Kodanikupäeva viktoriin kõigile 2012

 

Lugupeetud viktoriini lahendaja!
 

Haridus- ja Teadusministeerium ja Integratsiooni ja Migratsiooni Sihtasutus Meie Inimesed juba 10. aastat korraldanud üldhariduskoolide VII – XII klassi ja kutsekoolide õpilastele intrnetipõhist kodanikupäeva viktoriini. Sellest on osalenud üle 30 000 noore ja vastused on saanud 520 mitmekülgset ning kordumatut küsimust.

Viktoriini 10. aastapäeval otsustasime selle avada nädalaks ajaks – 26.11.2012 – 02.12.2012 – kõigile inimestele ning selle otsuse taga on juba mitmel aastal ilmnenud küllaltki suur huvi viktoriiniküsimuste lahendamise vastu.

Palun Teil allpoololev tekst enne  läbi lugeda, kui viktoriiniküsimuste vastamiseks läheb.
 

1) Käesoleva aasta kodanikupäeva viktoriin sisaldab 50 küsimust, millest 2 on video- ja 2 muusikaküsimused. Et Te neid näeksite ja kuuleksite, selleks peavad teil olema kõlarid ja arvutis installeeritud Adobe Flash Player. Kui Teil vastav programm puudub, siis saate selle alla laadida siit: http://get.adobe.com/flashplayer/
 

2) Maksimaalne punktide arv, mida selle viktoriini lahendamisel võite saavutada, on 72 punkti.
 

3) Viktoriini mitmed küsimused on sellised, kus õigeid vastuseid on rohkem kui 1.  Punktide arvestamise süsteem on alljärgnev:
   a. kui märgite näiteks 2 vastust ja mõlemad on õiged, siis saate 2 punkti;
   b. kui 2-st märgitud vastusest on 1 õige ja teine vale, siis saate selle küsimuse eest 0 punkti;
   c. kui 2-st mõlemad on valed, siis saate 0 punkti – miinustesse minna pole võimalik.

 4) Viktoriinis on 50 küsimust, kuid nende esitlus teie arvutis on juhuslikus järjekorras.

5) Peale küsimustele vastamist saate teada kogutud punktide arvu ning alates 17. detsembrist aadressil www.meis.ee  vaadata küsimusi ja õigeid vastuseid.
 

6) Juhul, kui Teil juhtub äpardus ning lahendamise ajal kaob elekter või juhtub midagi arvutiga, siis on Teil võimalus kirjutada aadressil viktoriin (at) meis.ee ning peale meiepoolset uuringut taastatakse/või ei taastata Teile võimalus viktoriini uuesti lahendada. Sellest tuleb teade ka Teie meilile.
 
Viktoriin on avatud kuni 02. detsembrini 2012, kella 23:00. 
 

Edu vastamisel

Viktoriinile ei saa enam vastata. Viktoriin oli aktiivne 09:30 26.11.2012 - 23:00 02.12.2012.