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 35
Michelson, Einar Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 35
Ruusa, Mattias Antsla Gümnaasium 9 eesti 35
Madsen, Karolin Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 35
Salo, Reimo-Martin Saku Gümnaasium 12 eesti 35
Simson, Eliis Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 35
Tischler, Kelly Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 35
Mõts, Maarja August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 9 eesti 35
Kukk, Elis Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 35
Varend, Maikel Antsla Gümnaasium 11 eesti 35
Lembinen, Mirle Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 35
Kukk, Lauri Tapa Gümnaasium 9 eesti 35
Oroperv, Carmen Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 35
Jõesaar, Deimon Antsla Gümnaasium 11 eesti 35
Kaseorg, Georg Saku Gümnaasium 10 eesti 35
Moosel, Kalmer Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Suurekivi, Markus Jüri Gümnaasium 12 eesti 35
Kala, Kärolin Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 35
Lõhmus, Karl Johan Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 35
Ahi, Sander Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 35
Hommik, Maria Antsla Gümnaasium 9 eesti 35
Neeve, Katrin Antsla Gümnaasium 11 eesti 35
Tamm, Mart Jõhvi Gümnaasium 10 eesti 34
Truktanova, Anna Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 34
Gorbats, Leonid Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 34
Rebane, Mihkel Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 34
Tamm, Tõnu Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 34
Radivere, Kaspar Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 34
Aavik, Mihkel Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 34
Olters, Sven Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 34
Lilleste, Jürgen Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9 eesti 34
Lindblom, Alexandra Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 34
Jõgisoo, Maret Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 34
Kartau, Aare Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 34
Kärmik, Kaisa Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 34
Oeselg, Riin Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 34
Nielson, Janeli Valga Gümnaasium 11 eesti 34
Reinfeldt, Kristi Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 34
Viinamäe, Allar Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 34
Klaas, Richard Paikuse Põhikool 8 eesti 34
Turkin, Vitali Sillamäe Gümnaasium 12 vene 34
Baranov, Fred Saku Gümnaasium 10 eesti 34
Laansalu, Hiljar Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 34
Heinloo, Annika Jüri Gümnaasium 12 eesti 34
Malleus, Taaniel Valga Gümnaasium 12 eesti 34
Ilustrumm, Anželica Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 34
Kalmus, Marita Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 34
Vink, Kristiin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 34
Elmaste, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 34
Viira, Uku Paul Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 34
Kuznetsov, Aleksandr Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 34
Koppel, Miriam Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 34
Sarv, Hanna-Liisa Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 34
Põldeots, Karl Johan Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 34
Kalda, Priit Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 34
Lõhmus, Herbert Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 34
Hansson, Henrik Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 34
kübe, markel Kambja Põhikool 9 eesti 34
Kõrvel, Mariscalle Kanepi Gümnaasium 9 eesti 34
Salundo, Silver Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 34
Hurt, Rainer Paide Gümnaasium 12 eesti 34
Jagnitš, Sander Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 34
Päi, Adelheid Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 34
Palu, Eugen Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 34
Veske, Anett Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 34
Ziugmann, Astrid Kanepi Gümnaasium 10 eesti 34
Paal, Andi Antsla Gümnaasium 12 eesti 34
Kliimar, Merily Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 34
Nael, Daniel Valga Põhikool 9 eesti 34
Burikova, Tamara Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 34
Vaikla, Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 34
Tali, Kaspar Oskar Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 34
Vähi, Ingrid-Regina Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 34
Veskioja, Georg Paldiski Gümnaasium 9 eesti 34
Sooaluste, Laura-Marie Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 34
Kuklane, Paula Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 34
Lupei, Jelizaveta Sakala Eragümnaasium 12 vene 34
Murula, Kristi Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 34
Botskarjov, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 34
Nelis, Felika Tallinna Kopli Ametikool kutseõppeasutus eesti 34
Tumanski, Marilin Paide Gümnaasium 11 eesti 34
Kokk, Liina Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 34
Roogsoo, Andres Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 34
Lepiste, Kristina Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 34
Linde, Rasmus Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 34
Viira, Merily Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 34
Veik, Evita Lauren Laulasmaa Kool 7 eesti 34
Kundla, Kertu Suure-Jaani Gümnaasium 9 eesti 34
Vettik, Liis Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 34
Taaber, Margus Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 34
Raatpalu, Paul Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 34
Savolainen, Silvia Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 34
Pääsik, Karl Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 34
Tagen, Lisete Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 34
Bartels, Karl Jakob Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 34
Hirv, Rasmus Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 34
Devoino, Jugin Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 33
sarnik, arlet Paide Gümnaasium 12 eesti 33
Pastušenko, Violetta Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 33
Nõlvak, Martin Laekvere Põhikool 9 eesti 33
Roobas, Benno Kehra Gümnaasium 12 eesti 33
kala, uku Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 33
Tumm, Heleri Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 33
Järvis, Kirsi Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 33
Kand, Kristiane Karine Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 33
Kitajev, Mark Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 33
Ojaveer, Eva Liisi Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 33
mõts, lauri August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 12 eesti 33
Nikonov, Ivan Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 33
Merilaid, Carmen Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 33
Hõbejõgi, Priit Valga Gümnaasium 10 eesti 33
Laarmann, Rait Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 33
Talertshik, Konstantin Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 33
Aben, Elisabeth Paide Gümnaasium 10 eesti 33
Leesti, Ingrit Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Eenlo, Grete Saku Gümnaasium 10 eesti 33
Laitinen, Kairit Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 33
Lass, Ranno Paide Gümnaasium 11 eesti 33
Paluvee, Rauno Valga Gümnaasium 11 eesti 33
Vikat, Edmond Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 33
Mõtlep, Renata Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 33
Alliksoo, Andra Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 33
zekker, karel Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 33
Oja, Kristian Valga Gümnaasium 12 eesti 33
Stint, Melissa Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 33
Kull, Robin Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 33
Eberlein, Emely Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 33
Tippo, Johanna Sandra Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 33
Puusaar, Karl Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 33
Torila, Brenda Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
Loit, Ellen Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 33
Kalberg, Marielle Tallinna Sikupilli Keskkool 11 eesti 33
Pukk, Joanna Ruila Põhikool 9 eesti 33
Näks, Martin Saku Gümnaasium 11 eesti 33
Fazlutdinova, Aleksandra Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 33
Sizmin ja Mjasnikova, Nina ja Andrei Sillamäe Gümnaasium 12 vene 33
Illi-Illik, Mari-Liis Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 33
Vask, Linda Maria Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 33
Gurnik, Natalja Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 33
Beilinson, Žanna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 33
Ridal, Emily Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 33
käär, mihkel Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 33
Kukk, Birgit Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 33
Lõhmus, Kadi Saku Gümnaasium 10 eesti 33
Sulumäe, Kati Valga Gümnaasium 12 eesti 33
Kiilmaa, Henry Laulasmaa Kool 8 eesti 33
Õnneleid, Karlis Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 33
Õispuu, Hanna Grete Paikuse Põhikool 9 eesti 33
Voolaid, Christopher Paide Gümnaasium 10 eesti 33
Tilga, Kelly Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 33
Keif, Robyn-Stefany Valga Põhikool 9 eesti 33
Koonik, Kerdi Valga Gümnaasium 10 eesti 33
Vaiksaar, Domenik Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Zoova, Silver Saku Gümnaasium 10 eesti 33
Kaldma, Stina Saku Gümnaasium 12 eesti 33
Rebassoo, Signe Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 33
Maaring, Erki Kristian Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 33
Lilleoja, Tõnis Kanepi Gümnaasium 12 eesti 33
Sipovits, Gennadi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 33
Allas, Andre Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 33
Põldsepp, Karl Joosep Antsla Gümnaasium 6 eesti 33
Tohver, Priit Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 33
Suursööt, Marlen-Elizabeth Saku Gümnaasium 8 eesti 33
Keller, Jaanus Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 33
Sazonova, Darja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 33
Karpov, Henri Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 33
Loit, Elerin August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 11 eesti 33
Mirka, Liis Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 33
Teder, Rahel Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Undo, Gerda Pärnu Täiskasvanute Gümnaasium 12 eesti 33
Gurin, Aleksandr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 33
Eilo, Triinu Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 33
Tamm, Birgit Antsla Gümnaasium 9 eesti 33
Veeremaa, Getriin-Liisbet Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 33
Kõrgesaar, Elerin Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Mitt, Kaur Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Kvitš, Aleksandr Tallinna Juudi Kool 11 vene 33
kallaste, kelly Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 33
Moosel, Kristiina Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 33
Jakobson, Monika Kehra Gümnaasium 9 eesti 33
mälton, eliise Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 33
Potagin, Carina Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 33
Lauri, Kristiin-Eleen Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 33
Lehtla, Kenneth Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 33
Kikas, Käti Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 33
Munoz Rubiales, Gloria Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Pikk, Birgit Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 33
Dulger, Elisabeth Laulasmaa Kool 9 eesti 33
Külaots, Kaupo Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 33
Aavik, Renate Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 33
Velner, Anna Riin Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 33
Raudoja, Gerda Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 33
Reitel, Ave Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 33
Polomoshnov, vladislav Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 32
jürgenstein, tiit Kuressaare Ametikool kutseõppeasutus eesti 32
Siller, Martin Jüri Gümnaasium 12 eesti 32
Orudzev, Renat Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 32
mets, indrek Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 32
Otstavel, Rainer Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 32
Piip, Tõnis Saku Gümnaasium 11 eesti 32
Uiboleht, Kertu Saku Gümnaasium 9 eesti 32
Põder, Caroline Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 32
Ježova, Julia Tallinna Mustjõe Gümnaasium 7 vene 32
Fjodorov, Filip Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 32
Tali, Lilian Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 32
Savitsch, Kertu Kose Gümnaasium 10 eesti 32
Kokorev, Kuldar-Daniel Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 32
Talviste, Kerhard Paide Gümnaasium 11 eesti 32
Holtsmeier, Henri Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 32
Must, Markus Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Ottep, Siim-Johan Saku Gümnaasium 12 eesti 32
Roosa, Villem Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 32
Kopso, Maria Saku Gümnaasium 9 eesti 32
Eerik, Jüri Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 32
Mitt, Andero Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 32
Sild, Katriin Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 32
Pendra, Lisanne Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 32
Vipp, Venno Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 32
Kukke, Heili Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 32
Kill, Kevin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 32
Kallasmaa, Kaspar Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 32
Koop, Kairin Valga Gümnaasium 10 eesti 32
Lill, Everiin Valga Gümnaasium 11 eesti 32
Rubtsov, Anette Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 32
Rea, Karin Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 32
Jõgi, Riin Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 32
Ploom, Gregor Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 32
Kuznetsov, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 32
Kangur, Kelly Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 32
Laanemäe, Martin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 32
Laub, Mark Mathias Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 32
Rosenthal, Janeli Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 32
Väronen, Maria Kanepi Gümnaasium 12 eesti 32
Nõmmik, Anastasia Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 32
kokk, kärt Ülenurme Gümnaasium 9 vene 32
Tihkan, Kati Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 32
Vannus, May-Britt Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 32
Ustal, Taavi Saku Gümnaasium 9 eesti 32
Taits, Katrin Valga Gümnaasium 12 eesti 32
Nurmeleht, Sander Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 32
Schumann, Andra-Karolin Paikuse Põhikool 8 eesti 32
Lindpere, Maarja Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 32
Želudkov, Emil Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 32
Ruusmaa, Anna-Ly Sofie Laulasmaa Kool 7 eesti 32
Valk, Karl Robert Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 32
Haljaste, Alina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 32
Pukk, Johannes-Erik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 32
Harding, Oskar Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 32
Kortsak, Nikol Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 32
Muru, Neil Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 32
Suislepp, Lotte Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 32
Kaur, Kristin Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 32
Lilleleht, Helerin Paikuse Põhikool 9 eesti 32
Videvik, Karmela Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 32
Joakit, Kert Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 32
türi, johanna Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 12 eesti 32
Pešehodko, Kristina Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 32
Saarse, Kadi Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 32
lemkov, triin Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 31
Partsioja, Johhanna-Magdaleena Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 31
Tänav, Siim Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 31
Helemaa, Hannes Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 31
Kasemaa, Arnold Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 31
Kareta, Henry Jüri Gümnaasium 12 eesti 31
Joost, Marit Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 31
Jõelaid, Ats-Joonas Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 31
Gornov, Gen Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 31
Lehto, Laura-Liisa Tallinna Sikupilli Keskkool 11 eesti 31
Jürima, Johanna Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Tubli, Kevin Kambja Põhikool 8 eesti 31
Tamm, Janet Valga Gümnaasium 11 eesti 31
Toom, Alo Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 31
Suur, Kristin Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 31
Petrov, Sten Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 31
Piir, Anders Saku Gümnaasium 7 eesti 31
Zundelevich, Joel Sakala Eragümnaasium 9 vene 31
Kuzmitski, Anne Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 31
Õun, Helger Saku Gümnaasium 7 eesti 31
Tilga, Rasmus Mõniste Kool 9 eesti 31
Saar, Sandra Alice Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 31
Seimoja, Siim Saku Gümnaasium 10 eesti 31
Mölder, Sigrid Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 31
Bergmann, Danek Paikuse Põhikool 8 eesti 31
Ehrberg, Anett Jüri Gümnaasium 9 eesti 31
Kaerma, Mirjam Paide Gümnaasium 11 eesti 31
Hazinski, Maksim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 31
Vlassenko, Jelena Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 31
Rakaselg, Charlie Paide Gümnaasium 7 eesti 31
Küla, Kermo Valga Põhikool 9 eesti 31
Sild, Eleriin Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 31
Kukk, Ander Rakvere Gümnaasium 10 eesti 31
Saar, Silver Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 31
Arus, Elisa Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 31
Nikolajeva, Jana Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 31
Liiver, Mari Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 31
Müller, Hele Mai Hipp Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 31
Pajuri, Claus Oliver Saku Gümnaasium 11 eesti 31
Madisson, Alice Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 31
Sapp, Sander Paide Gümnaasium 10 eesti 31
Jürma, Kristina Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 31
Jürgenson, Kätlin Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 31
Dressen, Daniel Sakala Eragümnaasium 12 vene 31
Mänd, Merilin Aste Põhikool 8 eesti 31
Prisk, Pirjo Liisa Paikuse Põhikool 8 eesti 31
Ehrlich, Triin Kambja Põhikool 7 eesti 31
Kasemaa, Priit Saku Gümnaasium 12 eesti 31
Pitkmann, Mark Alexander Paikuse Põhikool 9 eesti 31
Tisler, Mariliis Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 31
Järfpolt, Almendra Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 31
Valgma, Indrek Saku Gümnaasium 10 eesti 31
Ruusmaa, Magnus Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 31
Hommik, Karoliine Valga Gümnaasium 12 eesti 31
Minin, Denisso Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 31
Viljamäe, Liis Saku Gümnaasium 9 eesti 31
Leht, Eleri Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 31
Filina, Maria Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 eesti 31
Galujev, Aleksandr Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 31
Ustav, Noora Saku Gümnaasium 12 eesti 31
Hansen, Kerrit Paide Gümnaasium 10 eesti 31
Volmer, Kirke Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 31
Nõmmiste, Siim Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 31
Kouriantchikova, Liina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 31
Sasorin, Sandra Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 31
Luik, Rando Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 31
Sikk, Teele Kehra Gümnaasium 12 eesti 31
naaber, mikk Antsla Gümnaasium 9 eesti 31
Sillamaa, Laura Laulasmaa Kool 7 eesti 31
Järv, Lisanne Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 31
Marnat, Rasmus Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 31
Palok, Eveli Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 31
Põldsepp, Anette Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 31
Käär, Robert Paikuse Põhikool 8 eesti 31
Saar, Janar Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 31
Ivantšuk, Karina Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 31
Kamal, Aivar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 31
Vilbiks, Rait-Lennart Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 31
Kolga, Kerttu Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 31
Egorov, Andrey Narva Täiskasvanute Kool 12 vene 31
Niidumaa, Anneli Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 31
pajoma, anni britta Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 31
Logunov, Maksim Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 31
Servet, Käthlin Paide Gümnaasium 10 eesti 31
Mägi, Paula Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 31
Sisas, Merit Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 31
Kuldma, Andre Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 31
Leontjeva, Anastassia Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 31
Kall, Laura Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 31
Išunin, Vladimir Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 30
Shiposha, Artur Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 30
Veeber, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 30
Virro, Sten-Mark Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 30
Paidra, Brendon Valga Gümnaasium 10 eesti 30
Rinne, Kristiina Kanepi Gümnaasium 10 eesti 30
Vogelainen, Jan-Samuel Vogelainen Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 30
Roogna, Rimo R. Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 30
Vagiström, Kadri Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 30
Mäger, Kristofer Paikuse Põhikool 8 eesti 30
Demjanjuk, Erika Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 30
Vislapu, Georg Paide Gümnaasium 11 eesti 30
Sell, Kristo Valga Gümnaasium 11 eesti 30
Haav, Henrik Leif Kalmetu Põhikool 9 eesti 30
Saar, Ringo Kalmetu Põhikool 9 eesti 30
Värv, Arno Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 30
Roosiorg, Hardi Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 30
Tuvike, Kelly Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 30
Ossipov, Maksim Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 30
Rüütel-Sorgin, Kristi Tallinna Mustjõe Gümnaasium 9 vene 30
Müür, Gert Saku Gümnaasium 9 eesti 30
Andros, Robin Jüri Gümnaasium 9 eesti 30
Orgulas, Robin Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 30
Luhaorg, Rando Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 30
Kovalenko, Mihhail Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 30
Liiv, Kätlin Jüri Gümnaasium 12 eesti 30
Vaik, Teisi-Liis Tallinna Reaalkool 7 eesti 30
Gurt, Gerly Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 30
Kovalevski, Taavi Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 30
Paiba, Birgit Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Vill, Silver Valga Gümnaasium 11 eesti 30
Põldma, Kaisa Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 30
Loik, Helen Jüri Gümnaasium 12 eesti 30
Järv, Keidy Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 30
Tauk, Triin Gretel Saku Gümnaasium 10 eesti 30
Maidle, Karl Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 30
Tammekand, Diana Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 30
Svirski, Vjatšeslav Valga Gümnaasium 12 eesti 30
Enden, Erik Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 30
Lillepea, Raul Valga Gümnaasium 11 eesti 30
Pae, Daisy Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 30
Murd, Helena Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 30
Mets, Kadi Paistu Kool 9 eesti 30
Aasa, Richard Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 30
Hunt, Jakop Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 30
Varblane, Anni Sandra Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 30
Liik, Sille Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 30
Plank, Egert Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 30
Madjar, Miika-William Paide Gümnaasium 11 eesti 30
Tupp, Marie Elise Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 30
Zimmerman, Silver Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 30
Tõnne, Erki Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 30
Raudsepp, Siim Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 30
Pungar, Hendrik Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 30
Liblekas, Lisett Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 30
Topaasia, Tanel Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 30
trofimov, sander Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 30
Tepp, Marten Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Pajuri, Rando August Kitzbergi nimeline Gümnaasium 11 eesti 30
Parve, Gerli Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 30
Talisaar, Robin Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 30
Laos, Grete Yolana Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 30
Volk, Maria Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 30
Keller, Sille-Maria Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 30
Solovjova, Aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 30
Tilga, Kaspar Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 30
Vaagen, Iris Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 30
Rosenthal, Hannes-Kristjan Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 30
Pikver, Laura Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Lepoing, Kristofer Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 30
Kasela, Eva-Liisa Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 30
Meitus, Deimon Paide Gümnaasium 10 eesti 30
Erm, Ats Antsla Gümnaasium 9 eesti 30
Nõulik, Anete Saku Gümnaasium 10 eesti 30
Sõmera, Andra Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Svjatetski, Nikita Maardu Põhikool 8 vene 30
Romandi, Kerttu Saku Gümnaasium 10 vene 30
Suvi, Evelin-Liis Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 30
Pozdnjakov, Raiki Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 30
Strelovskaja, Darja Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 30
Priidel, Elisabet Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 30
paloots, garmel Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 30
Pärna, Laura Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 30
Mee, Kätriin Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 30
Räbovõitra, Kristin Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 30
kovalenko, aleksander Narva Kesklinna Gümnaasium 9 vene 30
Rummi, Piret Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 30
Hendrikson, Ott Jan Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 30
Suurkuusk, Karl-Erik Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 30
Tinn, Claudia Tallinna Juudi Kool 12 vene 30
Otsma, Kristin Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 30
Griffel, Kaidi Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 30
Pärn, Ingel Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 30
Varlamov, Teodor Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 29
Jaanson, Leonid Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 29
Semjonov, Jevgeni Sillamäe Kutsekool kutseõppeasutus vene 29
Saveli, Sämmm Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 29
Kõbu, Marek Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 29
Post, Marita Valga Gümnaasium 10 eesti 29
Allikma, Olivear Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 29
Kanarbik, Kevin Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 29
Kattai, Kevin Valga Gümnaasium 12 eesti 29
Süld, Gerli Tallinna Järveotsa Gümnaasium 7 eesti 29
Heris, Maidle Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 29
Liiv, Tanel Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 29
Printsev, Andrei Saku Gümnaasium 7 eesti 29
Roots, Kaarel Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Lippmaa, Birgit Paikuse Põhikool 9 eesti 29
Randlahe, Handre Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 29
Kalmus, Kaur Paikuse Põhikool 9 eesti 29
Oranen, Kristjan Saku Gümnaasium 9 eesti 29
Murnik, Artjom Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 29
Nigul, Martin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 29
Mättik, Marilin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 29
Lambing, Eliise-Marie Laulasmaa Kool 9 eesti 29
Uus, Riin Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 29
Sülla, Kert-Hendrik Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 29
Kärmas, Mirjam Kalmetu Põhikool 9 eesti 29
Pille, Renno Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 29
Voomets, Jaagup Saku Gümnaasium 7 eesti 29
Sirjak, Kristina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 29
Latsuk, Angelika Valga Gümnaasium 10 eesti 29
Loopere, Reimo Saku Gümnaasium 10 eesti 29
Oja, Laura Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Pruli, Rauno Valga Põhikool 9 eesti 29
Lokk, Merilin Paide Gümnaasium 12 eesti 29
Rattam, Lizette Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 29
Liivik, Hendrik Paide Gümnaasium 11 eesti 29
Suurhans, Hannes Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 29
Kadastik, Sander Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Tärk, Taavi-Toomas Paikuse Põhikool 9 eesti 29
Roos, Henry Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 29
Annuk, Agu-Art Elva Gümnaasium 11 eesti 29
Nael, Jan Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Gerassimov, Aleks Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 29
Abramtsuk, Sander Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 29
Oja, Rando Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Teigar, Mari-Liis Paldiski Gümnaasium 7 eesti 29
Kruglova, Anastassia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 29
Mölder, Allar Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 29
Kuusk, Gerde Kadi Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 29
Tumanova, Aljona Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 29
Merisalu, Hanna-Brit Paide Gümnaasium 12 eesti 29
Priimägi, Jaanika Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 29
Maasi, Hele Saku Gümnaasium 8 eesti 29
Tonka, Kristi Vinni-Pajusti Gümnaasium 12 eesti 29
Jürma, Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 29
Joosing, Riin Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool kutseõppeasutus eesti 29
Känd, Karl Aleksander Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 29
Stepanov, Jegor Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 29
Sarv, Anette Saku Gümnaasium 10 eesti 29
Piirimaa, Karmel Saku Gümnaasium 10 eesti 29
Roosiväli, Indrek Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 29
Viilol, Maiken-Maarja Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 29
Ilves, Hanna-Liisa Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 29
Tell, Kristo Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Kõiv, Maiken Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 29
Soomere, Endri Paikuse Põhikool 9 eesti 29
Ratassepp, Liisa Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 29
Isakannu, Kerli Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Kogermann, Sandra Saku Gümnaasium 9 eesti 29
Tihhon, Diana Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 29
Kannus, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 29
allas, marko Kanepi Gümnaasium 10 eesti 29
Jõgeda, Kaisa Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 29
Babitš, Kaimar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 29
Peitel, Hanna Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 29
Mäll, Elina Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 29
Kuusik, Hanna-Liisa Paide Gümnaasium 10 eesti 29
Puhtla, Katrin Ehte Humanitaargümnaasium 11 vene 29
Kõrtsmann, Gerret Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 29
Russak, Anni Valga Gümnaasium 11 eesti 29
Pung, Braian Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Kruusvee, Kätlin-Karolin Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 29
Munck, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 29
Paalandi, Merje Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 29
Olup, Eneli Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 29
Gayibli, Šerif-Turan Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 29
Anier, Liisa Antsla Gümnaasium 9 eesti 29
Vänzel, Eia Antsla Gümnaasium 9 eesti 29
Tamm, Merili Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 29
Fjodorov, Artur Loksa Gümnaasium 9 eesti 29
Kiissel, Jaan Erik Saku Gümnaasium 9 eesti 28
Nastja, Vova Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 28
Kangur, Karl Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 28
Sepp, Jeanette Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 28
nukki, siim Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 28
Linde, Einar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 28
Leppik, Kristi Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 28
Anastassia, Militsina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 vene 28
Koval, Krista Viljandi Gümnaasium 12 eesti 28
Sooäär, Susan Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Ruut, Kaspar Tallinna Tööstushariduskeskus kutseõppeasutus eesti 28
Kikkas, Oliver Arthur Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 28
Vahenõmm, Triinu Saku Gümnaasium 8 eesti 28
Kõiv, Feliks Kalmetu Põhikool 9 eesti 28
Abel, Grete Jüri Gümnaasium 9 eesti 28
Nagibin, Aleksander Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 28
Pleksner, Joosep Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 28
Tigane, Raido Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 28
Angerjas, Anna Paide Gümnaasium 12 eesti 28
Joles, Anett Tallinna 53. Keskkool 10 eesti 28
Babajev, Mark Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 28
Prassolova, Jevgenia Tallinna Juudi Kool 6 vene 28
Tšupov, Georg Tallinna Mustjõe Gümnaasium 7 vene 28
Komu, Reijo Olavi Saku Gümnaasium 11 eesti 28
Geier, Rolf-Richard Antsla Gümnaasium 7 eesti 28
Kottisse, Carol Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Kukkur, Anita Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 28
Vaha, Allar Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 28
Petrova, Anna-Evgeniya Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 28
Killak, Hans Kristian Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 28
Nahksepp, Kerli Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 28
Tammiste, Rasmus Tallinna Inglise Kolledþ 12 eesti 28
Dubrovski, Vladislav Tallinna Juudi Kool 12 vene 28
Kont, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 28
Saksakulm, Laura-Stina Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 28
Salvet, Robert Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 28
Männiste, Albert Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 28
Shalova, Marta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 28
Lond, Peeter Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 28
Reinsalu, Martin Valga Gümnaasium 11 eesti 28
Piiri, Matthias Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 28
Münt, Helen Paikuse Põhikool 8 eesti 28
Tanilas, Liis Valga Gümnaasium 11 eesti 28
Raamat, Mari Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 28
Tanaga, Diana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 eesti 28
Kleshnjov, Dmitry Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 28
Raagmets, Karl Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 28
Kalmet, Merleen Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 28
Siimsen, Ingeliis Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 28
Värva, Kelly Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 28
Sauh, Anton Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 28
jürgenson, urmo Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 28
Kahr, Keril Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 28
Krjazkov, Rodion Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 28
Kirs, Julia Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 28
Shumaher, Ilona Tallinna Juudi Kool 10 vene 28
Mihelson, Kaspar Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 28
Pupina, Nadezda Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 28
Gorjunov, Katriina Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 28
Heiskonen, Hannes Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 28
Aksjonova, Alesja Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 28
Lepik, Erki Martin Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 28
Bessonova, Alina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 28
Tael, Brigitta Paide Gümnaasium 10 eesti 28
Sepp, Hanna Laura Saku Gümnaasium 9 eesti 28
Aktanajeva, Karina Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 28
Kortshinski, Erik Valga Põhikool 9 eesti 28
Sepp, Linda Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Laanemets, Margus Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 28
Volkov, Tanel Saku Gümnaasium 7 eesti 28
virolainen, marilin Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 28
Kõre, Karel Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 28
Siigur, Sander Joosep Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 28
Sisask, Margot Kambja Põhikool 7 eesti 28
Mihkelsaar, Merili Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 28
Pronina, Jana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 28
Seerman, Sandra Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 28
Kanep, Heleen Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Velling, Ulrike Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 28
Läänemets, Lisett Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 28
Tsizov, Anton Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 28
Schults, Mauri Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 28
Laiho, Henri Saku Gümnaasium 7 eesti 28
Soboleva, Anastasia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 28
reiljan, Mihkel Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 28
Tali, Krete Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 28
Talisaar, Sten Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 28
Klaar, Egle-Riin Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 28
Roo, Hedy Paide Gümnaasium 11 eesti 28
Lubi, Laura Kristiin Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 28
kattai, birgit Paide Gümnaasium 10 eesti 28
Klimušev, Johannes Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 28
Põvvat, Egle Aste Põhikool 8 eesti 28
Prangli, Grete Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 28
Roogsoo, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 28
veskimäe, kristiina Paide Gümnaasium 10 eesti 28
Tenjes, Mirjam Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 28
Sule, Kelly Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 28
Äss, Alo Tallinna Kopli Ametikool kutseõppeasutus eesti 28
Veiermann, Elenor Antsla Gümnaasium 11 eesti 28
Mölder, Kadri Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 28
Knjazev, Artjom Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 27
Fjodorov, Nikita Jõhvi Vene Gümnaasium 8 vene 27
Divin, Nikita Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 27
Reinkubjas, Karl Rakvere Gümnaasium 12 eesti 27
Bajura, Aleksandar Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 27
Sentifolie, Frank Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Leppik, Karl Hendrik Saku Gümnaasium 8 eesti 27
Ojassalu, Raimond Saku Gümnaasium 11 eesti 27
Kuhi, Jaagup Valga Gümnaasium 10 eesti 27
Vissak, Siim Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 27
Kuhi, Kristi Rakvere Reaalgümnaasium 9 eesti 27
Lopato, Oliver Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 27
must, karl Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 27
Lagovits, Egeri Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 27
Shabad, Kaarin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 27
Eelma, Egert Ruila Põhikool 9 eesti 27
Siling-Siland, Jane Laekvere Põhikool 9 eesti 27
Sushko, Dmitri Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 27
Leosk, Mark Paul Kanepi Gümnaasium 9 eesti 27
Siimon, Brita Viljandi Gümnaasium 10 eesti 27
Paeorg, Anti Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 27
Törmälehto, Jari Paikuse Põhikool 9 eesti 27
möllits, gert Saku Gümnaasium 9 eesti 27
Tamm, Toomas Põlva Keskkool 6 eesti 27
Kasela, Martin Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 27
Neltsas, Anti Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 27
Saare, Ats Paikuse Põhikool 8 eesti 27
Matveitsev, Dmitri Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 27
kaleta, susan Valga Gümnaasium 12 eesti 27
Pere, Piia Bianka Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Vitali, Radkovets Maardu Põhikool 8 vene 27
Hõbemaägi, Katriin Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 27
Paris, Kirke Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 27
Pata, Villem Miina Härma Gümnaasium 12 eesti 27
Soone, Joonas Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 27
Laul, Virgia Paldiski Gümnaasium 9 eesti 27
Kreitsberg, Kevin Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 27
Tarkiainen, Riivo Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 27
Sooba, Reelika Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 27
Puk, Henry Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
smirnov, claudia Paikuse Põhikool 8 eesti 27
Kruusimäe, Heleken Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Kivi, Klair Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 27
Köster, Marie Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 27
Krestinov, Karl Saku Gümnaasium 9 eesti 27
Kovaltšuk, Nikita Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 11 eesti 27
vinkler, anette Laulasmaa Kool 9 eesti 27
Ellermaa, Helena Aste Põhikool 8 eesti 27
Saarepera, Marko Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 27
Vinogradova, Anna Haabersti Vene Gümnaasium 12 vene 27
audova, kristo-martti Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 27
Andreas, Kaspar Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 27
Parmenenkova, Nadezda Valga Vene Gümnaasium 9 vene 27
Nehajeva, Olga Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 27
Zeinalova, Aisel-Almina Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 27
Raiv, Kadi Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 27
Luik, Oona Elise Marie Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 27
Vigolainen, Carolyn Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 27
AALPERE, ARTI Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 27
Remmelgas, Tarvi Kambja Põhikool 8 eesti 27
Timberg, Mariann Paikuse Põhikool 9 eesti 27
Salmus, Karolin Vinni-Pajusti Gümnaasium 11 eesti 27
Tamm, Marten Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 27
Vahtrik, Lasse Saku Gümnaasium 9 eesti 27
Kostabi, Andres Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 27
Saanküll, Sandra Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 27
Roht, Kristjan Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 27
Mahl, Karl Ferdinand Saku Gümnaasium 12 eesti 27
Brydolf, Oden Gregor Konrad Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6 vene 27
Nelke, Aule Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 27
Kongo, Liis Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 27
Piir, Alina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 27
Perv, Geret Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 27
karavanova, Ilina Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 27
Galkina, Aleksandra Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Guljajeva, Jelena Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 27
Ojamets, Martin Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 27
Fomina, Karina Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 27
Telgma, Teele Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 27
Pärtel, Kris Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 27
Semenov, Ramil Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 eesti 27
Retsnik, Egne-Riin Antsla Gümnaasium 9 eesti 27
Ossipov, Olivia Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 27
Mägimets, Ken Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Tornik, Ergo Paide Gümnaasium 11 eesti 27
Murin, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 27
Sau, Kristiina Paide Gümnaasium 11 eesti 27
Stambler, Mark Tallinna Juudi Kool 10 vene 27
Lutsar, Triin Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 27
Savinova, Vasilina Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 27
Halliko, Andro Saku Gümnaasium 11 eesti 27
drobov, aleksander Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 27
Valge, Karolin Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 27
Susi, Katriin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 27
Tress, Teemo Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 27
Talmeister, Kadri Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 27
Kivinukk, Marelle Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 27
Makarenko, Dmitri Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 27
Kallas, Andreanne Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 27
Suhodol, Andrei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 27
Teaste, Hannes Herbert Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 27
Iltsenko, Mark Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 27
Tennen, Marelle Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 27
Sevbjanov, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 27
Topolya, Elizaveta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 27
Neeme, Birgit Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 27
Siim, Juhan Jograf Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 27
Peterson, Jana Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 27
Kalme, Emma Audru Keskkool 6 eesti 27
Bogdanova, Ksenia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 26
Aleksejevalgfdhsg, Irina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
Kovaltšuk, Aleksei Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 26
Meškova, Anastassia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
Zirk, Kerli Viljandi Gümnaasium 10 eesti 26
zheleznjakova, jelizaveta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 eesti 26
Pärn, Lana Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 26
Jõesaar, Erik Saku Gümnaasium 11 eesti 26
Lätt, Kaisa Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 26
Rajasalu, Melany Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 26
Konso, Johanna Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Mesi, Magnus-Martin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 26
Skorik, Sanders Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 26
Liivak, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 26
Tammaru, Triin Saku Gümnaasium 8 eesti 26
Noot, Joosep Saku Gümnaasium 9 eesti 26
Mertsev, Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 26
Raudla, Kärol Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Nõmm, HeikoOlen Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 26
Persidski, Gert Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 26
Tuhkanen, Merily-Lisette Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Jõgi, Reiner Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 26
Sügis, Greete Saku Gümnaasium 9 eesti 26
Zirk, Renee Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Koulen, Ranel Laekvere Põhikool 9 eesti 26
Kozinets, Aleksandr Sillamäe Vanalinna Kool 12 vene 26
Reidla, Rasmus Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 26
Melts, Merily Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 26
Kallas, Sander Valga Gümnaasium 12 eesti 26
Tammela, Rünno Tallinna Järveotsa Gümnaasium 7 eesti 26
Neshpanova, Maria Tartu Waldorfgümnaasium 6 eesti 26
Laansalu, Rita Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 26
Sadejev, Mark Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 26
Junkin, Maiko Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 26
Sepp, Alex Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Martinson, Harles Paikuse Põhikool 9 eesti 26
Kollo, Maria-Johanna Saku Gümnaasium 10 eesti 26
Noki, Niki EBS Gümnaasium 11 eesti 26
Kurm, Kristo Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 26
Kasemets, Merli Paikuse Põhikool 9 eesti 26
Peterson, Madis Saku Gümnaasium 8 eesti 26
Veesmaa, Ervin Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 26
Sigida, Arina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 26
Seredjuk, Ruslan Kose Gümnaasium 10 eesti 26
Gross, Marili Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 26
Lesnõh, Katrin Tapa Gümnaasium 9 eesti 26
Klaus, Hegely Paide Gümnaasium 11 eesti 26
Umerenkova, Violetta Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 26
Lepik, Triin Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Samoshenkova, Kristina Tallinna Juudi Kool 11 vene 26
Aasna, Brittel Saku Gümnaasium 10 eesti 26
Fusi, Paul Eros Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Liske, Tom Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 9 eesti 26
Pajus, Džoana Tallinna Juudi Kool 10 vene 26
Simukova, Daisi Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 26
Stukov, Sergei Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 26
Kärner, Jelizaveta Tallinna Juudi Kool 10 vene 26
Štenov, Sander Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 26
Mumm, Sten Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 26
Reini, Robert Mathias Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Lond, Kätlin-Karin Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Kisper, Laura Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 26
Juhkam, Enn Jörgen Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Kuusemets, Janika Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 26
Saks, Karmen Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Pupp, Agnes Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Miil, Carl-Robert Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Rõbakov, Rodion Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 26
Vassiljeva, Irina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 26
Mäesalu, Getter Merilin Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 26
Kalbus, Joosep Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Maisuradze, Mark-Robert Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 26
Hansen, Jan Joonas Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Škljar, Melita Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Maripuu, Kelli Saku Gümnaasium 7 eesti 26
Maasik, Kertrud Geddily Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 26
Tsilk, Anne Mai Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Piirimäe, Tanel Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 26
Rand, Timandra Paikuse Põhikool 9 eesti 26
Moskaljuk, Aleksei Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 26
Filippova, Alina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 26
Kanter, Marten Remi Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Suigusaar, Annabel Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 26
Kiviloo, Kadri Ann Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Koobak, Kristin Tallinna Sikupilli Keskkool 11 eesti 26
Blastsenko, Viktoria Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 26
Antsmäe, Kristin Laulasmaa Kool 7 eesti 26
Rakshtis, Robert Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 26
Laas, Kristjan Saku Gümnaasium 9 eesti 26
Meitus, Märt Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 26
Orutar, Maria Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 26
Poletajeva, Gelena Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 26
Noormann, Tessa Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 26
Jaanson, Hanna-Lisa Saku Gümnaasium 10 eesti 26
zovmer, artem Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 26
Smirnov, Jennifer Paikuse Põhikool 8 eesti 26
Hütt, Hendrik Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 26
Tsatanov, Daniil Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 26
Rajamäe, Rünno Antsla Gümnaasium 9 eesti 26
Tõnismäe, Ede Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 26
Lõvi, Devid Tallinna Arte Gümnaasium 12 vene 26
Ehvik, Andrei Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 26
vollmann, erik Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Kuusik, Kerttu-Karina Paide Gümnaasium 11 eesti 26
Velizanin, Vladislav Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 26
Itter, Victoria-Heleen Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 26
Järvelaid, Henri Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 26
Kutsar, Silvia Põltsamaa Ühisgümnaasium 12 eesti 26
Pedaja, Sigrid Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 26
Kask, Tõnu Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 26
Matvejev, Roman Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 26
Tooming, Kristjan Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 26
Burakevich, Anastassia Maardu Põhikool 9 vene 25
Rapper, Kristi Saku Gümnaasium 11 eesti 25
Põldma, Kaivi Vinni-Pajusti Gümnaasium 7 eesti 25
Miller, Anna Maria Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 25
Ivashina, Artur Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 25
Kärner, Katre Saku Gümnaasium 9 eesti 25
Ots, Laivi Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
teder, gerli Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 25
Velin, Jan Paide Gümnaasium 10 eesti 25
Mälk, Mairo Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 25
Roosmann, kertu-Liis Jüri Gümnaasium 12 eesti 25
Bogdanov, Nikita Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 25
Pilt, Cathy-Lisanna Saku Gümnaasium 7 eesti 25
Voronkova, Alina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 25
Aljaste, Rando Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Holtsman, Andrei Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 25
Põder, Lianna Antsla Gümnaasium 6 eesti 25
Tismus, Ants Markus Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Laud, Merike Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 25
Koppel, Eeri Paikuse Põhikool 8 eesti 25
stimmer, krisrina Maardu Põhikool 8 vene 25
Borissov, Igor Maardu Põhikool 8 vene 25
Madisson, Tanel Võnnu Keskkool 9 eesti 25
Jasson, Andre Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 25
Randoja, Ly Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 25
Roo, Arto Paide Gümnaasium 7 eesti 25
Kuznetsova, Irina Sillamäe Gümnaasium 11 vene 25
Urbla, Andre Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 25
Kraiko, Kristina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 25
Tõnismäe, Sandra Laulasmaa Kool 9 eesti 25
Pak, Tanel Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 25
Aia, Rauno Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 25
Rästa, Robert Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 25
Siimer, Aire Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 25
Mitt, Mike Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 25
Mugu, Henri-Joel Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 25
Volmer, Hendrikk Paikuse Põhikool 8 eesti 25
Gajevskaja, Anastasija Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 25
Pihlak, Johannes Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 25
Liis, Rainer Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 25
Teearu, Karely Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Puusepp, Kristjan Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 25
Niin, Sandra Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
helmerand, andre Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Reinberg, Kristofer Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 25
Jamalainen, Glen Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 25
Nõgesmaa, Germo Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Pavlenkova, Anastassia Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 25
meejärv, kelly Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 25
Gavriljuk, Lia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 25
Morozov, Arsenti Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 25
Virts, Jekaterina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 25
Lindeberg, Ako Sten Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Tali, Andreas Rakvere Gümnaasium 12 eesti 25
Teder, Ilja Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Koemets, Silver Valga Gümnaasium 10 eesti 25
otsus, andreas Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 25
Ludvi, Kardo Kose Gümnaasium 10 eesti 25
Tsvetkova, Olga Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 25
Oras, Joonatan Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 25
Alamaa, Joanna Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 25
Mäe, Markus Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 25
Vaikjärv, Tauri Paide Gümnaasium 12 eesti 25
Jantson-Köstner, Frida Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Iskandarjan, Anna Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 25
Kaljulaa, Maria Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 25
Kabatov, Igor Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 25
Laanee, aigar Saku Gümnaasium 10 eesti 25
Metsalu, Illar Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Rikas, Kristjan Laulasmaa Kool 7 eesti 25
Toomingas, Helena Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 25
Ild, Arno Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 25
reimus, jürgen Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 25
Audova, Grethe Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 25
Tender, Linda Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 25
Laur, Merili Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Vassiljev, Oliver Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 25
Jäetma, Signe Paide Gümnaasium 10 eesti 25
Methusalem, Marcus Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 25
Halberg, Toomas Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 25
Säinas, Keidy Valga Gümnaasium 10 eesti 25
Krindal, Evert Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Kaelep, Martin Paikuse Põhikool 9 eesti 25
Peensalu, Simoona Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Tramm, Sander Jüri Gümnaasium 12 eesti 25
Lill, Angela Laulasmaa Kool 7 eesti 25
Pakkas, Karol Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 25
Pähn, Kristina Saku Gümnaasium 9 eesti 25
Must, Kaili Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 25
jürisalu, jürgen Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 25
Petrutis, Henri Saku Gümnaasium 8 eesti 25
Erstu, Rainis Kambja Põhikool 8 eesti 25
Lukin, Erik Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 25
Labber, Egeri Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 25
Titova, Jelizaveta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 25
Valdvee, Silver Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 25
Kirsimägi, Rene Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 25
Vikat, Kärt Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 25
Saare, Laura Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 25
Plees, Loretta Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 25
Smagin, Andrei Maardu Põhikool 7 vene 25
Pals, Liisi Lota Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 25
Vassiljev, Konstantin Maardu Põhikool 7 vene 25
Strahov, Reelika Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 25
Põllu, Triin Jüri Gümnaasium 12 eesti 25
Poljakov, Nikolai Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 25
Pupševa, Julia Ehte Humanitaargümnaasium 11 vene 25
Jürisalu, Kristjan Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 25
Laas, Lennard Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 25
šein, Joonas Tallinna Rahumäe Põhikool 7 vene 25
Eek, Aivar Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 25
Gnatienko, Laura Viljandi Ühendatud Kutsekeskkool kutseõppeasutus eesti 25
Võsu, Kristin Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 25
Kravtsenko, Anastassif Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 25
Annok, Kersti Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 25
Melts, Eliisbeth Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 25
Murova, Valeria Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 24
Motovilova, Jana Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 24
Timko, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 6 vene 24
Ahmatov, Nikita Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 24
Rosenthal, Laura Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 24
Arras, Karl Heinrich Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Luig, Madis Saku Gümnaasium 9 eesti 24
Kuznetsov, Danila Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 24
Kalnitski, Aleksandr Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 24
Raus, Henri Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 24
Kolga, Triin Hugo Treffneri Gümnaasium 12 eesti 24
Krela, Piia Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Kongi, Anett Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 24
Kangur, Kelly Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 24
Ivanov, Aleksandr Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 24
Smirnova, Anastasija Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 24
Andrianov, Anton Sillamäe Gümnaasium 11 vene 24
Alve, Valmar Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 24
Saarse, Kermo Paikuse Põhikool 9 eesti 24
Lotsev, Martin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 24
Leetberg, Laura Laekvere Põhikool 9 eesti 24
Kondratjev, Dmitri Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 24
Sergejeva, Karina Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 24
saak, janno Himmaste Algkool 6 eesti 24
Tammik, Dajana Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 24
Lipp, Geily Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 24
Orub, Thea Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Aljaste, Cristiine Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 24
Kangilaski, Sten Saku Gümnaasium 12 eesti 24
Jürgenson, Maarika Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Tuisk, Kristi Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 24
Kaunispaik, Maria Saku Gümnaasium 9 eesti 24
Jurimagi, Aleksandr Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 24
Voomets, Pärtel Saku Gümnaasium 8 eesti 24
Keltman, Martin Tallinna Laagna Gümnaasium 11 eesti 24
Vislapuu, Epp Kehra Gümnaasium 9 eesti 24
sestopalov, sergei Maardu Põhikool 9 vene 24
Joala, Kazimir Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Tammemeri, Keit Laekvere Põhikool 9 eesti 24
Ärm, Sten Saku Gümnaasium 8 eesti 24
Kravets, Yuliana Tallinna Juudi Kool 12 vene 24
kukk, Kevin-remy Ruila Põhikool 9 eesti 24
Gapi, Jana Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 24
Zovo, Kristel Võnnu Keskkool 9 eesti 24
Kaurla, Victoria Silvia Annabelle Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 24
Alnek, Kertu Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 24
Fedorova, Katerina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 24
Otsar, Angela Ruila Põhikool 9 eesti 24
Kikerpuu, Siim Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 24
Timošina, Angelina Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 24
Pikunov, Jürgen Saku Gümnaasium 10 eesti 24
Kull, Kaspar Saku Gümnaasium 12 eesti 24
Khalyukov, Gennady Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 24
Zemski, Denis Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 24
Vardanjan, Vardan Sakala Eragümnaasium 12 vene 24
Saluoks, Rudolf Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 24
Adajatullin, Renat Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 24
Podrtesnev, Nikita Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 24
Männimets, Medlin Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 24
Koido, Mikk-Sander Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 24
Teesalu, Karola Jüri Gümnaasium 9 eesti 24
Radik, Margus Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 24
Terentjev, Jan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 24
Trei, Carol Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 24
Valdma, Andreas Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Jürgens, Rando Paikuse Põhikool 8 eesti 24
Kumm, Rasmus Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 24
Roogna, Desiree Benedikta Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
Susi, Nicol Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 24
Šamko, Maksim Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 24
Ots, Raili Jüri Gümnaasium 9 eesti 24
Luik, Anette-Isabel Jüri Gümnaasium 9 eesti 24
Freienthal, Kristo Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 24
Laurit, Annabel Paikuse Põhikool 8 eesti 24
Koppel, Rene Saku Gümnaasium 9 eesti 24
Liivrand, Joonas Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Pukk, Linda Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 24
Rebane, Harri Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
Bugakova, Olga Sillamäe Gümnaasium 12 vene 24
Sootee, Helen Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 24
Vassiljeva, Zanna Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 24
Karpova, Elina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 eesti 24
Tann, Mairin Valga Gümnaasium 10 eesti 24
Rohtla, Eva-Maria Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 24
Harjula, Jaana Emilia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 24
Timoshev, Mark Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 24
Lobova, Erika Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
silberg, edvard Saku Gümnaasium 7 eesti 24
Pabo, Anna-Liisa Jüri Gümnaasium 9 eesti 24
Vald, Konstantin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 24
Soolepp, Eliise Paide Gümnaasium 7 eesti 24
Ohna, Henet Kanepi Gümnaasium 12 eesti 24
Ott, Anett-Eliise Paikuse Põhikool 8 eesti 24
raudam, ken andreas Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 24
Sori, Joosep-Taaniel Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 24
Linnaste, Merve Antsla Gümnaasium 7 eesti 24
Tõnisson, Raido Saku Gümnaasium 12 eesti 24
tamm, kaido Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Prihodko, Liia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 24
Jelizarov, Maksim Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 24
Kajak, Lukreezia Aste Põhikool 8 eesti 24
Selter, Kaisa Paide Gümnaasium 10 eesti 24
Litvak, Michel-Daniel Tallinna Juudi Kool 12 vene 24
Jakobson, Ilmar Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Pantelejev, EERIK Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 24
Hanzatjan, Elvira Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
Aru, Tormis Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 24
Semenovski, Georg Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 24
Miisna, Iris Kambja Põhikool 7 eesti 24
Veilberg, Merlin Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 24
Rehemets, Rait Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 24
Lehepuu, Oskar Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 24
Lehtse, Elvis Jüri Gümnaasium 12 eesti 24
Muizis, Anton Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 24
bulatov, sten-avo Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 24
Pihlak, Sandra Silvia Laulasmaa Kool 7 eesti 24
Sasi, Sirelin Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 24
Jastrebov, Nikolai Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 24
Järvamägi, Merike Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 24
Raagmaa, Risto Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 24
Gritsai, Alina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 eesti 24
Hunt, Maris Paikuse Põhikool 8 eesti 24
Godõreva, Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 24
allese, marko Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 6 eesti 24
Sumerkina, Karolin Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 24
Viltsenko, Jekaterina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 24
kender, marii Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 24
Šaripov, Maksim Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
gigel, vadim Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 23
Sinik, Johanna Tamsalu Gümnaasium 10 eesti 23
Sizov/Burkalov, Andrei/Vladislav Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 23
Liim, Kermo Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 23
Mälter, Marc Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 23
Lavrentjev, Aleksandr Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 23
Aigro, Ranno Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 23
Ivanov, vjatseslav Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Firsanov, Vladimir Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 23
Liivat, Rauno Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Sööt, Alice Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 23
Lehtsalu, Elina Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 23
Papilov, Artur Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Värva, Gert Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Martinson, Maris Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 23
Sarapuu, Karmo Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Kassapova, Jekaterina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 eesti 23
Volmer, Karl Valga Gümnaasium 11 eesti 23
Kotšura, Vladislav Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 23
Smirnova, Darja Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 23
Kippus, Birgit Paikuse Põhikool 9 eesti 23
padonik, kärt Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 23
Paat, Lauri Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 23
Mishin, Anton Maardu Põhikool 8 vene 23
Küüsmaa, Ragnar Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 23
Larina, Valeria Tallinna Juudi Kool 10 vene 23
Piip, Brigitte Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Tammekand, Kevin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 23
Kiritsenko, Vassili Sillamäe Gümnaasium 12 vene 23
Kaljulaid, Rainek Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 23
Kurm, Tambet Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Press, Devid Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 23
Randma, Ave Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 23
Koppel, Janar Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 23
Sander, Sven Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 23
Posti, Revo Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 23
Must, Getter Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 23
Harkmann, Reigo Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 23
kraus, kärt Uhtna Põhikool 8 eesti 23
Eilart, Gabriella Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 23
Tepljashina, Julia Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 23
Petuhhova, Darja Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 23
Tsvretkova, Natalja Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 23
Mäeots, Kristofer Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 23
Антонович, Артем Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 23
Mees, Raigo Viljandi Gümnaasium 11 eesti 23
Ahermaa, Frank Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 23
Soots, Sander Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Moorlat, Raivo Kambja Põhikool 8 eesti 23
Talpsepp, Jakob Saku Gümnaasium 8 eesti 23
Svistunov, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 vene 23
Mintsenkov, Artur Sillamäe Gümnaasium 12 vene 23
Mere, Diana Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 23
Toom, Timo Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 23
meindorf, martin Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Rannamäe, Signe Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 23
Põldmaa, Anton Tallinna Mustamäe Gümnaasium 8 vene 23
Zeinalov, Azär Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 23
Romanova, Viktoria Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 23
Põllu, Jakob Laulasmaa Kool 9 eesti 23
Sviridenkova, Ekaterina Sillamäe Gümnaasium 12 vene 23
Todurov, Kristjan Jüri Gümnaasium 8 eesti 23
Martsoo, Johanna Paide Gümnaasium 7 eesti 23
Sulin, kaspar Rainer Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Paju, Eric-Raimond Aste Põhikool 8 eesti 23
Tamm, Kristjan Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 23
Laar, Carmen Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 23
Siimon, Riivo Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 23
Toomla, Marlen Jüri Gümnaasium 9 eesti 23
Lord, Laurel Saku Gümnaasium 8 eesti 23
Rebane, Heigo Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Askerova, Sabina Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 23
Lunde, Roomet Saku Gümnaasium 7 eesti 23
Solomanina, Anastassia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 23
Tarve, Kelli-Liisa Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 23
Kovaljov, Mihhail Sillamäe Gümnaasium 12 vene 23
Vilms-Jamsa, Frederik Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Izotov, Robert Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Murõgina, Anna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 23
Klampe, Tim Valga Gümnaasium 11 eesti 23
Porila, Henri Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Tishler, Oliver Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 23
Bachmann, Siim Paikuse Põhikool 9 eesti 23
Uibukant, Pavel Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 23
Bogdanov, Paul Saku Gümnaasium 9 eesti 23
Freivald, Karel Ülenurme Gümnaasium 7 eesti 23
Ahone, Kristelle- Liis Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 23
Pšenitšnõi, Andrei Laulasmaa Kool 8 eesti 23
Mihkra, Silver Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 23
Kuusik, Kerli Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 23
Dinovski, Igor Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Shirokov, Martin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 23
Mõttus, Eliise Mai Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 23
Kamõševa, Olga Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 23
Andilevko, Aleksandr Maardu Põhikool 9 vene 23
Zujev, Johannes Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 23
Lepiksoo, Merlin Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 23
Pehalenko, Alina Jõhvi Vene Gümnaasium 7 vene 23
Kompus, Karmen Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 23
Tooming, Keidi Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 23
Andres, Kaisa Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 23
Dudareva, Jana Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 23
Minejev, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 eesti 23
Portunova, Kristiina Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 23
Jefimova, Ksenia Maardu Põhikool 9 vene 23
tikamae, meriliis Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 23
Ruben, Rasmus Ülenurme Gümnaasium 8 vene 23
Dolgopolova, Dianna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 eesti 23
Vahter, Ulvar Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 23
Õunaid, Gerli Paikuse Põhikool 8 eesti 23
Pärn, Eero Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 23
karu, kristofer Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 23
Saul, Gerda Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 23
Sedova, Karina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 23
Pogozev, Dmitri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 23
Gubkina, Aljona Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 23
Rootsi, Igor Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Nagornaja, Julia Tallinna Juudi Kool 11 vene 23
Jartsev, Nikita Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 vene 23
Saar, Anzhela Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 23
Kannel, Raimond Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 23
Kanur, Karoliina Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 23
Reinhold, Rando Viljandi Gümnaasium 12 eesti 23
Kulbin, Jan Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 23
Liblik, Cärolyn-Angelika Tartu Kommertsgümnaasium 12 eesti 23
Puškarjova, Tatjana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 22
Laine, Aleksandr Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 22
Varentsov, Vladimir Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
vugt, vladislav Tallinna 21. Kool 12 vene 22
Mashin, Igor Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 22
Markaryan, Tigran Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
Sibold, Gregor Saku Gümnaasium 10 eesti 22
Laherand, Artur Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 22
Kelder, Lauri Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 22
Lobats, Irina Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
Vaipolina, Anastasija Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 22
Suss, Piret Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 22
Saavan, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 22
Oks, Carl Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 22
Anteploon, Hanna Kristiina Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 22
Ilula, Raiko Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 22
Kasemets, Mari Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 22
Reidla, Artur Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
Teder, Alexander Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 22
Vendel, Andri Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 22
Lain, Martin Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 22
Trankmann, Kevin Tallinna Järveotsa Gümnaasium 12 eesti 22
Laidinen, Tauri Saku Gümnaasium 9 eesti 22
Kitt, Andero Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 22
Smeljov, Deniss Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
Seleznjov, Vatim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 22
Nigol, Thea Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Ševtsov, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 22
Tennmann, Elise Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 22
Tark, Daniil Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
Tihhonenko, Marta Sillamäe Gümnaasium 11 vene 22
Iljushin, Johanna-Laurita Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Trink, Elina Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 22
Liloson, Gerli Tallinna Arte Gümnaasium 10 eesti 22
Resetnikova, Anastassia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 22
Koitsaar, Keir Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Heinmäe, Karl-Eduard Ruila Põhikool 9 eesti 22
Seberstein, David Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
Oll, Rain Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 22
Mustkivi, Mart Albert Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 22
Potsepp, Laura Valga Põhikool 9 eesti 22
Jõevee, Mai-Roos Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
Taar, Robert Viljandi Gümnaasium 12 eesti 22
Yavorovski, German Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 22
Bolkvadze, Ruslan Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 22
Bartels, Rene Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 22
Praakle, Aveli Võnnu Keskkool 9 eesti 22
Kuhi, Kerli Tallinna Kopli Ametikool kutseõppeasutus eesti 22
Kasterpalu, Anne-Liis Saku Gümnaasium 9 eesti 22
Kroman, Jana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 22
Järsk, Sigrid Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 22
Trofimova, Aleksandra Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 22
Kallas, Liz Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 22
Koljada, Ksenia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 22
Malysheva, Albina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 22
Kaldmäe, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 22
Urbala, Mondela Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 22
jaroshevski, vitali Valga Vene Gümnaasium 9 vene 22
klaamas, egert Paikuse Põhikool 8 eesti 22
Kemppi, Martin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 22
Ošomkova, Viktoria Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 22
vanin, sten robin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 22
Pissarev, Viktor Tallinna Juudi Kool 11 vene 22
Prokofieva, Kristina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
Kaus, Gittan Saku Gümnaasium 9 eesti 22
Must, Jessica Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 22
Tsistjakov, Nikita Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 22
Mihkelson, Helina Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 22
Todoruk, Roangelika Suure-Jaani Gümnaasium 9 eesti 22
Toomingas, Diana Laulasmaa Kool 7 eesti 22
Kaselaid, Gerli Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
kivimeister, kristjan Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 22
Serebrjakova, Alina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 22
Valgur, Aleksandr Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 eesti 22
nummert, ilona Valga Gümnaasium 10 eesti 22
Hints, Johanna-Maria Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 22
Agen, Viktor Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 vene 22
Sevjan, Artjom Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 22
Sala, Helis Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 22
Janpol, Veronika Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 22
Hallikas, Rain Tallinna Mustamäe Gümnaasium 10 eesti 22
Luik, Karl-Martyn Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 22
Sandberg, Robert Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Rõuk, Kristi Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
välli, riho Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 22
Rjabkov, Anton Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 11 vene 22
nikitin, fjodor Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 22
Firsova, Jekaterina Maardu Põhikool 9 vene 22
Ktisberg, Rando Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 22
Saulep, Ardo Paikuse Põhikool 8 eesti 22
vainola, monica Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 22
Remmelgas, Janelin Paide Gümnaasium 7 eesti 22
Kutsar, Kerttu Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 22
Dmitrijeva, Dajana Narva Soldino Gümnaasium 8 vene 22
Kaldamae, Erik Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Molotova, Katerina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 22
Lepik, Karl Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 22
Tambla, Erik Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
Pronina, Jekaterina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 22
Goncharov, Pavel Maardu Põhikool 9 vene 22
Leidmaa, Marek Maardu Põhikool 7 vene 22
Hiielo, Helli Tartu Kommertsgümnaasium 9 eesti 22
Nagornaja, Kristina Jüri Gümnaasium 12 eesti 22
Aarla, Rasmus Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 22
Voblikova, Liisa Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 22
Mesipuu, Mariel Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 22
Nefjodova, Jelena Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 22
Vimberg, Sandra Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 22
Videvik, Ivari Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 9 eesti 22
raudsepp, geil Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 22
Traumann, Aneth Saku Gümnaasium 8 eesti 22
Jerina, Valeria Maardu Põhikool 7 vene 22
soikka, sander Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 22
Kaasik, Roman Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 22
Rutkovskaja, Uljana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 22
Ismael, Rene-Reitto Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 7 eesti 22
Tukov, Danila Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 22
Höövel, Kärol Võru Kesklinna Gümnaasium 12 eesti 22
paap, mailis Kanepi Gümnaasium 12 eesti 22
Sreiberg, Karoliina Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 22
Bunkina, Anastassia Sakala Eragümnaasium 9 vene 22
Kenppi, Annaliisa Antsla Gümnaasium 12 eesti 22
Ivanjuk, Deniss Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 21
Drozdov, Andrei Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 21
Sibul, Rain Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
Volodin, Aleksandr Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 21
Vader, Darth Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 21
Piho, Juss-Markus Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 21
Horev, Vladislav Sillamäe Gümnaasium 12 vene 21
Jastremskaja, Aleksandra Rakvere Reaalgümnaasium 12 eesti 21
Kaljuvee, Hendrik Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 21
Põllusaar, Kristjan Tartu Kommertsgümnaasium 11 eesti 21
Tikk, Birgit Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 21
Antonov, Vitali Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Moisejev, Vladislav Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Undla, Sandra Saku Gümnaasium 9 eesti 21
Part, Karl-Leo Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 21
Kapsi, Liisu Võnnu Keskkool 9 eesti 21
Rosenberg, Kristjan Võnnu Keskkool 9 eesti 21
Kodasmaa, Kristen Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 21
Suu, Riina Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 21
Polskoj, Vaclav Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 21
Kaljuvee-O´Brock, Teele Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 21
Vahtramäe, Ristina Võnnu Keskkool 9 eesti 21
Kikkas, Fred Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 21
Grushev, Dima Maardu Põhikool 8 vene 21
Kaar, Kenneth Marcus Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 21
Kuusk, Karl Friedrich Saku Gümnaasium 9 eesti 21
salu, joonas Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 21
Mäede, Laura - Liis Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Lemeško, Angelika Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 21
Rehemaa, Kristi-Kristiina Kambja Põhikool 8 eesti 21
Kilp, Kevin ''The Jab'' Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 21
Paevere, Reimo Tallinna Mustamäe Gümnaasium 9 eesti 21
Toomsalu, Anette Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 21
Abramova, Valeria Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 21
vedro, frankye Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 21
Tavarjan, Kirll Tallinna Juudi Kool 9 eesti 21
Rüütel, Jana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Kuusik, Kaisa Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 21
Karlson, Kersti Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 21
Solodilov, Pavel Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 21
Leppik, Enelin Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 21
Tammela, Aleks Valga Põhikool 9 eesti 21
Ingre, Martin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 21
Alasjärvi, Ilmar Laulasmaa Kool 8 eesti 21
Markovits, Nahum Tallinna Juudi Kool 9 vene 21
Djukina, Jana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 21
Platonova, Carine Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 11 vene 21
Pihlak, Ülle Paide Gümnaasium 11 eesti 21
Iljin, Vladislav Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Talalajeva, Violetta Sillamäe Gümnaasium 11 vene 21
Väli, Katrin Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 21
vernik, markus Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 21
Mazjarkin, Klim Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Tohvri, Mari-Liis Võnnu Keskkool 9 eesti 21
Käige, Birgit Jüri Gümnaasium 9 eesti 21
saimra, elizaveta Valga Vene Gümnaasium 9 vene 21
põldma, patriuck Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Käspri, Merit Saku Gümnaasium 8 eesti 21
Oengo, Liisu Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Shirokov, Roman Tallinna Juudi Kool 8 vene 21
Petunov, Andrei Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Krainova, Arina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 21
Eesmaa, Marcus Laulasmaa Kool 7 eesti 21
Andrianov, Daniil Haapsalu Nikolai Kool 9 vene 21
Fedoruk, Anželika Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 21
Bekasova, Anastasia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 21
Zuikova, Veronika Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 21
Kivi, Lisbeth Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Lätte, Anette Kambja Põhikool 8 eesti 21
Beljakov, Artemi Tallinna Juudi Kool 10 vene 21
Argus, Mart Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Trõnova, Ekaterina Haapsalu Nikolai Kool 9 vene 21
Kerk, Erik Ülenurme Gümnaasium 9 eesti 21
Orlov, Jaroslav Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 21
Name, Aleksei Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 21
Kõrvas, Eva Maria Saku Gümnaasium 12 eesti 21
Armand, Daniel Tallinna Juudi Kool 10 vene 21
Sula, Kristo Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 21
Ivanenko, Ivan Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Veeber, Grethe Tallinna Järveotsa Gümnaasium 10 eesti 21
Koba, Alina Tallinna Paekaare Gümnaasium 12 vene 21
Kollom, Kerli Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Rukins, Valentina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 21
špak, Andres Valga Gümnaasium 12 eesti 21
Aleksandra, Jemeljanova Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 21
Gritsõk, Natalja Tallinna Kopli Ametikool kutseõppeasutus vene 21
Paabo, Villem Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Suursoo, Kristjan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 21
kangur, liisbet Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 21
Talpas, Kristin Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 21
Vaask, Steffen Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
siivask, alari Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 21
eigla, karmen Paide Gümnaasium 7 eesti 21
Vagula, Karmen Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
viirand, oskar Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 21
Lehemets, Kerlin Kilingi-Nõmme Gümnaasium 9 eesti 21
Väät, Dagne Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 21
Vedenina, Jevgenia Sillamäe Gümnaasium 12 vene 21
kasemets, siim Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Ryabchuk, Yana Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 21
MIliauskas, Karolis Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 21
Rajari, Kristi Paikuse Põhikool 8 eesti 21
Treiberk, Käroly Saku Gümnaasium 9 eesti 21
Paškovskaja, Jelizaveta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 21
Mihkelsoo, Emely Paikuse Põhikool 9 eesti 21
Vederman, Erica Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 21
Manejev, Leonid Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 21
Sokolov, German Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Verina, Darina Tallinna Juudi Kool 12 vene 21
Luik, Kristiina Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 21
Kolk, Jürgen Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 21
Põldsepp, Brain Antsla Gümnaasium 9 eesti 21
Kaasik, Taavi Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 21
Hallap, Tailo Kanepi Gümnaasium 12 eesti 21
Tartlan, Tiit Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 21
Pavlova, Diana Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 21
Tamberg, Timur Paide Gümnaasium 7 eesti 21
Usin, Karl Kristjan Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 21
Dolgov, Crister Tallinna Tehnikagümnaasium 12 eesti 21
Krünler, Kermo Saku Gümnaasium 9 eesti 21
Vinokurov, Nikita Sakala Eragümnaasium 9 vene 21
Bratšun, Elina Kohtla-Järve Järve Gümnaasium 8 eesti 21
Tumm, Gerli Kambja Põhikool 8 eesti 21
Kiiver, Jette Loona Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 21
Sintsov, Daniil Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Jürjens, Liisi Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 21
Karnaushenko, Anastassia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 21
Pendarov, Annett Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 21
Tsorna, Valentina Maardu Põhikool 7 vene 21
Hellamaa, Herki Antsla Gümnaasium 9 eesti 21
Goffert, Valeria Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 21
zhudro, iryna Laulasmaa Kool 7 eesti 21
Zussev, Mark Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 21
Kaer, Koit Aste Põhikool 9 eesti 21
Davydov, Alexander Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 21
Oiluk, Anne-Mai Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 21
Леппеля, Анастасия Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 20
Tõniste, Aron Max Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 20
Vasilevicius, Augustas Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
Rumjantsev, Nikita Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
Sarapuu, Christopher Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 20
Mäeorg, Helena Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 20
kuznetcov, vladimir Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
sammelsoo, aleksei Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 20
Kuznetsov, Juri Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 20
kirillov, vitalik Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 20
Hansar, Alina Tallinna Juudi Kool 6 vene 20
Maasik, Karl-Martin Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 20
Salakovski, Vladislav Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 20
Smirnova, Jana Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
Jegorov, Valentin Sillamäe Gümnaasium 11 vene 20
Piht, Tomas Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 20
Slamenecs, Stanislavs Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
Stulov, Igor Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 20
Lukaushkin, Sergei Tallinna Juudi Kool 6 vene 20
Saar, Tanel Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 20
Unt, Tauri Paide Gümnaasium 11 eesti 20
Toštilin, Andrei Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 20
tamm, uku Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 20
Parsikivi, Egert Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 20
Roosipuu, Rait Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 20
Kasemets, Martin Tallinna Järveotsa Gümnaasium 7 eesti 20
Sahkai, Sanna-Aleksandra Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 20
teiva, kaur Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 20
Tkatch, Anton Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 20
Savi, Arved Kambja Põhikool 8 eesti 20
Moskvina, Darja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 vene 20
Klopov, Roman Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 20
piigli, maris Antsla Gümnaasium 7 eesti 20
Matviets, Kristina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 20
Uusküla, Gerli Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 20
Andronov, Eduard Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 20
Korotkov, Mark Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 20
Josu, Kaisa Saku Gümnaasium 9 eesti 20
Karu, Kristjan Paikuse Põhikool 9 eesti 20
Rebane, Roland Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 20
Kuzmin, Jevgeni Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 20
Voroshilova, Jekaterina Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 20
Dranenko, Martin Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 20
Kattai, Kaisa Kanepi Gümnaasium 9 eesti 20
Nikolajev, Eduard Sillamäe Gümnaasium 12 vene 20
Kalin, Stanislav Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 20
kapinus, diana Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 20
Aavik, Armas Paide Gümnaasium 7 eesti 20
Abdullaev, Elhan Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 20
kööp, kaspar Laulasmaa Kool 9 eesti 20
Petsonkin, Aleksandr Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 20
Poom, Elise Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 20
Säde, Liis Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 20
Zjaikin, Pavel Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 20
Jukk, Pilleriin Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 20
Paabort, Margarita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 20
Evart, Marena Brigitt Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 20
LozinskY, Oleg Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 20
Milovidov, Artjom Sillamäe Gümnaasium 11 eesti 20
Teearu, Jarl Kalmetu Põhikool 9 eesti 20
vidjajev, nikon Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 20
Liivla-Tkatšuk, Mark Oliver Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 20
gerretz, amrita Saku Gümnaasium 7 eesti 20
Baranovski, Anton Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 20
Bauer, Leon Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 20
Viitmann, Artur Tallinna Juudi Kool 9 vene 20
Pallas, Piret Paide Gümnaasium 7 eesti 20
Uusküla, Saveliin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 20
Ševtšenko, Robert Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 20
Gabovitš, Ilia Tallinna Juudi Kool 12 vene 20
Org, Silvester Kambja Põhikool 8 eesti 20
pabson, ruben Laulasmaa Kool 8 eesti 20
Tsaplina, Valeria Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 20
Tshubarev, Ilja Maardu Põhikool 9 vene 20
Sjatkovskaja, Liza Maardu Põhikool 7 vene 20
Ignatiev, Aleksandr Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 20
palu, priit Kambja Põhikool 8 eesti 20
Tsjornoi, Daniel Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 11 eesti 20
Butenko, Emili - Sonja - Lii Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 20
gusarov, klim Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 20
Tamme, Liisa-Lii Saku Gümnaasium 7 eesti 20
Salu, Melinda Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 20
niitsoo, sten Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 8 eesti 20
Štaub, Janeli Saku Gümnaasium 9 eesti 20
Bondarenko, Artur Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 20
Dadajev, Alan Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 20
Laig, Kevin Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 20
Holzmann, Mihkel Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 20
Simonov, Pjotr Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 20
Kruus, Evelin Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 20
Masljakevits, Denis Haabersti Vene Gümnaasium 9 vene 20
Zovmer, Artem Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 20
Saar, Hedi Kambja Põhikool 8 eesti 20
Malva, Markel Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 20
Alferov, Inna Uhtna Põhikool 8 eesti 20
Sipelgas, Käty Paikuse Põhikool 8 eesti 20
Roosileht, Kaspar Paikuse Põhikool 8 eesti 20
zverev, Aleksandr Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 20
Adelbert, Anti Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 20
Rõngelep, Jana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 20
Kolesnik, Viktorija Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 20
Barsutšenko, Jevgenia Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 20
Mamutova, Ilona Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 20
Karro, Polina Maardu Põhikool 7 vene 20
Botsarov, Aleksander Kallaste Keskkool 11 vene 20
Kübarsepp, Elisa Marie Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 20
Aleksandrov, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 20
Kedal., Diana Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 20
Rõõm, Anni Aste Põhikool 8 eesti 20
Bogdanova, Emilia Jõhvi Vene Gümnaasium 12 vene 20
Kunder, Siiri Tamsalu Gümnaasium 8 eesti 20
Ausin, Anari Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 20
Vabistsevits, Jelizaveta Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 20
Loberg, Marta Tallinna Mustamäe Gümnaasium 12 eesti 20
Iljina, Anastasia Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 19
Гринюк, Анастасия Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 19
aksjonov, aleksandr Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Pauri, Aleksandr Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Зайцева, Наталия Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 19
Tarassevski, Artur Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 19
Vdonin, Maksim Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Николаева, Юлия Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 19
puidet, anti Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Tammemägi, Käthy Antsla Gümnaasium 7 eesti 19
sedlinskij, edik Tallinna Juudi Kool 6 vene 19
Kozemjakov, Viktor Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus eesti 19
Nikolajevich, Jümri Kohtla-Järve Ahtme Gümnaasium 10 vene 19
Vabaorg, Kevin Vinni-Pajusti Gümnaasium 8 eesti 19
sepp, maiko Võnnu Keskkool 9 eesti 19
kroos, tanel Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 19
iontša, ilona Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Švarts, Karl-Edgar Saku Gümnaasium 7 eesti 19
Vinnik, Danik Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Jürgens, Sten Tallinna Arte Gümnaasium 9 eesti 19
Hallop, Marten Kanepi Gümnaasium 9 vene 19
Ruut, Mihkel Saku Gümnaasium 7 eesti 19
Nael, Viivi-Heli Kuressaare Gümnaasium 12 eesti 19
Mihhaljova, Jekaterina Tallinna Juudi Kool 8 vene 19
Artjomenko, Ilja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 vene 19
Taela, Anette-Mare Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 19
Maksimov, Vladik Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 19
Tsvetkova, Tatjana Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 19
Martin, Chris Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 19
Sai, Edgar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 19
Bajev, Maksim Sillamäe Gümnaasium 12 vene 19
Muhin, Juri Maardu Põhikool 7 vene 19
Girishina, Anna Maardu Põhikool 8 vene 19
Kravtšenko, Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 19
Kirss, Karmo Saku Gümnaasium 11 eesti 19
Tamm, Toomas Tallinna Reaalkool 9 eesti 19
Goffert, Lev Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 19
Frolov, Aleksandr Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 19
Antonovits, Vladislav Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 9 vene 19
Smirnova, Regina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 19
Filjanina, Viktoria Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 19
Burõgin, Aleksander Kohtla-Järve Slaavi Põhikool 9 vene 19
Burdanova, Anastasija Maardu Põhikool 8 vene 19
Koltsova, Anna Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 19
Kirillov, Artjom Maardu Põhikool 7 vene 19
Hintser, Mirell Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 19
Kotenjev, Alex Tallinna Järveotsa Gümnaasium 9 eesti 19
Pille, Kenor Võru Kesklinna Gümnaasium 8 eesti 19
Hallik, Einar Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 19
Kulpas, Kren-Kristjan Saku Gümnaasium 9 eesti 19
treier, minni Tartu Kommertsgümnaasium 10 eesti 19
tuuksam, erik Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 19
zhigalkina, svetlana Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 19
Palk, Alver Võnnu Keskkool 9 eesti 19
Kivilo, Carolin Laekvere Põhikool 9 eesti 19
Mironov, Edgar Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 19
Viron, Tessa Johanna Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 19
Kajak, Jeremy-Arnold Aste Põhikool 9 eesti 19
Kruus, Martin Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 19
Liiv, Toomas Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 19
Jöepere, Enrike Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 19
Kaljakina, Kristina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 19
Raik, Kermo Paikuse Põhikool 8 eesti 19
Rimmi, Elizaveta Tallinna Juudi Kool 10 vene 19
Tereštšenko, Olga Ehte Humanitaargümnaasium 11 vene 19
Freiberg, Freddy Kalmetu Põhikool 9 eesti 19
Karnaušenko, Karina Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 19
kotsalainen, robert Saku Gümnaasium 11 eesti 19
Serov, Jaan Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Prost, Kristian Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 19
Sannikova, Julia Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 19
Afonina, Valerija Maardu Põhikool 8 vene 19
Vološko, Vlad Tallinna Juudi Kool 8 vene 19
Clausen, Cevin Paide Gümnaasium 7 eesti 19
Aug, Andrea Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 19
Binsol, Rainer Saku Gümnaasium 9 eesti 19
Jurkatamm, Mikk Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 19
Freimanis, Julia Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 19
Brõtkin, Daniel Tallinna Juudi Kool 9 vene 19
Buksha, Tatjana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 19
Lindenbaum, Aivar Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Kalda, Epp-Leen Rapla Ühisgümnaasium 12 eesti 19
Turnas, Eelija Antsla Gümnaasium 7 eesti 19
Pereskokova, Anna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 vene 19
Aksjonova, Monika Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 19
Põld, Sirena Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 19
Randvere, Andreas Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 19
Teearu, Carl-Martin Kilingi-Nõmme Gümnaasium 12 eesti 19
Tokmanova, Maria Tallinna Õismäe Vene Lütseum 9 vene 19
Arme, Maikhel Kambja Põhikool 8 eesti 19
Paal, Innar Tallinna Sikupilli Keskkool 12 eesti 19
Avrutina, Alissa Tallinna Juudi Kool 10 vene 19
Nadezda, Garmoza Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 12 vene 19
Klaas, Kristjan Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10 eesti 19
Lupanova, Alina Maardu Põhikool 9 vene 19
Kempa, Denis Tallinna Juudi Kool 10 vene 19
Laguta, Anastassia Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 19
Koitsaar, Getter Tallinna Rahumäe Põhikool 8 eesti 19
Spizuk, Polina Haabersti Vene Gümnaasium 12 vene 19
Plehhanov, Mihhail Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Markovski, Janek Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 19
Munoz Rubiales, Juan Pablo Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 19
Käär, Mari-Liis Tallinna Rahumäe Põhikool 9 eesti 19
žih, Valerija Maardu Põhikool 7 vene 19
Pöllä, Edvard Sillamäe Gümnaasium 11 vene 19
Jeršov, German Maardu Põhikool 7 vene 19
Kozlovskaja, Sandra Tallinna Juudi Kool 10 vene 19
Mägi, Ketter Kambja Põhikool 7 eesti 19
aizup, mihail Narva Soldino Gümnaasium 8 vene 19
Kajak, Heiki Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 19
Saar, Helina Kambja Põhikool 8 eesti 19
Vassiljev, Marili Kambja Põhikool 8 eesti 19
Hargel, Kevin Gregor Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 19
Dokutsajeva, Valeria Maardu Põhikool 7 vene 19
Metsalu, Koit Tamsalu Gümnaasium 9 eesti 19
Васильев, Марек Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 19
Gorbatsjov, Nikita Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 19
Sergei, Grišin Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Kukuškin, Sergei Tallinna Õismäe Vene Lütseum 10 vene 19
Sokolova, Nina Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 19
Name, Angelina Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 19
Serdjuk, Olesja Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 8 eesti 19
Vinkel, Linda Sillamäe Gümnaasium 12 vene 19
Lavskaja, Evelin Maardu Põhikool 7 vene 19
Kohv, Rait Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 19
Kovrukov, Andrei Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Kirtsi, Randolph Kambja Põhikool 8 eesti 19
Zakurakina, Natalja Saku Gümnaasium 9 eesti 19
Kolga, Kristo Keila-Joa Sanatoorne Internaatkool 6 eesti 19
Filatova, Julia Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 19
Kuznetsova, Gloria Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 eesti 19
Lebedeva, Diana Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 19
Belavenko, Anna Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 19
Poltruk, Anneli Valga Gümnaasium 12 eesti 19
Galojan, Ruben Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 vene 19
vasiliev, alexander Tallinna Juudi Kool 11 vene 19
Dmitri, Viktorov Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 19
Vähk, Laura Maardu Põhikool 7 vene 19
Salumets, Eily Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 19
Fomitseva, Jekaterina Ehte Humanitaargümnaasium 11 vene 19
Villakov, Maribell Tartu Kommertsgümnaasium 8 eesti 19
Guž, Viktoria Tallinna Laagna Gümnaasium 7 eesti 19
Mihailenko, Marianna Võru Kesklinna Gümnaasium 9 eesti 19
Nugis, David Tallinna Järveotsa Gümnaasium 7 eesti 18
Sell, Kristo Valga Gümnaasium 11 eesti 18
Garkusha, Andrei Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 18
Eblinski, Gendolf Kolkja Põhikool 6 eesti 18
Радаев, Дима Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 18
jjurgiens, marekk Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 9 vene 18
jankovskaja, alevtina Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Sepp, Jevgeni Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
bezzubcev, roman Tallinna 21. Kool 11 vene 18
Jakvoelv, Aleksei Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus eesti 18
Stognejev, Maksim Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
sidorov, vlad Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
Llebedev, Denis Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 18
Kozlov, Artemi Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Breganov, Matvei Tallinna Juudi Kool 6 vene 18
Koppelman, Tiina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 18
Õigus, Karl Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 18
Lapitskaja, Alina Tallinna Õismäe Vene Lütseum 12 vene 18
Spiridonov, Andrei Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
Lukasevits, Dzozef Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 18
Rosenberg, Susanne Saku Gümnaasium 8 eesti 18
Kaasik, Egert Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 18
psy, lol Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Leenson, Anton Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 eesti 18
Statnov, Daniil Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 8 vene 18
Traks, Karl Paide Gümnaasium 11 eesti 18
Kessareva, Anastassia Haabersti Vene Gümnaasium 10 vene 18
Pluts, Vladimir Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
Linnik, Elina Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Tarkiainen, Keijo Tallinna Teeninduskool kutseõppeasutus eesti 18
Taimla, Carl Robert Saku Gümnaasium 9 eesti 18
Budanov, Pavel Tallinna Järveotsa Gümnaasium 8 eesti 18
Malõsev, Artjom Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 18
Koroljov, Georgi Tallinna Õismäe Vene Lütseum 11 vene 18
Avilov, Viktor Maardu Põhikool 9 vene 18
Reini, Oskar Jonathan Tallinna Rahumäe Põhikool 6 eesti 18
Hudaiberdieva, Jelizaveta Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 vene 18
Sinilaid, Enrih Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 18
Lihhatšev, Jevgeni Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 12 vene 18
Rõvkina, Rommi Tallinna Juudi Kool 8 vene 18
Minin, Deniss Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Vunder, Janely Vinni-Pajusti Gümnaasium 9 eesti 18
Romanova, Anna Sillamäe Kutsekool kutseõppeasutus vene 18
Valk, Karmo Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 18
Katsan, Jelizaveta Lasnamäe Vene Gümnaasium 9 vene 18
Scheina, Diana Tallinna Paekaare Gümnaasium 9 vene 18
Sedova, Jekaterina Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium 12 vene 18
Tomson, Mardoo Paikuse Põhikool 8 eesti 18
Liiskmaa, Sergei Tallinna Sikupilli Keskkool 10 eesti 18
Neiman, Mark Tallinna Juudi Kool 8 vene 18
Deljanskaja, Aleksandra Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 18
Kuteneva, Valeriya Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 18
Koort, Kristel Paikuse Põhikool 8 eesti 18
Kuhi, Katri Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 18
Kostla, Susanne Gretlin Saku Gümnaasium 9 eesti 18
Leibur, Katariina Tallinna Arte Gümnaasium 9 vene 18
Gerassimova, Anna Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 9 vene 18
Parv, Paulina Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 18
Balta, Evelin Tallinna Juudi Kool 9 vene 18
Ishutin, Roman Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus eesti 18
Bolezina, Aleksandra Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 vene 18
GARKUSA, ILYA Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12 vene 18
Kiparis, Aleksandra Maardu Põhikool 9 vene 18
Kisõlitšak, Maksim Tallinna Polütehnikum kutseõppeasutus vene 18
Saveljev, Maksim Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 10 vene 18
Annuk, Rainer Põltsamaa Ühisgümnaasium 9 eesti 18
Hõlpus, Mihkel Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 18
Krivobokova, Tatjana Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 18
Филатова, Настя Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 7 vene 18
Lammas, Jospel Laulasmaa Kool 8 eesti 18
Rinaldo, Liis Tallinna Arte Gümnaasium 12 eesti 18
Pikkas, Nikita Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 7 eesti 18
Avik, Margo Tallinna Rahumäe Põhikool 7 eesti 18
Saareoks, Carmen Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 18
Lepp, Mathias Robin Tallinna Laagna Gümnaasium 8 eesti 18
Maksimov, Aleksandr Tallinna Lasnamäe Mehaanikakool kutseõppeasutus vene 18
Paurson, Victoria Tartu Kommertsgümnaasium 7 eesti 18
Ojamäe, Johannes Pärnu Raeküla Kool 9 eesti 18
Abdulajev, Dmitri Haabersti Vene Gümnaasium 11 vene 18
Voblikova, Liisa Tallinna Õismäe Gümnaasium 12 vene 18
Dolgitski, Maksim Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 18
terask, kevin Saku Gümnaasium 7 eesti 18
Strelkov, Dmitri Maardu Põhikool 8 vene 18
Koov, Karmen Rakvere Reaalgümnaasium 7 eesti 18
Jors, Leonard Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium 9 vene 18
Kose, Kerttu Tartu Kommertsgümnaasium 6 eesti 18
sumberg, chris Ülenurme Gümnaasium 8 eesti 18
Lillmaa, Cris-Robin Tartu Kommertsgümnaasium 7